13
A felújított Tony Hawk\\\'s Pro Skater
  • skatebab
    #13
    http://phun.freeforums.org/viewtopic.php?f=105&t=4296

    innen le tudtok tölteni egy hozzá készített launcher-t felbontás,billentyűzet beállítás lehetőségekkel !
  • Horzsoló
    #12
    Elég fasszantos. Tiszta nosztalgia mámor. Szép munka szerintem. Deszkára fel!
  • k0trapali #11
    Nekem most nem mentette el a karriert! Pedig most volt időm játszani vele és a warehouse-t majdnem kipirítottam teljesen és a sulis pálya is elég jól állt!
    Írásvédett volt az egész Activision mappa...

    A billentyűt pedig sikerült beállítani! Köszönöm!
  • tenkenorman
    #10
    Srácok nekem sem a specialokat, sem a grab-aket nem akarja megcsinálni, hiába nyomom, szököévben egyszer csinál egy tailgrabet azt ennyi...
  • Sunsetjoy
    #9
    Én egy gagyi gamepaddal használom, az alábbi emulátorral, amivel be lehet lőni minden gombot és kart különféle fajta gamepadokhoz

    x360ce
    http://code.google.com/p/x360ce/

    Berakod a játék könyvtárába a fájlt, elindítod, beállítod, elmented, kilépsz, utána a dll már elhiteti a játékkal a sztorit:D
  • Maxtreme
    #8
    Vagy aki nem akar ini file-al szarakodni, annak katt
    Tökéletesen müxik a dolog, már vagy 4-5 játéknál használtam (transformersek, sleeping dogs, inversion, stb)
    A dolog lényege hogy a mintám alapján ( katt ) írogassátok be a programnak az használni kívánt billentyűket.
    Mindig a játék által használt billentyűt kell előre írni, és a customot pedig a swallow parancs után, a zárójelbe.

    Utána nyomjatok egy runt, és ennyi. :)
  • AtiRadish
    #7
    kurzorbill és numpad kiosztáshoz:

    For controls it's a little more complex. Find the following file: Documents/My Games/Tony Hawk Pro Skater HD/THHDGame/Config/THHDInput.ini

    EDIT: For those used to the numpad-config (2 = ollie, 4 = flip, 8 = grind, 6 = grab):

    Change this

    .Bindings=(Name="Period", Command="PAD_RUp__Press | onrelease PAD_RUp__Release")
    .Bindings=(Name="Comma", Command="PAD_RLeft__Press | onrelease PAD_RLeft__Release")
    .Bindings=(Name="Slash", Command="PAD_RRight__Press | onrelease PAD_RRight__Release")
    .Bindings=(Name="SpaceBar", Command="PAD_RDown__Press | onrelease PAD_RDown__Release")

    into this:

    .Bindings=(Name="NumpadEight", Command="PAD_RUp__Press | onrelease PAD_RUp__Release")
    .Bindings=(Name="NumpadFour", Command="PAD_RLeft__Press | onrelease PAD_RLeft__Release")
    .Bindings=(Name="NumpadSix", Command="PAD_RRight__Press | onrelease PAD_RRight__Release")
    .Bindings=(Name="NumpadTwo", Command="PAD_RDown__Press | onrelease PAD_RDown__Release")
  • Fpocok
    #6
    Akkor szerezz valami progit, mert alapból nem láttam benne key bindinget... de programmal meg lehet oldani.
  • k0trapali #5
    Én billentyűn akarom nyilakkal + C V B :(
  • Fpocok
    #4
    Én megvettem, amint kijött... igazi nosztalgia bomba!
    Ha nincs gamepadod, szopni fogsz...

  • pxxl
    #3
    jaja az elsőt én is sokat játszottam anno :)
  • bakkerman
    #2
    az első két rész volt a csúcs,az american wasteland már csak egy tucatdarab volt
  • k0trapali #1
    Megjelent!

    HD-ben térnek vissza a Tony Hawk Pro Skater első két részének legjobb pályái.



    Megvásároltam a Steam rendszerben. 1. problémám, hogy nem működik a gyári billentyű kiosztás! Nem reagál a trükk billentyű semmire! Grafikát is csak .ini fájl módosítással tudtam turbózni! Felbontás gyárilag 1280x720 volt szélesvászon... Nem mintha olyan fontos lenne a grafika mert nekem így is tökéletes inkább az irányítás aggaszt!
    Amúgy nagyon jó játék! Mosolyogva kezdtem a karriert eszembe juttatta a meleg nyarakat amikor hazaugrottunk hűsölni 1-2 limonádét lecsavartunk közben nyomtuk a THPS-t és versenyeztünk ki szerez több pontot.
    Grafika állítás és billentyű kiosztás módosításra ha valaki tud megoldást azonnal közölje! Ezeken a hibákon kívül isteni a játék!