2998
stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • kastil
    #201
    Ejha, akkor tényleg nagy grat a srácoknak, ha már olyan állapotban van, hogy a GSCnek ez is megfordult a fejében. Kiváncsi lennék, mennyit rántanak majd le róluk.
  • PhantomAss
    #202
    ez így van, hatalmas ugrás lenne gy modhoz képest ha a stúdió is a nevét adná hozzá
    annak viszont már nem örülök hogy ez megint eltolja a megjelenést, méghozzá sokkal :(
    de nem baj, kivárjuk
  • Loál János #203
    Igen, az idő biztos megnő, de ha ez az ára...
  • lammaer
    #204
    Szintén gratz a srácoknak, jó látni hogy az elkötelezett munkának néha megvan a gyümölcs.

    Más kérdés hogy ismerve a stúdiót, minőségjavulást nem várhatunk, maximum marketinget és az ingyenes mod pénzessé tételét látom benne :) (nem farizeuskodok, az utóbbi kb irreleváns számomra)... ja és természetesen azt, hogy az eddigi egyszer majd kész lesz mégjobban elmegy a távoli jövőbe ;)
  • Loál János #205
    Nyilván én is örülök, ha ingyen kapok valami nagyon jó dolgot, de őszintén szólva nagyon nem bánom, ha a tisztes munka meg van fizetve.
    Gondolom a GSC-ben sem szentek ülnek, ők is pénzt akarnak keresni, de azért abban bízom, hogy épkézláb ötletekkel szolgálnak (erről majd a srácok nyilatkoznak, vagy nem :-D), illetve ha a kezemben tarthatok egy ráadásnak még szép kiadványt is, akkor nem fogok panaszkodni.
  • kastil
    #206
    Mentőöv a GSC nek?
  • tutituti
    #207
    panoráma a Zónáról
  • zmok
    #208
    Nem baj, lesz majd Nuclear Union!
    Persze a L.A. megjelenését is nagyon várom...

  • LordA
    #209
    Tud valaki az L.A. és SMRTER(0.45) mod kiadási idejéről bármi hozzávetőlegeset? :)
  • ntex
    #210
    Mivel már vagy 3 hónapja nem adott életjelet magáról smrtphoneusr (a mod egyetlen készítője) így egyelőre úgy néz ki hogy befuccsolt a project...
  • tutituti
    #211
    egy pár kép azért jött a smrter mod moddb oldalán.de tényleg nincs több infó
  • ntex
    #212
    Akkor lehet majd hirtelen csak úgy berobban a kész moddal mikor senki nem számít rá :)
  • mcmoha
    #213
  • joe38
    #214
    Sziasztok.
    Mi a helyzet a mód körül?Mert szerintem nem lesz semmi se belőle,vagy úgy mint a SOC-al több éves késéssel jön.Nem akarok szemétkedni vagy pofátlannak látszani,távol álljon tőlem,de szerintem pénzért akarják árulni és ez már nagyon nem frankó így.
  • Prince of Máté
    #215
    Mért ne lenne semmi belőle? Nem akarják összehányni és félkész állapotban kiadni, mint az előző részeket. Ha meg pénzért adják akkor mi van? Úgyis le fogod torrentezni, aki akarja meg megveszi.
  • joe38
    #216
    Hát ahhoz képest,hogy már év elejére ígérték,vannak csúszásban,legalább írhatnának vmi infómorzsát,hogy mi a helyzet,mik a tervek.Egyébként tévedsz,hogy lewarezolnám,ha normális áron lenne megvenném.
  • mcmoha
    #217
    Az utolsó infó szerint most kijavítják azokat a hibákat amit a GSC talált a modban. Tehát innentől már a GSC-n múlik, hogy mikor adják ki.

