8
  • Bulics
    #8
    Érdekesek az amcsik (ha szabad így fogalmaznom). Pár hónapja láttam a mindenki tudja milyen tv-n a 700-as klubb c. műsort ami ugye egy amerikai vallási műsor egy az egyben átvéve.. Vén papa(műsorvezető, amúgy folyaton emberiség ellenes kijelentéseket tesz, nézzétek szerintem vérlázító értetlenül állt előtte hogy miért veszik el a gazdagok pénzét és miért kéne a tőkét megadóztatni , hiszen ő csinálja a munkahelyet....
    Nem is értem hogy kerül ez egy olyan magyar tvbe ami gykorletilag ennek ellenkezője mellett áll ki.
    Amúgy nem azért de Obama nem béke nóbeldíjas, vagy ez is csak zsidó össze eskűvés...?!?
    Egyébként Gater, én támogatom a javaslatod!!
  • Gater
    #7
    Azért tiltakoznak ellene ennyire mert Obama ilyen válságos időbe kiterjeszti az állami egységbiztosítást a válságban elszegényedett emberekre és ezt a vagyonos emberekkel fizetteti ki ahelyett hogy azok fényűzésre és szórakozásra költenék helyettes a pénzüket. Láttam egy interjút amit 3 tiltakozó nővel készítettek akik az út mellet álltak a nagy terepjáróikkal, elmondták hogy nem szép dolog hogy a szegényeket a gazdagok tartják el aztán megérezték mit dolgoznak kiderült hogy mind a hármukat a férjük tartja el. Javaslom egyezünk meg az amerikaiakkal hogy adják oda Obamát cserébe a magyar politikusokért.
  • cateran
    #6
    Tobbjelentesu, jelenti peldaul a gerillaharc stilusu hadviselest is.

    1. Being or involving the driver or of a motor vehicle who leaves the scene of an accident, especially one in which a pedestrian or another vehicle has been struck.
    2. Baseball Relating to or being a play in which a base runner starts to run on the pitch and the batter attempts to hit the ball to protect the runner.
    3. Involving or designed for swift specific action or effect.
    illetve
    1. (Engineering / Automotive Engineering)
    a. involved in or denoting a motor-vehicle accident in which the driver leaves the scene without stopping to give assistance, inform the police, etc.
    b. (as noun) a hit-and-run
    2. (Military) (of an attack, raid, etc.) relying on surprise allied to a rapid departure from the scene of operations for the desired effect hit-and-run tactics
    3. (Team Sports / Baseball) Baseball denoting a play in which a base runner begins to run as the pitcher throws the ball to the batter
  • H3nG
    #5
    A hit&run cserbenhagyásos gázolást jelent nem?
  • nextman
    #4
    Trailerek alatt nem is erdemes kommentezni.
  • Beast Machine
    #3
    Hit AND Run - Üss VAGY Fuss

    Fáj a fejem. És nem a hidegfront.
  • errorista
    #2
    ,, minden 4 újságíró közül 3 pozitívan nyilatkozott róla.) "

    maximum 1 újságíró írt róla negatívan?
  • okosan gyerekek
    #1
    Tetszik az Obama-film demokratikus megközelítése: kommentek tiltva a trailerek alatt!