187
Planetary Annihilation avagy a bolygóközi RTS
  • donatus13
    #147
    Sajnos akkor ne játszanak, ezek a játékok mindig is az unlimited unitról voltak híresek, ez a játék része. Borzalmas lenne a játék limittel. A 8 magos proci valószínűleg egy AMD lesz ami sajnos elég alacsony teljesítményű a valóságban, papíron persze gigantikusan erős. Egy intel i5 2500k val semmi gondom nincsen 8 fős játékban.
  • Stief
    #146
    Kedves Sir!
    Szerintem igen is hogy kell, nagyon sok gép eleve nem bírja ezt az egység számot+ van akit elriaszthat. De esetleg az sem lenne rossz ha épülettől függene. Persze megértelek téged is hiszen mindenki máshogy szereti :)Erre az lenne a megoldás ha Optionsba lenne ilyen beállítási lehetőség. A másik hogy, játszottam nagy térképen, haverral és igen szépen megedzette 8 magos, fasza gépemet is. Szerintem kicsit elhamarkodottan válaszoltál, nagyon sok jó rst van egység limittel.
    Üdv Stief
  • Sir Quno Jedi
    #145
    Nem is kell egységlimit, az csak a buta rts-ekbe kell.
  • Stief
    #144
    Igen, bár még sok benne hiba, AI nem támad át másik bolygóra! Plusz nincs egység limit, és néha ledob szerverről.
    + Nekem tetszik a játék, jó érzés coopba!
  • rexsimus
    #143
    Most akciós a Steam-en, megéri megvenni 15,6 Euróért?
  • Stief
    #142
    Egyre javul a gamma!
  • Stief
    #141
    Nagyon durván elfajul a játékban a gép, annyi egységet gyárt hogy betelik a bolygó, kéne valami egység limit!
  • tutituti
    #140
    inkább a magas ára ami taszít.pedig én szívesen megvenném,főleg hogy nagy TA és Supreme commander függő voltam/vagyok.
  • precise
    #139
    Egyelőre csalódás. túl bonyolult az irányítás.
  • tutituti
    #138
  • precise
    #137
    Megvettem, eddig egy játékon vagy túl.

    Nem sok ez, de a véleményem. Szerintem komolyabb mecsekken már kics sok lesz ennyi dologra figyelni. Föld, orbitál pálya, másik bonygók felszíne, orbitál pálya...

    De lehet csak én vagyok gyenge képességű, illetve lehet csak gyakorlás kérdése. Egy játék után korai ítélni.
  • Caliph
    #136
    jó hát zárt béta van,ezen sztem nem akad fenn senki
  • Stief
    #135
    Viszont az tudni kell hogy sajna tele van buggal :( még!
  • donatus13
    #134
    Megnéztem a bolygó editort, akkora bolygót lehet csinálni ,hogy már sok :D szóval nem kell aggódni van itt hatalmas pálya:)
  • Caliph
    #133
    úgy legyen,egy nagyobb bolygónál már nem lesz annyira éles a pálya íve:)
  • donatus13
    #132
    Állítólag lesz nagyobb méretű bolygó is, de nem akarok hülyeséget mondani, fórumon olvastam az übernél, csak azt mondták először a játék mechanicat és a unitokat teszik be, aztán a naprendszerek, bolygók elkészítése jön, igazából multiban is mindenki kb ugyan azon a naprendszeren játszik (beta 1).
  • Caliph
    #131
    ja és ötletként én úgy csináltam volna meg a pályákat mint a supreme commanderben ,de átjárhatóvá tenném a határokat(tehát aki északon "kimegy" a térképről az délen megjelenik,és mindezt kamera nézettel is megoldottam volna.az aszteroida nézet maradt volna igy ahogy itt,ott nem zavar hogy kicsi mert annak kell lennie)
  • Caliph
    #130
    nekem kicsit csalódás a pálya része,és kicsinek találom a bolygókat...jobb szeretem a supreme commander féle térképeket.
    minden másban elsőrangú
  • donatus13
    #129
    Nagyon jó játék de meg kell érteni még nagyon távol van a késztől, én multizom is, minimálbéresnek is megéri nagyon:) ha majd kész lesz teljesen akkor már tényleg egy nagyon jó játék lesz.
  • Stief
    #128
    Megvettem igazából hozza total annihilation fílinget, nagyon tetszik, abban különbözik mondjuk, itt 3D-ben támadhatnak, csak föld alól nem. Az Ai elég erős. 3 fokozat easy, medium, hard. Mivel még tanulom multizni nem mertem. De nem sokára bekövetkezik 25 euró nekem megéri, közepes keresettel simán. Minimálbéren élőnek nem ajánlom. Remélem nem okoz csalódást. Ha kérdésed van mond nyugodtan vissza fogok nézni. Ja és nincs unit limit vagy legalább is nagyon nehéz elérni.
  • Since
    #127
    Én is kíváncsi lennék rá.
  • precise
    #126
    Na milyen a game? Most akciós Steamen (20font). Érdemes megvenni?
  • ZSOOLT2
    #125
    Akik Kickstarteren minimum 20 USD-vel megtámogatták a játékot, azoknak a napokban küldik a Beta kulcsot (én tegnap kaptam meg).
  • precise
    #124
    Azért a 40 fontos ár kicsit bátor, főleg, hogy ki sem tudom előtte próbálni. Ha nem lesz demó akkor warez.
  • Caliph
    #123
    nagyon nem tettszik ez a bolygónézet,túl kicsi,vagy nemtom...
  • ZSOOLT2
    #122
    Elvileg mától megy a béta:

