14
multiplatform mmo 8bit grafikaval...
  • Mardel
    #14
    Én is felraktam symbian ^3-as Nokia 500-amra, nem rossz, csak legyen valahol free wifi.
  • datango
    #13
    kezdek letenni erről a játékrol amúgy :( olyan lassan lehet benne haladni:( nincs valami család ? :) Kezdeti örömök hogy minden platformon megy , teljesen kezdem elveszíteni..
  • Jockey
    #12
    meg kell csinálni az összes küldit amit adnak és így fejlődsz ennyi, nics mob ölésért xp, elég egyszerű a dolog..
  • datango
    #11
    válogattok a küldetések közül vagy hogy lehet a leggyorsabban fejlodni?
  • datango
    #10
    szerintetek a necromancer az jó kaszt lesz a késöbbiekben ? :) én azt választottam.
  • Jockey
    #9
    nem akarom telespammelni a topikit, de egy erdekes arena fight-ot lattam:
    warlock maga ala tette az aoe sebzo spellt es a deagh night (tank) odarantotta (ala who-ba) az enemy es rakott ra egy stunt:-)
  • Jockey
    #8
    1 dolog mert kerdeskent felmerult: itt nincs mob grind, vagyis van de csak ha penzt akarsz csinalni..
    egyedul fejlodes a missionok, megolt mobert xp-t nem kapsz, ami szerintem jo, mert az kezdo solozgatast inkabb groupra fokuszaltatja
  • Jockey
    #7
    http://www.youtube.com/user/TheJayDaniels/videos
  • Jockey
    #6
    nem, a mad dog ehhez képest nagyon tetris..
    rendes story missionok vannak amik egesz jok, pl en vegig szotam olvasni mert nagyon rovidek, open pvp minden van benne magsabb szinteken, így érdemes megfontolni melyik frakciohoz csatlakozol (elfek, forsaken, hegylakok, stb) eleg eros csata van a magasabb szinteken
    max szint lvl20, en par oras jatekkal vagyok lvl8 atm, kb 2 usd-t tudsz venni kezdo settet ami nagyon nagy segitseg az elejen (főképp castereknél), 5fos groupok, bossok ami groupba olhetoekm, dungeon-k, stb:-)
    par video, itt van minde fele (pvp arena stb)
    a class rendszer meglepoen mely es sokretu, 12 class es alapbol 5-6 spell, ujjat nem kapsz csak fejlszetni tudod oket es ebben jon kis a speceles, ruhak, enchant, stb..:-)
  • SzirmosSzisza
    #5
    Ez olyasmi, mint a Real of the Mad God ? Szóval csak mész a világban és ölögetsz / questelsz és nincs semmi fő story vonal?
  • datango
    #4
    rendben, én necromancer vagyok! vagy ilyenkor már nem is lehet szövetséget kötni ?:D
    még 1 kérdés, letöltöttem a számitogepes verziót is, winxp-m van és mikor elinditom belassul az egér és kellemetlen a jatekmenet, ezen nem lehet javitani valahogy?
  • Jockey
    #3
    egyenlőre nem tudok, van magyar populáció minden fajnál, mondjuk én főképp a hegyvidékieknél játszom jelenleg shaman a mainen, de itt láttam már vagy 10 magyart legalább..
    Bhalee néven addolj friendshez ha kell segítség szólj...(kelleni fog pár boss-l a heal):-)
  • datango
    #2
    nagyon jó játéknak mutatkozik, már csak azért is mert szinte mindegyik platformon megy, akár pc akár mobilon :) elkezdem szerintem én is , ezek miatt!
    Magyar klán van ? :)
  • Jockey
    #1
    Sziasztok!

    Megnyitom ezt a forumot, mivel tapasztalatom szerint eleg sok magyar jatsza ezt az alapvetoen android appos jatekot, aminek van ios es pc kliense is
    http://warspear-online.com/en/home
    nekem nagyon bejott, aki nem grafika alapjan itel egy igen korrekt kis gammat kap amivel barhol jatszhat:)
    pve/pvp/arenak, minden ami szem szajnak ingere nagyon koltsegvetesu mmo-kat meghazuttolo tartalommal..:)