11
  • TheCunami
    #11
    "És ha egy terhes nő internet függő, akkor a babája is internetfüggőként születik majd meg mint a crack-es mamák esetében?"

    nem b+ de hallottam olyat is hogy számít egy terhes nő milyen hangkörnyezetben pl kocsmában rock zene szól volt erről valami film is nem dokumentum van illetve hogy beszél a babához és már tanulja a anyanyelvet
  • jackoneill90
    #10
    Szóval a dns ben megvan írva a jövő is? Már eleve úgy jött létre az ember hogy bele volt írva hogy kitalálják a netet és függők is lesznek.
  • martincpt
    #9
    És ha egy terhes nő internet függő, akkor a babája is internetfüggőként születik majd meg mint a crack-es mamák esetében?
  • TheCunami
    #8
    egyszerű ha részeg tróger állatok között nevelkedsz akkor te is részeg tróger állat leszel ha a fater a fizetését a nyerőgépbe bassza be te is azt fogod csinálni ha bűnözők kolduló cigók között akkor te is azt fogod csinálni
    az meg hogy valaki internet függő annak fel lehet róni az újságolvasást a társasjátékot a tv nézést az képeslapküldést a telefonálást vagy bármi mást amit az internet helyettesíteni tud
  • errorista
    #7
  • fityisztma
    #6
  • Mat666
    #5
  • slime001
    #4
    Most már nem csak a túlsúlyt, hanem ezt is lesz mire fogni.
  • Cat #3
    A gének csak hajlamot jeleznek, nagyobb valószínűséggel történik meg valamilyen elváltozás, rák, betegség, öröklött dolog, mint az átlagembereknél (illetve jó irányban ugyanígy). Nincs olyan, hogy ha ez a gén ilyen akkor pl. biztosan szívrohamot kapsz már negyven éves korban. Rengeteget számít az életpálya, életvitel, stb.
  • fityisztma
    #2
    Nem az internetfüggőség miatt alakult ki, hanem bizonyos génvariációk hajlamosítanak a függőségre. Nem erre, vagy arra, hanem úgy általában. Ez lehet a magyarázata annak, hogy egyes családokban nincs alkoholista, míg más családokban mindenki. Nekem pl. 7 év dohányzás után (napi egy doboz cigi) nem okozott egy szemernyi erőfeszítést sem, hogy letegyem a cigit. Másoknak ez véres erőlködés. Azt mondják, akarat. Szerintem genetika, némi kis akarattal fűszerezve.
  • Zoliz
    #1
    Ezek annyira hülyék, hogy nekem fáj és nem nekik.
    Még nincs 20 év sem, hogy az emberiség rákkatant a netre.. Milyen öröklődési bizonyosság lehet?