93
  • Narxis
    #81
    Ennek elég durva vége lett. Valahogy más kiutat nem is láttam már ebből Chaplinnek. A többiek viszont megleptek. Azért az még eszembe jutott, hogy azért se akarták, hogy folytatódjon a sorozat mert nemzetközi visszhangja lenne a későbbiekben.

    Remek sorozat volt és SZÉGYEN a világra, nézőkre nézve, hogy egy ilyen elgondolkodtató, komoly sorozat 13 részt él meg. Nem azért szerettem mert fekete vagy fehér volt, pont ellenkezőleg, egyik nemzet de még sokszor emberek se voltak szimplán jók vagy rosszak.
  • cylonflatus
    #82
    Hát vége... Mekkora baklövés volt kinyírni ezt a sorozatot. Ezt is...
  • philcollins
    #83
    Ez a befejező rész szenzációs lett.

    A sorozat első része nagyon jó lett, ígéretes jövőképpel. Azután eléggé ellaposodott számomra nem egyszer. A végén már csak azért néztem, hogy lássam mi lesz a vége, mert tudtam nem sokat kell még ezután szenvedni vele.

    A záró epizód pedig a földhöz szegezett.
    A francért nem tudtak végig csak akár fele-harmada olyan jó részeket csinálni, mint a záró rész.
  • stargatelost
    #84
    Hú, hát igen csak meglepődtem, hogy ennyire le tudták zárni az egészet. Én ilyenkor úgy fogom fel, hogy kaptunk egy fasza minisorozatot (lásd még The River, az is lezárt lett igazából). Kár, hogy az ABC beleerőltette a gyökérségeit. Bár azért arra kíváncsi lennék, hogy merre haladt volna a sztori, ha nem változtatják meg erre, hogy legyen befejezés.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mert azt azért nem hiszem, hogy a sub és Chaplin felrobbantása az eredeti tervek között szerepelt volna :D
  • stargatelost
    #85
    Shawn Ryan írásos interjúra arról, merre ment volna tovább a sztori, ha nem kaszálták volna

    Hmm, ő is úgy tekint a sorozatra, mint egy minisorozatra :)
  • Monoton
    #86
    Pontosan, nekem is ez a véleményem. Az első 3 rész ami jó volt, utána erőltetett és unalmas lett. Én is már csak azért néztem végig, mert kíváncsi voltam a végkifejletre, ami nagyon jól sikerült.
  • Narxis
    #87
    Ha ez unalmas volt akkor bele se merek gondolni, hogy mi izgalmas nektek. Talán írtam valamelyiknél, hogy gyengébb rész lett, nem biztos de még az is átlagon felüli volt számomra. Egyszerűen lekötött az egész sorozat, minden részével.
  • Monoton
    #88
    Jó te minden sorozat topikba azt írod, hogy k*vajó rész volt :DD
  • Narxis
    #89
    Csak amit nézek. :D Am. ezért ennél árnyaltabb a kép. Pl. szeretem a Game of Thrones-t de azért fáj a szívem, hogy nincs egy LotR stílusú fantasy sorozat. Meg a Merlin is egy kicsit csalódás volt.

    Ez a Last Resort is azért tetszett mert tabukat döntött le, kár, hogy nem kapott esélyt a folytatásra.

    Aztán ott van az a népszerű Breaking Bad. Elismerem, hogy érdekes sorozat de nekem már az alap sztori se tetszett, szóval nem az én világom. Spartacus szintén habár ha megerőltetném magam akkor talán nem 1 részt néznék meg belőle és megkedvelném. Van pár népszerű sorozat amit egyszerűen nem tudok megszeretni bár elismerem, hogy nem rosszak.
  • Borg
    #90
    Hány részt láttál a breaking bad-ből?
    Csak mert én is úgy kezdtem vele, hogy az első 3 rész után félredobtam... aztán unalmamban elkezdtem nézni, és nem bírtam abbahagyni végül :)


    Last resort meg jól indult, kicsit elnyújtották a folytatást, majd összecsapták a lezárást... dehát ez várható volt a kasza után. Ettől függetlenül az egyik legjobb sorozat volt.
  • KaBuTo666
    #91
    Jól lezárták, minisorozatként megérte megnézni.
  • Narxis
    #92
    Első 2 részt. :D De akkor majd megnézek még 4-et.
  • Borg
    #93
    Minél többet megnézel, annál jobban függővé válsz :) Majd meglátod...