20
  • sanchez638
    #20
    Egy kis Dead Island gameplay
  • ugh
    #19
    A stilusom aszerint valtozik, hogy kihez beszelek.
    Ennyi.
    Nekem nem gond leereszkedni erre a szintre, mert tudom, hogy nem maradok ott.
  • amitakartok
    #18
    Mintha a te éppen demonstrált stílusod különb lenne...
  • ugh
    #17
    En is igy vagyok ezzel.
    A dead island jo nyomon jart, de nem lett az igazi...
  • ugh
    #16
    A berirasod alapjan valami nyamvadt, 20 kilos, pattanasos, kis, impotens, fasszopo vagy. Ilyen kis szobarambo.
    Az en fejem te nem tudnd szethasitani te taknyosszaju kis buzi majom.
    A kitepett karoddal basznalak agyon, te ket labon jaro kromoszoma rendellenesseg.
    A beirasod stilusaval van a gond bazdmeg nem a velemenyeddel.




  • Zombee
    #15
    Zombis játék sokkal kevesebb van, mint kommandós, mmorpg fantasy világban, autószimulátor, vagy idegenvadászós krízishelyzetes. A cikkben nagyjából fel is sorolták az összes zombis játékot (Dead Island, Dead Rising, Left 4 Dead, és ezek 1-1 folytatása). Az játékokat sorban ész nélkül lewarezoló hülyegyereknek szerintem mindegy, hogy zombit, arabot vagy csápos marslakót lődöz, én meg örülök, hogy van horror játék. Ezeken, és a Dead Space-en kívül nem nagyon van említésre méltó. Semmivel sem értelmetlenebbek, mint egy sokadik kommandós játék.
    Ez a State of Decay is érdekesnek tűnik.
  • scagnetti
    #14
    Már bocs, de te maga a játèk műfaját kritizáltad mindjárt a legelejèn, nem betig a játèkot.
    Olvass csak vissza!
  • sad1976
    #13
    mert magát a játékot kritizáltam elsőnek!és nem más hozzászólását.véleményt a játékról kéne írni. nem pedig másokat csesztetni a véleményéért
  • jeti00
    #12
    nekem várós, van aki éveken át wowozik, tankozik, lövi az arabokat - van aki zombikat írt. nincs itt probléma kérem
  • Evoluti0N
    #11
    Te sportot űzöl abból, h minden zombis játékkal kapcsolatos hírbe, topicba beírd ezt?
  • CybeRick
    #10
    Trollkodóknak... Ha annyira utáltok zombis játékkal játszani, miért nézitek meg, és miért írtok érdektelen kommenteket hozzá?
    Esetleg szeretitek ha titeket fikáznak a primitív hozzászólásaitok után?
    Építgetős rész, és rts elemek külön plusz pontot jelentenek számomra, feltéve ha lesz jelentősége a játékmenet szempontjából. Még lehet must have :)
  • skyhero911
    #9
    Megszólal az aki leszarozza a zombis játékokat... Ha neked lehet negatív kritikád, akkor másnak már nem?
  • sad1976
    #8
    egy szűk szobában szeretném kettéhasítani baltával azt a hülye fejed ugh.és csak egyedül megyek nem tucatjával.ki vagy te hogy fikázod mások véleményét? takonyláda.a rövidítésed és billentyűzeted alapján valami metélt f...u zs.o lehetsz.
  • ugh
    #7
    Amikor egy szuk szobaban tucatjaval rontanak rad ...
    A teljes igenytelenseg iskolapledaja a te beirasod.
    Mehetsz a kis baratod utan cod-ozni te is.
  • dzsagon
    #6
    Bameg mint lehet azon élvezni, hogy fegyvertelen zombikat lődözöl? Teljes igénytelenség.
  • gombabácsi
    #5
    Interjú a játékfejlesztővel (28 éven felülieknek):

    http://barathendre.wordpress.com/2012/03/06/satan-studio-interju-egy-jatekprogram-fejlesztovel/

  • koschwarz
    #4
    jól hangzik, de alapvetően az ilyen építgetéses-rts-es rész viszont nem hiányzik, legalábbis ilyen formában...
  • ugh
    #3
    Akkor ne jatsz vele.
    Lehet ez lesz az elso igazan jo zombie-s cucc.
    Mehetsz call of dutyzni.
    Szia!
  • scagnetti
    #2
    Meg az ilyen felesleges hülye kommentekből is.
  • sad1976
    #1
    elég volt már a sok zombi szarból.