  • donatus13
    #121
    Nem lesz diplomácia.
  • nyirog
    #120
    hm, azért ez még elég kiforratlan és ugye csak nagyon alap funkciókkal rendelkezik, nem tudom h decemberre ez hogyan lesz meg, még tényleg csak félig van kész, egy űrcsatát belekódolni nem kis meló, meg hát úgy az egész űrhajózós részt (legalább tudtommal lehet majd benn ilyet is csinálni amolyan SPORE szerűen). Ha már 1 bolygón többen is játszhatnak akkor nem lenne rossz ha lennének territóriumi határok szerintem, navigálást nagyban megkönnyítené meg akkor esetleg egy kis diplomáciát is lehetne a játékba rakni amolyan civilization szerűen (ezeket nem tudom tervezik e bele), plusz az egységek változatossága, skinje, funkciója, frakciók. Összességében ígéretes, de remélem csak jövőre adják ki mert ha az alpha ilyen akkor teljes már sokkal nem lesz komplexebb, ami nagy kár mert ennek a játéknak nem válna a hátrányára kicsit bővebb micro és macro menedzsment minden téren, hiszen sok lehetőség kínálkozik rá a témája és a játékmenete miatt is. Amúgy supreme commanderrel is pont ugyen ez volt a bajom, jó-jó de valahogy lapos volt egy idő után baromi monoton lett és üres, szóval volt a bázis építés -> terjeszkedés/csata és kész.
  • Caliph
    #119
    hát a pálya/bolygó részét még szokni kell,remélem ezek a bolygók a legkisebbek lesznek


    alpha free for all 4 player


  • bajsz
    #118
    na majd kövi hónapban befizetek rá!
  • Caliph
    #117
    pre order
  • Caliph
    #116
    és igen a legolcsóbb pack hivatalos oldalon 40 dodo
  • Caliph
    #115
    hivatalos honlapon a galactic edition 90 dodo,ez annak lehet az akciós ára. amit kapsz:ha kész a teljes játék, alpha,beta hozzáférés,egyedi theta commander skin,a játék összes zenéje,háttérkép,elektroikus művészeti album,szóval ez kb gyűjtői kiadásnak felel meg.
    persze van még egy ennél drágábbi csomag is 200 dodoért:D
  • donatus13
    #114
    40 dollár a hivatalos oldalon.
  • bajsz
    #113
    Jó lenne olcsó lenne ,mert nagyon cseszi a fantáziám a játék!
  • donatus13
    #112
    Mert kickstarteren is ennyibe került.
  • Since
    #111
    Szerintem sokba kerül ez az Alpha... Nem értem miért kérnek el érte ennyi pénzt...
  • bajsz
    #110
    ja látom videó alatt ott is van :D KÖSZI! :D
  • donatus13
    #109
    2013 december
  • bajsz
    #108
    Várhatóan mikor jelenik meg ?