52
MARVEL filmeket szeretők quiz topikja
  • k0trapali #52
    Pont ez az ittasnak török zúzok vagyok szóval... Bruce Banner leszek úgy érzem, de Peter Parker sem rossz mert Péter-nek hívnak amúgy is.
    Kell egy stréber szemüveg és egy fényképezőgép a nyakamba!
  • Tyler1
    #51
    :D
    Az se rossz, vagy civilben Bruce Banner, úgyhogy ne baszogassanak :D Ez azért is jó, mert ha véletlenül összetörsz valamit, lesz kire fognod :D
  • nan76
    #50
    ..vagy Peter Parker mielőtt megcsípte a pók
  • Tyler1
    #49
    Invisible Woman, el se kell menned :D
  • k0trapali #48
    Na!
    Segítsetek!

    Holnapra kell valami egyszerű jelmez haverom csaja Marvel szülinapot csinál és oda be kell öltözni! Mondjatok olyan karaktert akinek semmi extra a jelmeze!
  • Dean Winchester
    #47
    mármint????
    ez ami most van,hogy teszünk be képet meg idézetet vagy az én verzióm? a kettő egymást nem zárja ki, ha erre gondoltál :)
  • nan76
    #46
    okés holnapra kigondolom mi tettszene a népnek aztán írok


    amúgy a "népnek" melyik megoldás tettszene??
  • nan76
    #45
    ok Te jössz :D
  • Dean Winchester
    #44
    van regem oda, összedobom! csak privátban adj kérdéseket :D


    van
    -választási lehetőséges opció mikor x válasz közül kell kiválasztani a helyeset!
    -összepárosítós
    -magadtól kell beírni a választ
    szóval ez alapján ha gondolod dobj össze pl. 10 kérdést és küld el privátba (persze a válasz is kell mert ellenőrzéskor jó tudni mire mi a helyes válasz :D )


    szal most így globálba a marvelre csináljunk első körben egy ilyet aztán ráugorhatunk 1-1 filmre is..
    pl. vasember összesből összeszedünk pár kérdést és az lesz kiadva, kérdés hányan jelentkeznek erre a játékra..
  • xido
    #43
    jajmár...Robotzsaru mint Marvel?:))

    Vasember 3..forgatási kép:)

  • Bokafix2
    #42
    Robotzsaru
  • nan76
    #41
    power rangers
  • Béka Benő
    #40
    Na, az alábbi képek vajon melyik Marvel-filmből vannak ?


  • nan76
    #39
    ötletnek nem rossz..ha valaki vállalja,hogy elkezdi./amúgy meg bocs ha csalódást okoztam azzal a bizonyos kommentel/
  • Dean Winchester
    #38
    A topicból én azt hittem, hogy ilyen pollidadys féle kvízek lesznek! van mondjuk 5 kérdés / hétre aztán következő héten megint pár kérdés és hónap végén egy összesítés! Esetleg fordulók! Marvel filmenként 1-1 kvíz! pl. vasember-ből x kérdés , ha megvan akkor nyertest lehet hirdetni....
  • Dean Winchester
    #37
    egyből a személyeskedés és a másik sértése, pedig az első 3 sorban még azt hittem, hogy te is tök normális fórumozó vagy, meg is lepődtem, hogy vannak még korrekt emberek akik egész kultúráltan tudnak nyilatkozni! sajnos az utolsó 3 sornak köszönhetően óriásit csalódtam...
  • xido
    #36
    azért ha nem mész kurzorral ezek fölé a csilivili prefixek fölé,nem mondod meg a nevét a másiknak:)
  • Tyler1
    #35
    Rita79 nicknévből nem volt sejthető a neme? :D
  • nan76
    #34
    nem vagyok homi de rettentően megijedtem!
  • Rita79
    #33
    Miért homi vagy és megijedtél?
  • nan76
    #32
    Jézusom..most látom,hogy Nő vagy...ez mindent megmagyaráz!!!
  • nan76
    #31
    ebben tévedsz..ha picit is utánanéztél volna a topkinyitónak rájöhettél volna azzal a szűk"gyalázzunkmindenkitaforúmokonmertazigazán menő" agyaddal láthatnád,hogy nem topkinyitási kényszer vezérelt.De az ilyen igen magas iq-val megáldott hááát nevezzük "forumozó"nak ez úgy jön le ahogy a kommentjében láttuk..az sajnálatos dolog.Mi lenne ha a "beszólásaid" /mert ez még annak SE nevezhető/helyett a topickhoz megfelelő szinvonalat képviseld?..jaaa,hogy az nem megy mert gyökér vagy??akkor javaslom a gumiszobát..ott hasonló épkézláb és igen bölcs meglátásaidat szívesen fogadják az olyan reterdált idióta f**zok mint te...és ha nem tettszik a topik be lehet zárni...pont le is szarom..végül is csak 1 próba volt,hogy hátha van aki szereti ezt a témát....
  • Rita79
    #30
    sztem ez a topik a topiknyitási kényszer szüleménye. ugyanis tök felesleges, meg nem is motiváló. szomorú, hogy így teleszemetelik egyesek a fórumot.
  • k0trapali #29
    Hát van több barlangos jelenet is, de elfogadom :D
  • Tyler1
    #28
    Vasember barlangos jelenet?
  • k0trapali #27
    Melyik fimből van?
    "...Mi folyik odabent? Kezeket fel!..."
  • karajjj
    #26
    Iron man 2, amikor Ivan Vanko a börtönben van a monacoi balhé után és Hammer megszökteti a krumplipürének álcázott bombával...

    rakjon valaki más
  • nan76
    #25
    helyesbítek:nem hangzott el csak Magyar szinkronosan :)
  • nan76
    #24
    így van..tehát akkor nehezítsünk picit./mivel senki nem rakott gondoltam akkor majd én/..tehát:
    melyik filmben hangzott el:"...jó étvágyat a krumplihoz..." majd nemsokkal később a 6219 szám bukkan fel
  • Monoton
    #23
    "A lényeg,hogy csak MARVEL filmek-ből lehet \"idézni\"!!Ha valaki tudja a választ a kérdésre Ő tehet fel kérdést."

    Nem hiszem, hogy csak képek beillesztésére gondolt.
  • ronihun
    #22
    egyébként valóban elég gyorsan ki fog fogyni a marvel filmek tárháza, ráadásul ha az ember ismeri akár a színészt, onnan már könnyű dolga van, ha esetleg egy általános marvel / képregényhős felismerő topik lenne érdekesebb is lehetne
  • ldavid
    #21
    csak arra próbáltam célozni, hogy így semmi értelme, főleg hogy sokan ismerik a google képkeresőt is
  • Dark Messiah
    #20
    X-Men 3 Az Ellenállás Vége
    James Madrox/ Multiple Man
  • Szolnokboy1
    #19
    rakok én, hogy pörögjön. talán egy nehezebb:

  • k0trapali #18
    Az! Rakjál!
  • Dark Messiah
    #17
    azt el felejtettem hogy miben szerepelt, Vasember II és Bosszúállók
  • Dark Messiah
    #16
    Natasha Romanoff/Black Widow (Fekete Özvegy)
  • k0trapali #15
    Hát ez így elég gyenge lesz... Nem sok Marvel szuperhősös film van!

  • karajjj
    #14
    X-men: Az elsők - Azazel
    (rakjon, aki akar)
  • Ironman2
    #13
    Hellboy