37
2D-s lopakodós nindzsás
  • Anonymusx
    #37
    Ha úgy csinálok végig egy pályát hogy nem ölök meg senkit, azért hány pontot kapok?
  • fery02
    #36
    Aki akar Ranglista pontszám-harcolgatni, az nyugodtan vegyen fel barátnak. :)

    Akit érdekel, privátban írjon rám, mert nem teszem kedvencek közé a topikot!
  • robi3
    #35
    nekem is tetszett a játék viszont azt nem vágom hogyan lehet feloldani az összes stílust mert végeztem a játékkal de csak az első 3 van feloldva.
  • The Protector
    #34
    Én még csak most kóstoltam bele a játékba.A lopakodós játékok megszállottja és rajongója vagyok,jöhet az minden formában.Ez a játék vmi gigabrutál lett.A szori érdekes,a lehetőségek és a fegyverek pedig lenyűgözőek.A játékban mindent pozitívumnak veszek:graf,hangok stb.....
    Ami nekem egy picit szívfájdalmam,hogy kevés a kivégzés animáció és lehetett volna azért mondjuk csonkolni vagy durvulni révén ezt is a Shank készítői csinálták.
  • Muttley
    #33
    a rövid hsz. az oka :)
    úgy értettem, h
    X360-on az achi-kat hang jelzi és utána lehet velük 70-kedni a játéklistából, h így-meg-úgy, ez-meg-az ki van maxolva :DD
    PC-n ez, ugye marhára nincs így ;)

    #32:
  • Maxtreme
    #32
    Végeztem vele én is.
    Hát ez valami isten volt :)
    A spliter cell 1-2 óta nem élveztem ennyire lopakodós játékot :D
  • jarlaxxe
    #31
    Ne beszélj csacsiságokat.
    Természetesen aktiv az acsi menüpont ha neki nem az valószinü lopta a játékot.
  • Muttley
    #30
    igen
    eredetileg X360-ra készült XBLA játéknak
    ott van értelme az achievement-eknek
  • preziosi
    #29
    az amúgy normális, hogy a menüben nem reagál semmit az achievements menüpontra kattintva?
  • vrtg
    #28
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mert a növény amiből a tintát készítették a tetováláshoz mérgező, és hiába kap az illető szuperninja képességeket, előbb-utóbb megőrül. Ezért Azai seppukura kötelezett minden ninját aki megkapta a mark-ot. Egyrészt mert félt attól, hogy ha valamelyik életben marad az végül veszélybe sodorja a klánt (ugye ez történt velünk is), másrészt meg ez egy sokkal méltóbb halál (teljesítette a küldetését és hősként meghal), mintha mondjuk kivégeznék árulásért.
  • malkavita
    #27
    bocs, rosszul fogalmaztam.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az elején is mondták, hogy a küldetése után meg kellene ölnie magát, de miért is?
  • Muttley
    #26
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ne parázz, nem kell megölnie magát...
    de nem lövöm le :)
  • Maxtreme
    #25
    *spoilert
  • Maxtreme
    #24
    Köszi a spilert, én épp most játszok vele..
  • malkavita
    #23
    Miért kellett megölnie magát? Mi volt egyáltalán a mark, meg a tetoválás?
  • malkavita
    #22
    A történetét valaki összefoglalná? Játék közben nem igazán foglalkoztam vele, de a legvégére már felkeltette a figyelmemet.
  • Grove4
    #21
    Az egeret kell a megfelelő irányba húzni!
  • Zsoltee_a_bator
    #20
    Gyogy kerdes: hogy kell perfect killt csinalni?

    Ha bal klikkelek roviden az oles inditasahoz egy pillanatra felvillant egy iranyt (bal vagy jobb) meg tamadas gomb ikonjat ("x"). Hiaba nyomom ezeket sorrendben vagy egyszerre, az eredmeny ugyanaz: imperfect kill.

