14
  • Tinman #14
    1 milliárd légy nem tévedhet.
  • [HUN]FaTaL
    #13
    billió, az angol billion a magyarban milliárd, a trillion a billió.
  • BalMat
    #12
    "Ti mind egyéniségek vagytok!"
  • Meridian
    #11
    Ez egy felhívás volt a SPAM robotoknak, hogy tolják neked a SPAM-et számolalatlanul...?
  • KMD
    #10
    ha valami nem lenne tiszta, tájékoztató: [email protected]
  • KMD
    #9
    ha csak 1 cseppet visszaosztana, milyen haszon lenne belőle... van, ki megteszi...
    http://ln0250.iwowwe.com/
  • passatgt
    #8
    trillió
  • Laza
    #7
    "Hihetetlen dolog egymilliárd embernek segíteni"

    "mivel minden cég szeretné megszerezni azt a tudást, hogy kinek kik a barátai" - fejtette ki az üzletember. A közösségi portál azért harcol, hogy gyorsabban növelje a bevételeit."

    Pf, kicsit a kettő üti egymást ...
    A cégek csak ne akarják megszerezni, kik a barátaim. Ezért is, ugyan van fbuk profilom, de csak 1-2 ember van rajta, és egyikkel sem tartom ott a kapcsolatot ... max nyereményjátékokhoz szoktam használni havi 1x :D
  • Tetsuo
    #6
    Vagyis, magyarul 1,13 billio tetszik.
  • passatgt
    #5
    "Over 1.13 trillion likes since launch"
  • wraithLord
    #4
    Hát ja, akkor minden felhasználóra 1,13 lájk esne. Én ugyan nem szoktam lájkolni, de még én is legalább 8x lenyomtam a like-gombot a lassan 4 év alatt, amióta fent vagyok.
  • Grodt
    #3
    Legalább akkor írnál reális számokat... Az biztos, h rengeteg regisztráció hamis. De akkor is legalább 800 milla lehet valós.

    Egyébként a lák gombot nehogy már csak 1,13 milliárdszor használják. a 113 milliárd reálisabb.
  • zolis
    #2
    "Egymilliárd regisztrált tagja van a Facebooknak"

    Amiből 990 000 000 nem létező személy, hanem egyesület, csoportosulás, vállalkozás vagy csak kamu regisztráció.
  • shenmuedc #1
    "Hihetetlen dolog egymilliárd embernek segíteni, ez alázattal tölt el és olyasmi, amire az életemben a legbüszkébb vagyok"

    Alázat!Ezt a süket szöveget!