  • joe38
    #218
    Hát ha a GSC-n múlik hogy mikor lesz kiadva,akkor talán a következő nálunk is látható napfogyatkozásra ki is adják
  • mcmoha
    #219
  • kastil
    #220
    legjobb az lenne, ha GSC átalakítgatás után hirtelen felbukkanna a neten az "eredeti" dezocsapat féle változat is...
  • kastil
    #221
    azt akkor lehetne összebummolni a kettőt kivenni/berakni
  • mcmoha
    #222
  • ntex
    #223
    kicsit megváltozott a Garbage :D
  • mcmoha
    #224
    Szép nagyon. :)
  • kastil
    #225
    de azért már kezd gáz lenni ez a 8? éves "fejlesztési" idő egy modder csapattól is
  • Sahmatov
    #226
    A sok éves késés egy Stalker játék esetében hagyományápolásnak minősül és úgyszólván kötelező. :)
    Viszont rájöttem, hogy a Lost Alpha nem játék lesz, hanem egy szép háttérkép-album. :D
  • Hecker007
    #227
    8 év az semmi, ezek szerint te még nem vártál 1C-s játékra, na ők aztán tudják tartani a határidőt amit beígértek, a Lost Alphás srácok legalább nem dobálóznak mindenféle kiadási dátumokkal amiket nem tudnának tartani
  • kastil
    #228
    á persze nem is hallttunk még zerféle dátumot tőlük... jól figyelsz te is. elég csak pár yt-s videóik alatt megnézni adezo kommentjeit, june, may december ésatöbbi. persze egyik sem "hivatalos" - de tökmindegy, nem basztatás vagy ilyesmi, csak megjegyeztem. csinálják csak, amig jól esik nekik, csak érje meg
  • Hecker007
    #229
    Ez igaz yt-t nem néztem, nem csesztetésnek szántam én se, ne értsd félre. Én is örülnék neki ha minél hamarabb jönne, de hát jó munkához idő kell, reméljük hogy tényleg megéri várni, meg majd az árát is megéri.
  • lammaer
    #230
    "de hát jó munkához idő kell" - ismered a mondás második felét is?
  • Hecker007
    #231
    igen, de reméljük hogy most kivételesen a mondás első fele igaz ennek a játéknak az esetében
  • lammaer
    #232
    Hála istennek, el van látva a piac jobbnál jobb cuccokkal, szóval csak fél (na jó, inkább negyed) szemem tartom rajta a történeten.

    A sok éves "fejlesztés" hátránya általában mindíg az, hogy a cucc annyira elavul, hogy érdektelenné válik... mondjuk a SoC öreg darab már önmagában is és még nem kezdte ki - nagyon - az idő vasfoga, csak ne az legyen hogy kárbavész a sok meló, mert mire kijön akkor mi már hologrammos 3Dben toljuk majd a perzisztens világú túlélő MMO-kat :D
  • mcmoha
    #233


  • mcmoha
    #234


  • ntex
    #235
    IGen, valahogy így kell elképzelni magad mikor mázsányi fegyverrel bandukolsz vissza a kereskedőhöz eladni a lootot :D
  • lammaer
    #236
    Hehe.. namost ezekután nem fogadom el hogy sok játékban azzal magyarázzák hogy csak 1 főfegyvered lehet meg egy pisztoly, mert hogy nem fér el több :D
  • zmok
    #237
    Tezsvíreim nagy a csend...

    Dezodor Mester "szórhatna" egy kicsi morzsát nekünk...

    Legalább utalhatna rá, hogy hol tartanak...
  • ntex
    #238
    Csinálgatják, készülnek a nyári átnézésre ahol valszeg eldől hogy kiadják e a GSC által vagy marad free stand alone mod
  • LordA
    #239
    Akár hogy is nem szép tőle h nem ad ki legalább annyi nyugtatást h idén jövőre vagy még kell pár év a kiadáshoz..Mert megértem h nem könnyű ez a dolog de biztos meg tudják saccolni.. :) *SZERINTEM*
  • kastil
    #240
    saccoltak már annyit, hogy ihajj, és annak meg különben sem lenne sok értelme, (ahogy eddig sem volt) mert ha meg aztán jó szokáshoz híven nem jön be az időpont, akkor csalódottság, lázadás van. majd meglepi lesz legalább :D