6
  • Caro
    #6
    Nem értem miért kell tiltani a manuális beállítást... Aki ilyen gépet vesz miért ne használhatná ki rendesen? Úgy látom az üzemmódváltó tárcsán még bőven van hely.
    Az AA elemek, meg az USB-ről töltés viszont szimpatikus.
  • galocza
    #5
    canon sx50 a pletyka szerint 44x-ig megy el - s gondolom nem is az lesz a csúcs...
    bár ha tényleg 16mm-ről indulna, az még tetszene is.
  • fityisztma
    #4
    A fényképezőgép állvány az is képstabilizáló rendszer, ezek szerint!
  • cloud.strife
    #3
    Lassan már csillagásztávcsövek lesznek ezek a szarok..... :/
  • Thrawn
    #2
    "két képstabilizáló rendszert is használ (szenzor eltolás, illetve magas ISO beállítás)"

    A magas ISO nem képstabilizáló rendszer, csak rövidebb expozíciós időt tesz lehetővé. Ez ugyan segítség a bemozdulás ellen, de akkor az anno 300 forintos Szmena fényképezőgép is rendelkezett képstabilizáló rendszerrel, mivel vehettem bele nagyobb érzékenységű filmet..
    Valójában két ilyen rendszer van, az itt is említett szenzoreltolásos, illetve a nagyobb hatékonyságú, objektv elemeket mozgató rendszer, mint pl. a Canon IS, illetve a Nikon VR jelölésű objektívjeiben.
  • MuchACHO79
    #1
    Csak megjegyezném, hogy olyan SD kompatibilis fényképezőgépet még nem találtam amelyikbe ne lehetett volna beledugni az eye-fi wlan kártyámat... Szóval mint műszaki bravúr nem emliteném ezt külön a cikkben...