5
  • cateran
    #5


    Terjesszetek:D
  • csimmasz
    #4
    Edig egy LG telefonommal sem voltam elégedett, szerintem elég gagyik, nem csak a minőség terén hanem a menük meg úgy minden, szóval nekem is furcsa volt de gondoltam a google jobban tudja mi kell neki.

    Azt hozzá kell tennem egyik Lg telóm sem csúcs készülék volt, tehát lehet ott hozza a szintet.
  • Blasta
    #3
    Nem, a hir kacsa, bar mult heten meg korrekt lett volna.
    Az LG nem fog Nexust kiadni, a telefon hatoldalan lathato "with Google™" felirat pont arrol arulkodik, hogy ez nem Nexus. Amugyis rohejes lenne, az LG mint Nexus gyárto, ugyan már...
  • csimmasz
    #2
    Tudjuk hogy droidon minden szar csak ha iOs en jelenik meg valami akkor lessz korszakalkotó vívmány ami nélkül az emberiség élni sem lenne képes!

    "számos eltérő formátum (FLAC, OGG, stb.) támogatása, Sound Alive és SRS technológiával kiegészítve, az iker hangszórók, illetve a WVGA projektor már egyértelműen a multimédiára helyezi a hangsúlyt, a microSD révén pedig tovább bővíthetjük a tárhelyet."

    Talán olvcasd végig és rájösz hogy nem arról szól, hogy felraktak egy softot ami mostmár lejátsza ezeket a formátumokat is hanem egy telefon ami a MM re van kihegyezve és aminél jól jönnek ilyen funkciók.

    de mindegy tudom te most az itelefon miatt nem alszol mostanában.
  • narumon
    #1
    "ám a számos eltérő formátum (FLAC, OGG, stb.) támogatása, "

    Öööö ha ráraknak egy szoftvert amit az összes modern telefonra fel lehet akkor az már akkora királyság?