17
  • Noodlee
    #17
    Sziasztok!


    A Hall of Blade szerveren játszom, pár napja kezdtem, és nagyon elkapott a játék, lenne is egy halom kérdésem vele kapcsolatban:

    Mountot hogy lehet szerezni lvl 30 környékén, ami nem kerül rengeteg goldba, vagy runába? Gondolok pl. questre, ami a newbieknak is elérhetővé tesz valami alap mountot.
    Bloodseeker Warriort hogy érdemes fejleszteni? A PvP zónákban, ha lecsapnak milyen vszteséggel jár? Illetve mob általi halálkor mitől függ, hogy mennyi pénzt vesztek? Érdemes tartogatni az olyan cuccokat, amira azt írja, hogy valamit lehet belőle csinálni?
  • Xing
    #16
    Lassan egy éves születésnapja lesz az utolsó hozzászólásnak :D
  • rroolli
    #15
    Mindegyik gameloftos játék koppintás. De jobb a koppintás, mint a semmi. Főleg ha jól néz ki és jól is működik.
  • Xing
    #14
    Van a wownak mobil verziója? Nincs és gondolom nem is lesz. Így akármekkora koppintás jó, hogy megcsinálták.
  • Shiwo
    #13
    múlt héten minden nap akciós volt kb 10 fizetős application (minden nap más), és 0,25$ -ért meg lehetett venni őket
  • Büdös Bohóc
    #12
    hétfőn volt a 25 milliárd google play letöltés ünneplésének az utolsó napja, aznap 55 forintért meg lehetett ezt is szerezni. Jó, most már késő szólni :D
  • BoneDragon
    #11
    ios-en kipróbáltam. Ha nem lenne ott a játék neve azt hinném, hogy a wow-al játszok. Eszméletlen mekkora koppintás.
  • Tikal #10
    és az hgy jött ki? mármint tudtommal a legkisebb egység az 0.79euro ....
  • Xing
    #9
  • rroolli
    #8
    Igen, de elvileg az iphone-os szerveren is van sok magyar, legalábbis azt mondják, hogy az ottani "tHUNderous" klánban több mint százan vannak. De együtt sajnos nem tudunk nyomulni :(
  • Szabi #7
    "de szerintem 1500 forint igen méltányos ár"

    főleg hogy hétvégén 55ft-ért volt :D
  • Xing
    #6
    Nice kezdő komment. Akkor ez már tuti, hogy külön vannak az androidosok és iPhoneosok?
  • rroolli
    #5
    2011-es játék, szóval ha eddig nem gondolkoztak WP-n, akkor ezután se valószínű.
  • Rage47
    #4
    WP-re mikor jön?
  • rroolli
    #3
    Azt még elfelejtettem írni, hogy a nevem a játékban "vadkender". Szerver pedig mégegyszer, Observer's Market.

    Egy saját kép, egy mocsárról, ami tele van élőholtakkal, meg bazi nagy pókokkal:

  • rroolli
    #2
    Fajok:

    -Orc
    -Elf
    -Human
    -Undead

    Kasztok:

    -Warrior
    -Ranger(hunter és rogue keverék)
    -Monk(paladin és priest keverék)
    -Mage

    Térkép:

  • rroolli
    #1
    Nem találtam még témát neki, ezért nyitottam egyet ennek a nagyszerű mobilos MMORPG-nek.

    Hogyan is néz ki ez a játék:



    Képek:







    A játék első pillantásra rögtön a WoW-ot juttatja eszünkbe és ez az érzés játék közben csak erősödni fog. A játékmenet nagyon-nagyon hasonló a WoW-hoz, aki WoW-ozott már valaha, otthon fogja érezni magát benne.
    Szerintem nagyon igényes játék, akár hónapokra is képes függővé tenni az embert, sőt tovább is.

    Én androidon játszok, az Observer\'s Market szerveren. Van magyar guild is, általába 5-8 magyar mindig online és nagyon jó a társaság.

    Ha szeretnél játszani és androidos vagy, az Android Marketből letöltheted a játékot 1500 forintért. Ebbe 3 havi előfizetés is benne van! Ha lejárt a 3 hónapod, havi 99 centért, azaz durván 230 forintért hosszabbíthatod meg az előfizetésed 1 hónapra, vagy 2.99$-ért fél évre!

    Ha nem vagy hajlandó fizetni az eredeti játékért, de szeretnél játszani, itt találsz segítséget: http://forum.se-portal.hu/viewtopic.php?f=109&t=15325
    (de szerintem 1500 forint igen méltányos ár, hiszen egy elég komoly MMO-ról van szó. Sokan crackeltel kezdték, de később megvették az eredetit)

    Kompatibilitásról:

    Ha nem vagy benne biztos, hogy jól futna a telefonodon, szerintem először próbáld ki a crackelt verziót a fenti linkről.
    Vagy kérdezhetsz itt is, hátha valakinek már vannak tapasztalatai, vagy tud segíteni!

    Internet kapcsolat:

    Ha mobilnetről akarsz játszani, érdemes lehet tudni, hogy óránként durván 8 mega adatforgalmat generál! De lekorlátozott, 32kbites internettel is jól lehet játszani(én mindig így játszok)!

    Remélem minél többen találkozunk ingame!