29
Mert hianyzik...
  • Motoroj
    #29
    „valahová a műhold felé és kész”

    Kíváncsi lennék, mennyi ideig tartana ilyen precizitással eltalálni a műholdat. :)
  • gergely1991
    #28
    Analóg sugárzás erősebb a digitális jelnél(2014-ig).
  • Zomana
    #27
    http://www.game-mania.hu/

    ált rtl klub, tv2 folyamatosan megy... de van cool tv, viasat3, comedy central, axn... meg persze közszolgálati adók is :) jah és regelni kell :)
  • ToCsEk
    #26
    ez kell neked
  • BlackWolf
    #25
    "Az lenne a kerdesem, hogy nem tudjatok e hogyan oldhatnam meg, hogy valamilyen modon lassam ezeket az adasokat interneten?"

    nem vételezni akarja az interneten nézetelni
  • kjhun
    #24
    És honnan akarod vételezni őket?? Családi ház/panel, városban/falun netán hegytetőn? Ha a határtól nem nagyon vagy 100 km-nél távolabb, megfelelő technikával földi analóg/digitális vétel összehozható, bár TV-DX kategória a magyar DVB-T adók vétele már ilyen távolságból. Vagy fogod a DiGI/Júpiszi/Tréhom tányérodat a beltérivel együtt és felállítod a parabola-antennát (így is becézik: tányért/lavórt) valahová a műhold felé és kész.
  • geo91
    #23
    regisztráció után tökéletes működik, bár a minősége nem a legszuperebb
  • szabii98
    #18
    én előre éreztem hogy ez lesz, itt nem sokan szeretik az rtl és tv2 műsorát. interneten az rtl moston lehet nézni, de gondolom te élőben akarod látni :/
  • hungaryws
    #15
    RTL, RTL2, Film...
  • Rudee
    #12
    Én az onlinetvkeresre.eu-n szoktam néha nézni. Ugyan nem folyamatos az adás, de a műsorok nagy rész megy. Az is több, mint a semmi.
  • Alexease
    #9
    LOL, ez most hogy jon ide?!:)))

    Mindjart jonnek az agyon sztarolt ciganyok (magyar tv/radio/celeb/zene), a negerek es a buzik;)
  • Alexease
    #8
    Ilyen szarokat nezni is necces, nem hogy fizetni ertuk;)
  • pedobear
    #7
    Agyonsztárolt zsidók a nagyvilágban

    Barbara Streisand, Bobby Fischer, Charlie Chaplin, David Copperfield, David Becham, Dustin Hoffman, Elizabeth Taylor, Julia Roberts, Kirk Douglas, Michael Douglas, Mick Jagger, Paul Newman, Peter Falk, Peter Sellers, Steven Seagal, Steven Spielberg, Sylvester Stallone, Tony Curtis, Walter Matthau, Vudi Elen stb...
    ( Megjegyzés : Ezek a zsidók attól híresek, hogy a zsidó média agyonsztárolja őket ! )
  • Alexease
    #6
    Ilyen TV-nk volt (ha jol emlekszem) legalabbis nagyon hasonlo;) Fekete-feher, mindig karacsonykor es szilveszterkor doglott be;))))
  • Monoton
    #5
    Az RTLII-nek úgy tudom van online előfizetési rendszere.
  • plas
    #4

    Ez meg magyar ha jol tudom, de eleg nehez lesz kicipelni magadal.

    ON: TV CSATORNAK HUN Mi itt nezzuk, ha nagyon szukseges.
  • LasDen #3
    lehet hogy csak szeretne magyar szöveget hallgatni....
  • Tinman #2
    De most komolyan, trollkodás nélkül kérdezem:

    Mi hiányzik? A hazug híradó, a Győzike, Delhusa, meg a failFaktor?

    Egyébként RTL Most-on nagyon sok mindent tudsz visszanézni. Párom ott nézi meg a 18. milliomodik Barátok Közt adagját.

    Ker. tv-k = agyhalál.
  • Svlad Cjelli
    #1
    Sziasztok,

    Jelenleg nagyon sokat utazgatok, es hianyzik a magyar TV. Foleg az RTL mega TV2.

    Az lenne a kerdesem, hogy nem tudjatok e hogyan oldhatnam meg, hogy valamilyen modon lassam ezeket az adasokat interneten?

    Utana neztem de minden stream site kamu, egyik sem mukodott.

    Koszonom elore is!

    Svlad