20
Major League Baseball 2K12
  • Animefox
    #20
    Ezen a traileren pedig azt lehet látni hogy van gyakorló mód, mi is egy ilyen védő paraván mögül dobunk az ütőnek... de a menüben akárhogy keresem nem találom...


  • Animefox
    #19
    Nyugodtan kérdezhetsz bármit, mi ketten válaszolunk, sose tudhatod hogy nem e válik a kedvenc sportoddá...
  • Rudee
    #18
    És mondanom se kell, hogy mekkora élmény megütni az első home run-t :) Cleveland Indians-szal voltam, azokkal nyomtam szezont, jó volt :D
  • Rudee
    #17
    Elsőre bonyolultnak tűnik, de megnézel 2-3 meccset és szinte minden tiszta lesz.

    Én is megijedtem elsőre. Wiki-n olvastam a szabályokat, na azt volt aztán a hab a tortán. El is ment a kedvem az egész játék megismerésétől. Aztán megnéztem egy meccset és lőn világosság :D
  • bakkerman
    #16
    na ez az egyetlen labdajáték amiről halvány lila fingom sincs mi merre hány méter,pedig érdekelne a sport,de nekem magas :/ a posztok,a meccsek menete,a többi major sporthoz(nba,nfl,nhl) bonyolúltabb nekem
  • Animefox
    #15
    Használtan pl 3 ezerért vettem kesztyűt, labdát 500-ért... ruhát meg minden mást adnak ingyen, szóval olcsó sport, tudom ajánlani :)
  • Rudee
    #14
    Hazai viszonylatban nem igazán ismerem a csapatokat, de biztos jó lehet. Egyszer kipróbálnám :D
  • Animefox
    #13
    Az első élő meccset amit életemben végignéztem az itthon volt pont a Jánossomorja ellen :D Én itt lakok Érden és az NBII-es Pioneersben játszok, egyenlőre csak kispados ;)
  • Rudee
    #12
    Igen, egy ingyenes regisztráció az mlb.com-on és nézheted is.

    Ilyen közvetítéseket néztem és abból szűrtem le hogy mi hogyan van. Van a közelben itt is egy csapat (Jánossomorja), egyszer ha sok időm lesz majd kimegyek megnézni egy meccset :D
  • Animefox
    #11
    Regisztrálni kell? Tudnál mesélni arról te hogyan ismerted meg a sportot hogyan értetted meg a szabályokat?
  • Rudee
    #10
    Minden este adnak egy meccset ingyen az MLB TV-n. Azt érdemes nézni, igaz általában későn van.
  • Animefox
    #9
    Értem, elvileg azért töltöttem le a játékot hogy itt tanulgassam a játék szabályait. Itthon játszok egy baseball csapatban, kérdezősködök sokat mi micsoda mit miért, mit hogyan, de olyan bonyolult és trükkös játék ez, a többieknek meg nincs türelmük nekem mindent elmagyarázni, vagy a legtalálóbb hogy inkább csak nem tudják érthetően elmondani hogy megértsem... Ezért döntöttem a játék mellett otthoni gyakorlás végett. Sajna sport csatornám nincs és nem tudok meccseket nézni, stream oldalt se tudok, te hol tanultad meg a játék szabályokat?
  • Rudee
    #8
    Húha, elég rég játszottam vele ám.

    Először nem igazán tudtam hogy mi micsoda, úgyhogy állítottam a gombokat rendesen. Ütésbe nem merültem el, mert igazából youtube-on néztem videókat és ott én is csak azzal a két lehetőséggel találkoztam. Gyorsabb futásról se tudok.
    Jó ütésnél lehet váltani a bázisokon álló emberek között és ha jól emléxem a jobb analóggal lehetett tovább futtatni a következőre.

    Bár nekem a dobást tartott sokáig megtanulni, azt szintén a youtube-os videókból lestem el :)

    De úgy rémlik, hogy (a 11-ben legalábbis) volt valami gyakorlás mód. De lehet rosszul emlékszem és keverem valami más sportjátékkal.

    Én amúgy mindig sima meccset próbálgattam az "új" dolgokat.
  • Animefox
    #7
    Akkor te bizonyára tudsz segíteni. Azt akarom tudni hogy amikor én vagyok az ütőjátékos (gamepaddal játszok) Elég csak a kart meghúzni? Vagy a buntoláson és az ütésen kívül van más lehetőség az ütésre? Vagy ezt automata csinálja csak időzítenem kell? Ha kapás van és futok a base1 fele akkor milyen gombbal tudok gyorsabban futni és mivel tudok parancsolni hogy maradjon illetve fusson túl a base1-en a 2 felé? Ha a külső elkapó nem tud outolni és leesik a labda a földre valahol azt hagyjam a gépre az majd magától felveszi és eldobja a megfelelő base-re? Eleve mit kell nekem csinálni és mit csinál magától is a gép? Kár hogy nincs practice mode...
  • Rudee
    #6
    Én a 11-gyel játszottam elég sokat még anno. Most a laptop sajna nem viszi túl jól az idei részt, így azt hanyagolom.

    De jó kis játék.
  • Animefox
    #5
    Nézd már meg hogy a spájzban vagyok e.... :)
  • Aquir
    #4
    az internet pedig általában pont ezekről szól:)
  • Animefox
    #3
    Magyarnak örülnék történetesen, mert az angol tudásom fos, plusz keresgélni is utálok... :(
  • Aquir
    #2
    internet + english = Profit :)
  • Animefox
    #1
    Szeretnék segítséget kérni attól akinek megvan ez a játék, illetve hogy lehessen a játékról úgy alapjába véve is beszélgetni. Bár attól félek senkinek sincs meg a játék rajtam kívül...