7
  • messideco
    #7
    Egész jó sorozat, nekem bejön, pedig a szuperhős filmekért nem vagyok odáig. Akinek a Dexter bejön, annak ez is fog tetszeni :D
  • xido
    #6
    Nézés közben is ez volt bennem,de alakítottak rajta némileg,bővítettek itt ott:))
  • Chris05
    #5
    Egyébként a trailerben látott lakhely nem Lex kastélya a Smallville-ből? :D
  • Kilowog
    #4
    Tehát folytatják. :) Csak a médium más. Egyébként még az író is a Smallville egyik fő írója. Mellesleg a legjobb Superman képregény ma a piacon. Ami persze kritikája is a többinek.
  • DevilJin
    #3
    Nem folytatják a Smallvillet csak képregényként jelenik meg a 11.évad.Az Arrow pedig szerintem király.Kicsit olyan mint a Batman.
  • Kilowog
    #2
    De hiszen folytatják: http://smallville.wikia.com/wiki/Smallville_Season_11 :)
    Egyébként szkeptikus voltam az író/alkotó gárda miatt. A sorozat főguruja egyenesen minden idők legrosszabb Green Arrow képregényeit írta. Ehhez képest kellemes csalódás volt a film, annak ellenére is, hogy feleslegesen alakítottak át egy csomó mindent, amit GA rajongó gyomrom még nem igazán vett be. De ha a későbbiekben jól használják a karaktereket akkor nem lesz gond. Deadshot és Deathstroke elég gyengére sikerült a Smallville-ben, itt az előzetesek alapján már bizakodóbb vagyok. Bár az első részben Constantine Drakon-t elpocsékolták, ő azért ennél keményebb ellenfél kellene, hogy legyen. Mindegy, én bízom benne, hogy jó lesz. Hangulatilag hozza a Grell érát, ami szintén nem baj.
  • Co1e
    #1
    nem hogy folytatnák a smallvile-t