22
  • Zoliz
    #22
    A forgatást már jobb ha most leálltják, mert rossz kezekbe került.
    Robocop ugy néz ki, mint egy magyar rohamrendőr bukosisakban.

    Ezt a filmet mar most elcseszték a kosztummel! De majd lenyomjak a torkunkon, hogy ez jó.
  • adampierson
    #21
    B@@@@szki! Remélem nem Robo van a képen. Erről el se tudom képzelni, hogy száz méterről már hallani, ahogy a közeledik, azokkal a vaskos, félelmetes lépteivel. Ez inkább a Metal Gear Solid, cyborg nindzsája, vagy egy (hálivúdi) G.I. Joe.
  • Merces
    #20
    frászkarika a régi pont azért volt szerethető, mert olyan béna esendő figura, ez meg kb miaszar, meg miköze....
  • Gab0523
    #19


    Bocsi, linket eltoltam :)
  • Gab0523
    #18
    http://comics-x-aminer.com/wp-content/uploads/2012/07/Hpvqs.jpg

    Hiába remake, a régi Robotzsarut elfelejthetjük; 2013-ban már nem lesz megengedve, hogy olyan véres jelenetek kerüljenek be egy képregényből adaptált moziba, mint 1987-ben.

    Kapunk majd egy fekete hacukába bújtatott tagot, akinek negyedannyi tehetsége sincs egy ilyen szerepet eljátszani, mint anno Peter Weller-nek, a film után pedig a kisétáló 17 éves kamaszok majd örülnek, mint majom a farkának, hogy láthattak egy kiskorú transzformert. :/

    Köszönjük, Emese...
  • Zombee
    #17
    Hollywood már rég nem a rajongóknak készít filmeket, hanem a minél nagyobb tömegeket célozza meg. A Robotzsaru sem kivétel ez alól, de szerintem nem a látvány lesz a legnagyobb anális erőszaktétel a film ellen, hanem az, hogy mivel sok pénzből készül, kicsi az esély, hogy ne PG-13 legyen...
  • szaboi
    #16
    Hát egyet kell értsek mint aki olvasta a képregényt és nézte a régi filmeket, ez nagyon tré. Ez nem robotzsaru, ez inkább crysis nanopáncél
  • Zombee
    #15
    Valószínűleg ez csak valami alap, úgyis CGI-vel rakják össze. Kár, hogy a korábbi rendezőjelölt CGI-mentes elképzelései nem valósulhatnak meg.
  • Wittgen
    #14
    Ejj, ez számomra nagyon gagyi és semmiféle cyborg fílinget nem áraszt. Tisztára, mintha valamilyen kevlár harci hacukát felvett volna 1 katona. Semmi robotszerűség.
    A régi dizájnú RoboCop még ma is megállná a helyét a vásznon, szerintem, hiszen nem olyan előrehaladott a technika, hogy egyből ilyen 100% ember formájú kreatúrát vizionáljunk.
  • visnait
    #13
    Crysis 0.5 beta.
  • pokolfiu
    #12
    pl:

    https://sphotos.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/s720x720/430039_2384464471566_1449096451_n.jpg

    http://propblockdotcom.files.wordpress.com/2012/08/rearviewposterhighcontrast.jpg

  • pokolfiu
    #11
    hát úgy értem.... hoyg inkább lenne benne több fémes szín... akkor nem lenne gond, mert jobban hasonlítana az eredetire. ami ugyan nem biztos hoyg jó pont egy ribútnál, de vannak itt lényeg változások ahoyg nézem, de színben maradni kellene a bádognál, szvsz.
  • wolruf
    #10
    Úgy érted, ha lenne benne szín a jobb kezét és az arcát leszámítva... :D Bááár, a fekete is szín :D
  • pokolfiu
    #9
    ha több bádogos szín, tehát fémes lenne benne, egészen jó lenne... de így szárnyaszegett batman.... :D
  • sandor8206
    #8
    amúgy ez az új meg SZ*R, nem gondoltam volna, hogy ennyire elkúrják, gondoltam (gondolom), hogy az új film nem lesz jobb a régítől, de arra nagy összegben mertem volna fogadni, hogy dizájnilag, külsöségekben majd jobb lesz, hát k*rva nagyot tévedtem
  • sandor8206
    #7
    pont az volt jó benne, hogy bádogember volt :-)
  • wolruf
    #6
    A régi bádogember nem véletlenül nézett úgy ki. Mivel alapból az egész film egy társadalomkritika volt, a figura is direkt lett ilyen. Fogták a naaagy amcsi jelképet (amerikai foci mez) és erre alapozva csináltak egy külsőt. Aztán vették a kék alapszínt a zászló miatt (mert ez az amcsiknak jobban a szívükhöz szól) és ezzel színesítették. Kifejezetten az volt a célja, hogy egy modern, amerikai harcos (jellegű izé) legyen. Szerintem jó lett, nekem nagyon tetszett a régi design. Akkor az is high-tech volt, hogy nem alapból egy ED-209-es méretű cyborgot lehetett ,,reálisan'' elképzelni (MS-DOS alapokon :D ). Ez az új félek, nem ugyanazt hozza. Egy cyborgos film lesz, ahol rendőr a cyborg. És kb. ennyi.
  • dresden1
    #5
    Nem mondom, hogy tetszik, mert nem, de lehet, hogy nem így fog ez kinézni, viszont a régi bádogembernél azért minden jobb, az rettenet gagyi, nem csoda, hogy átvariálják.
  • gyurikahh
    #4
    Jézusom... A régi robotzsaru úgy volt jó, ahogy volt. Nem kellett volna hozzányúlni, de hogy még a páncélját is átvariálják... Na mindegy egyéni véleményem...
  • tomboy013
    #3
    Batman lekúrta Dreddet vagy fordítva.
  • cS6Szi
    #2
    At első reakcióm: Mi a f@sz ez?
  • GaborT28
    #1
    Látom, ismét nem hazudtolta meg magát hálivúd. Nolan-től kérték kölcsön a jelmezt?