9
  • adampierson
    #9
    " Trónok harcából is ismert Sean Bean" Carri-Ann Mossnál nem írják oda, ki az, és honnan ismerjük? (Irónia)

    Plakátosoknak: Az első rész nálam, valahol az Event Horizon, és a Ház Kísértet Hegyen, szürreális, fojtogató, és depresszív (sztem, még unalmas is) keveréke, melyben szinte minden torz, és abnormális. Ha a második rész szintén ezt a színvonalat hozza, a plakát máris pont olyan, amilyennek lennie kell. :)
  • Magiszter
    #8
    Látom én hogy jobb kéz, de a gerince kb olyan szögben áll ha megnézed a törzsét. Bár lehet éppen orra (csőrre) esés közben lőtték a fotót :D
    Amúgy nem akartam anatómiailag korrekt módon berajzolni az összes csontot, csak egy viszonyítási pontot állapítottam meg.
  • Hirvaer
    #7
    De hogy szorult a fejére a karburátor?
  • pokolfiu
    #6
    amúgy nem tudom ki hogy látja, de a jobb kezében tartja a kardot.... a piros vonal eleve nem jó helyre van berajzolva, és elég rossz szögben... ;)de tény a plakát egy rakat fos.
  • Magiszter
    #5
    Beforgattam a képet hogy a cellák rácsai kb. párhuzamosak legyenek a függőlegessel, illetve a bádogfejű fickó feltételezett gerincoszlopát pirossal behúztam. Ebből látszik hogy furcsa szög, főleg ha a lábait is figyelembe vesszük...

    Tudom ez csak kukacoskodás, de engem ez zavar.

  • Magiszter
    #4
    Ha ránézek erre a képre elkezdek szédülni... Ha ~30 fokkal elforgatnánk az egész képet balra, akkor is a kardos figura olyan szögben áll mintha el akarna esni. Azt még legalább 20 fokkal kellene ismételten balra, akkor már normálisnak mondható.

    Minden esetre ha én lettem volna a marketing manager és bemutatnak egy ilyen képet nekem, szerintem addig nem engedtem volna haza őket amíg vagy ki nem javítják, vagy újat nem csinálnak :)
  • Merces
    #3
    van olyan amit érdemes betartani, például a képalkotásban, különben ilyen kicsavarodott, széteső akármi lesz az eredmény, áh ugysem érted jó lesz neked ez is......
  • shaba23 #2

    Még szerencse, hogy nem játszik mindenki a szabályok szerint^^
  • Merces
    #1
    hurrá megint egy plakát amin nem tartják be a képszerkesztés legalapvetőbb szabályait sem