    Ha hosszan nyomom a bal klikkelt az oleshez, akkor belassul az ido es tobb ido van reagalni, de ekkor is hiaba nyomom sorrendben, vagy egyszerre a kert gombokat, imperfect kill.
  • Muttley
    #19
    nagyon király lett tényleg :)
  • tomsolo
    #18
    Állat jó ez a játék.
  • Voltan
    #17
    Ahogy az Angry Video Game Nerd mondja: az első Atari konzol óta senkit nem érdekel a pontozás :D
  • xido
    #16
    azért meglesném,hogy a pontozásnál hogy hozza össze a csendes ölés+elrejtés+mindenki likvidálás pontszámot a nemöltél senkit bónusszal:)
  • Voltan
    #15
    Steam account nélkül nem játszhatsz Steames cuccokkal.
    Még ha küldik is neked, akkor is kell a regisztráció.
  • Muttley
    #14
    kár :/

    ha vki megveszi steam-ről, mivel én nem vagyok steam-en fent
    szívesen megveszem én is tőle
    privátban köszönettel veszem, ha vki segítő kezet nyújt


  • Voltan
    #13
    Igen, a full frontal közelharc az tényleg egyenlő a halállal, de nagyon jól lehet trükközni az őrökkel. Tetszik, hogy eddig nemigen találkoztam a stealth játékokra jellemző "na akkor most öt percet várunk az árnyékban a megfelelő pillanatra" dologgal - lásd Splinter Cell, vagy Thief.

    Az is nagyon pozitív, hogy a játék nem ejnye-bejnyézik. Ha szellemként suhansz végig, az is jó, de ha vérfürdőt rendezel, azzal sincs gond, a játék mindenért jutalmaz, ahogy a kritikában is mondják alant.

    Billentyűzettel tökéletes, a kontrollert elő sem vettem. Kicsit szokni kell az irányítást, de nem azért, mert el lett szúrva, hanem mert a játékra van szabva. Szóval nem úgy működik, mintha a Prince of Persiát tolnád. Teljesen funkcionális, az első zavar után tök természetes.

    Ja, és még valami. Ha meghalsz, akkor nem basz vissza 2 km-re, hanem nagyon közel kezdesz, kvázi az utolsó kritikus ponton. Ezért a kudarc nem frusztrációt szül, hanem gondolkodást, hogy hol is rontottad el a dolgot. A játékmenet folyamatosnak tűnik a halálozások ellenére.

    Röviden, le a kalappal.
  • vrtg
    #12
    Lenyomtam tutorialt és az első missiont, hát ez a játék valami fantasztikus jó. Grafika nagyon bejön, nehézség is teljesen oké. Ha észrevesznek gyakorlatilag lehetetlen túlélni, ha nincs közelben valami búvóhely. Épp ezért legtöbbször nem is ölök meg senkit, csak sunnyogok a sötétben. Irányítással nincs gond szerintem, billentyű+egér kombó is szuperül működik, bár néha azért bénázok mikor pókemberesdit játszok a falon.
  • Shep
    #11
    Azt gondoltam de engem pont az utóbbi érdekelne :)
  • xido
    #10
    mint minden psn/xbl átirat,tökéletesen támogatja a kontrollereket..de gondolom bill.-en szakosodott kollegák se csalódnának:)
  • Shep
    #9
    Billel jól játszható, vagy nagyon ajánlott a kontroller?
  • xido
    #8
    Ez nem könnyű,ellenben pöpec:)
  • MerlinW
    #7
    Kétlem.
  • Árnyvadász
    #6
    Nagyon kíváncsi leszek erre. Ninjának lenni mindig jó. Nagyon jó értékeléseket kapott. Valamit eltalálhattak benne nagyon.
  • Maxtreme
    #5
    Reggel én is rálestem, hát ez valami isten komolyan :)
    Nagyon hangulatos.
  • tutituti
    #4
    most lesem meg.
    Totalhabilut videója szerint nagyon nehéz viszont legalább annyira élvezhető és jó
  • Muttley
    #3
    dobozos verzió várható belőle?
  • ratgab
    #2
    Sokáig még steamen sem volt fent! Tegnap jelent meg és tegnap került fel a játékadatlapja is! Szerintem ezért lehet a viszonylagos csönd!
  • Voltan
    #1
    Fura, hogy semmi nyoma sincs az SG-n. BoxLive-ra jött ki nemrég, és most a PC-s verzió is itt van. Lopakodós-hátbaszúrós-gondolkodós, 2D-ben, a Shank alkotóitól. Kiváló kritikákkal. Steamen megvehető. Én megtettem, és hát tényleg beszippant rendesen.
    Ehun: