48
Megjelenés --> 2012. Október 31.
  • sz4bolcs
    #48
    HEEELP!!

    Rá lehet venni valahogy a játékot SLI-re??
  • fery02
    #47
    DLC-znek ezek orrba-szájba, de basznak bármit is csinálni azzal, hogy sok ember (köztük én is) nem tud szervereket találni multiplayer-ben.
  • mester1987
    #46
    New DLC Available - Painkiller: Hell & Damnation - City Critters

    In the latest DLC for Painkiller Hell & Damnation, players will be able to riot in a fresh urban environment. Be the Tarzan of doom in the concrete jungle surroundings.

    "We built this city, we built this city on death and souls" (Daniel Garner, demon slayer and "Starship"-fan, 2013).

    - 3 single player/coop maps in urban environment: Prison, Apocalyptic City and Pentagon.

    - New multiplayer map “Factory” for the following modes: Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag and Survival

    - Revamped boss-encounter: the Gigantic Panzer Demon makes its return with new skills and abilities in a new environment with new gameplay elements

    - Revamped enemies: Apocalyptic Zombies in various shapes and suitably bizarre fashion statements, Winged Demons, Apocalyptic Amputee, Minigun Hell-Bikers, Giant Spider Minibosses

  • mester1987
    #45
    Itt az a next-gen pálya, márha valaki ellenkezne a meglátásommal (ha, esetleg) :D

  • mester1987
    #44
    Kinn a Demonic Vacation at the Blood Sea DLC a játékhoz. Egész korrekt lett sőt már next-gent is nyújt az új pálya.
    Mostmár csak optimalizálni kéne ezt a fránya endzsint és nálam megérné a pénzét. De YT-ra feltöltött moviek is véletlenszerűen szaggatnak...nagyobbb gépen is, kapnák be

    Remélem a Deadfallra odafigyelnek.
  • fery02
    #43
    Először is be kell vele szippantanod néhány lelket, hogy feltöltsed ezt a képességet.
    Abból tudod meg, hogy felöltődött, hogy a rajta lévő halálfej szemeiben zöld fény fog izzani.
    Ha ez megvan, kiválasztasz egy ellenfelet, elkezded vele szívni a lelkét, közben pedig belelősz egy fűrészkorongot (ugye az elsődleges lövését a fegyvernek).

    Nem mindegyik ellenfelet tudod viszont megszállni, ellenben erősebb (akár piros lelkes) ellenfelekre is hat.
    Plusz ha ügyes vagy, akár több ellenfelet is magad mellé tudsz állítani, ha elég közel vannak egymáshoz.
  • NiGhTM4R3
    #42
    Srácok a Lélekorzónál mit kell nyomni, hogy 'megszálljam' az ellenségeket?

    Beállításoknál nem láttam ilyet, bár van fegyverek menüpont de nem világos, hogy a 2 sorban mit kell/lehet rendezni.
  • mester1987
    #41
    Painkiller.Hell.and.Damnation.Update.2.and.3.incl.DLC-SKIDROW

    -Halloween DLC (SP)
    -Medieval Horror DLC (SP/MP)
    -Satan Claus DLC (SP/CO-OP)
    -Single Player Tarot Card Pack (SP)
    -Multiplayer Body Skin Pack (MP)
  • fery02
    #40
    Ehh, megvettem a dobozos Vágatlan verziót...
    Telepíteni kezdtem DVD-ről, erre a 4-ből csak 1,4 GB-ot telepít DVD-ről, többit úgy gondolja netről szedi. -.-

    Ja, topik fejlécből meg szerintem kiszedhető a "Megjelenés --> 2012. Október 31." felirat.
  • Gabe18
    #39
    A thepiratebay.se -ről letöltöd a "Painkiller.Hell.and.Damnation.Update.1-SKIDROW " torrentet, abban benne van első update a játékhoz, meg a hozzá tartozó crack fileok is.
  • Skyrim
    #38
    Be linkelne nekem valaki egy Torrentes cracket lécives ? Köszönöm
  • fery02
    #37
    Ehe...
  • Skyrim
    #36
    Sziasztok valaki tudna linkelni nekme egy torrentes cracket.Nagyon megköszöném.
  • wesker24
    #35
    Nekem mindegy nekem úgyis ingyen lesz szóval felölem jöhet akármi ! :D
  • mester1987
    #34
    Biztos a régieket akarják majd eladni, figyuzzátok majd, tuti az lesz :D
  • wesker24
    #33
    Mint irta a legjobb pályákat rakták össze később lesznek még újabb mapok !
  • mester1987
    #32
    Akkor még ki is hagytak az eredetiből és a kiegészítőből pályákat?
  • wesker24
    #31
    Lesznek még ujabb mapok mert jönni fog hozzá majd a DLC amik új mapokat fog tartalmazni majd !
  • Gabe18
    #30
    Igy lassacskán sikerült Nightmare szinten befejezni. Nem volt ez rossz, bár az elmúlt 8-9 év tanulsága hogy az akció részével kezdetben jobban megszenvedtem mire belerázódtam, de úgy tűnik tapasztaltabb lettem, mert sokkal több titkos helyet megtaláltam mint anno.
    Hát kicsit rövid volt, ha már így megcsinálták, akkor tényleg jöhetett volna az összes pálya. Az meg hogy a legjobbak lettek volna beválogatva, azzal is vitáznék, mert ami a régen a demóban volt középkori városka az pl. nekem hiányzott, vagy emlékszem valami ilyen havas erődre ami szintén nagyon jó volt és ebben nem szerepelt. De mondjuk ez ízlés dolga.
    De ilyen múlt idézésnek mai szinten jó volt. Úgy tűnik ez a 2012 erről szól, mert volt itt Painkiller, Black Mesa, Doom 3. Hát mit mondjak, akármelyik röhögve zsebre teszi pl. az új Medal of Honor-t...
  • GTV
    #29
    Szokni kell az biztos.
  • Maxtreme
    #28
    Nincs ezzel semmi baj az ég világon.
    Lőttem én is pár képet, akit érdekel, katt
  • lalakov
    #27
    Ketten lehet benne játszani?
  • Rayden02
    #26
    Akkor minden világos,nah még fél óra azt irány a tunngle!
    Mondjuk már ott vagyok!
  • GTV
    #25
    Igen, mert SKIDROW-nak van egy parancsikonja amiben van még a parancsorában valami szöveg...azzal nem crashel be.
  • Rayden02
    #24
    Értem,én most szedem,mert a "CE" verzió nem indul befagy!
  • GTV
    #23
    Painkiller.Hell.and.Damnation-SKIDROW-al toltam eddig.
  • Rayden02
    #22
    AMúgy neked melyik verzió van fent?
  • Rayden02
    #21
    Nem baj,coop-ban lenyomom majd párszor másokkal!
  • GTV
    #20
    Én nem tudom, valahogy senkinek se sikerül manapság jó HD remaket készíteni az biztos. Nem áll jó szerintem lennek sem. Valahol olyan sötét, hogy nem látsz semmit sem, ahol a régiben tisztán látható volt, ja és új bugokat is hagytak benne, kicsit másnak gondoltam az UE 3-mal :)
    És még ezért pénzt kérnek

    Néhány kép;





  • Rayden02
    #19
    Ez nekem is az!
  • GTV
    #18
    Painkiller.Hell.and.Damnation-SKIDROW
  • Shep
    #17
    Van magyar nyelv a tölthető verzióban, lehet persze ez csak nekem újdonság :)
  • Rayden02
    #16
    Painkiller Hell and Damnation-REVOLT
  • pcgammer
    #15
    Nekem bejön igaz kicsit más mint az első rész de jó el lehet vele lenni.

  • Csokis
    #14
  • GTV
    #13
    A DOOM 3-nál azért biztos szebb :)
  • Shep
    #12
    Jó tudom elvileg remake de akkor is.
  • Shep
    #11
    Hát nem tudom valahogy mintha semmi nem változott volna vagy 10 év alatt grafikát leszámítva persze, ugyanazok a béna fegyverek, ellenfelek és unalmas játékmenet. Persze néha kikapcsolódásnak elmegy de valami újítás, kis játékmenetet feldobó változtatás nem ártana a szériának szerintem
  • GTV
    #10
  • GTV
    #9
    Hamarosan torrenten ;)