15
Ellopták a jelszavamat SOS
  • Ricsi234
    #15
  • Tinman #14
    Pécs? Mi a baj vele?
  • SzirmosSzisza
    #13
    Nekem a jelszó emlékeztető citromailre volt állítva, de oda ha 3 hónapig nem lépsz be törlődik az akkount és bárki beregisztrálhatja ...

    Szóval ja, menjetek gmail-re (az pl figyelmeztet ha más országból próbáltak belépni az akkountodra, nekem pl szólt, hogy kínából valaki megpróbált én voltam-e, ha nem jelszó változtatás)
  • elitehun
    #12
    Igen, nagy nehezen kilogikáztam
  • davidka003
    #11
    Neki is ellopták.
  • elitehun
    #10
    na, haverom modnta hogy ő se tud belépni se a citromailbe se a steambe...
  • Rayden02
    #9
    Én már tanultam a hibámból,az összes oldalnak a jelszavát megváltoztattam,plusz még a másik citromail email címének is,
    és arra már csak az sg hírlevelek jönnek!
  • Ironman2
    #8
    Pedig sok tracker meg is említi hogy ne használjunk citromailer emailt
  • Rayden02
    #7
    Nekem is nemrég törték fel a citromail-os fiókom!
    Tényleg egy nagy fos,és aki feltörte megváltoztatta a jelszavamat és a jelszó-emlékeztetőt is,a szupportjuk is egyenlő a nullával,hiába próbáltam visszaállítani a fiókot,még igazoltam is a személyes adataimmal már pedig ez az én fiókom,nem foglalkoztak vele,próbáltam töröltetni,azt sem hatották végre,azt mondták,hogy majd törlődik 20-30 nap múlva,mondtam akkor ezt nektek!
    Szerencsére elég sok címet megtudtam változtatni gmailre,egyedül az IWIW az amit nem sikerült,azt legalább tudtam töröltetni,így hát új profilt kellett csinálnom!
    Gmail már jóval biztonságosabb,mert legalább ott van sms-es visszaigazolási lehetőség!
  • elitehun
    #6
    Kösz az épitőjellegű hozzászólást, képzeld nem csak azt használom hanem a gmail-t is, de a steam vlaamiért pont azon volt és nem raktam át gmailre. p*cs
  • Ironman2
    #5
    Citromail,freemail egy nagy rakás szar,aki azt használja meg is érdemli.Sok oldal el se fogadja
  • elitehun
    #4
    Lehet keylogger a gépen? Nem telepitettem mostanság semmit, lefutattam egy virusirtót is, az se talált semmit.
  • elitehun
    #3
    KÖSZI, el is kezdem, de nem tudom hogy hogy szerezték meg ezt a két jelszót? Kicsit félek hogy ezt is el fogják lopni
  • NEOreg3
    #2
    ennyit tudsz tenni
  • elitehun
    #1
    Tegnap még minden rendben volt, de ma be akartam lépni az e-mail cimemhez (citromail.hu), és azt irja hogy helytelen jelszó. Ha a steam-be akarok belépni akkor is ezt irja. Pedig tuti jól irom be a jelszót. Mindkettőhöz más jelszót használtam, és csak itthon léptem be mind a kettőbe. A baj az hogy a steam ahhoz az e-mailhez van rendelve ahova nem tudok belépni. És azt a jelszót nem tudom visszaszerezni mert nem emlékszem a biztonsági kérdésre. Valami megoldás? Az nem is baj ha az e-mailt nem tudom visszaszerezni, de a steam mindenképpen kéne!