13
  • Laza
    #13
    És a baloldal képes még ez alá is süllyedni ... áldott tehetség :D
  • Loverman
    #12
    http://index.hu/kulfold/2012/10/09/az_evolucio_csupan_pokoli_hazugsag/
  • wraithLord
    #11
    Még szerencse, hogy nem a Super Marioval játszik. Mi lenne, ha kiderülne róla, hogy a békeszerető, demokrata képviselőnő szabadidejében kedves kis állatokat tapos halálra meg lefejel minden téglafalat, mert azt hiszi, hogy pénz van benne...
  • Loverman
    #10
    az nem begyöpösödött aki leszedi a keresztvizet egy jelöltről csak azért mert PC-s játékkal mer játszani?
  • richard45
    #9
    Még mindig jobbak mint a begyöpösödött liberobolsevikok.
  • Archenemy
    #8
    Ja, akik ráadásul általánosítanak meg előítélnek is. A köcsögök!
  • Zero 7th
    #7
    Mindenhol a bigott, idejétmúlt, előítéletes emberek számítanak jobboldalnak...
  • Loverman
    #6
    Ilyenek a republikánusok, bigott, idejétmúlt, előítéletes emberek. És ott ők számítanak a jobboldalnak...
  • Fbn Lx
    #5
    így igazából egyáltalán picsáért hírértékű ez
    vagy az átlag ember naiv balfasz, hogy elvárja, hogy makulátlan és lejárathatatlan politikusok képviseljék (lejárathatatlan ember nem létezik, két ember tisztasága főként abban különbözik, hogy fűződik-e érdek a lejáratásához vagy sem)
    vagy saját maguk szivárogtatták ki ezt az infót, mert így barátibb és emberközelibb lesz a politikusnő és kap némi extra szimpátiát
  • carville
    #4
    Warlocks are enemies of God! Stupids are OK
  • Solmenir
    #3
    Ha én kinti szavazó lennék, biztos, hogy rá szavaznék. Szerintem sokan mások is, ez a legidiótább ellenkampány, amit eddig láttam. A politikusok szeretnek úgy tetszelegni, hogy "egy vagyok én is közületek, egy tök átlagos ember, aki ugyanúgy él, dolgoz, szórakozik, mint ti, és ezért látom is a problémáitokat", úgyhogy most a republikánusok csináltak neki egy kis ingyenkampányt. Hajrá Colleen!
  • Evoluti0N
    #2
    Lehet, h néhány idiótánál elérik ezzel a céljukat, de ha az amerikaiak 65%-a valóban játszik valamilyen játékkal, akkor valószínűleg ezeknek az embereknek a nagy részénél pont ellentétes hatást érnek el.
  • gopher
    #1
    Ha csak ennyit tudnak ellene felhozni, akkor lehet, hogy az ellenkező hatást érik el :D