78
indie csoda (oldalnézetes Metroidszerű vicces RPG)
  • lammaer
    #78
    Humblebundlén most be lehet szerezni jelképes összegért, mondom adok neki egy sanszot, de nagyon bejött :D

    Nemrég toltam a steamworld dig c. játékot (hasonló koncepció, nem annyira RPGs, de ugyanigy ugrálós akció cucc), az is nagyon tetszett. Vannak esetleg hasonlóan jó ilyen stílusú játékok? Úgy látszik öregkoromra változik az ízlésem....
  • cikasz
    #77
    Képzeljétek még 2012-ben megvettem az unepic-et. Játszottam vele sokat aztán elfelejtődött. Mostanában mondom előveszem megint. Lépnék be aztán nem engedett mert azt mondta, hogy nincs regisztrálva a serial-om.
    Küldtem a készítő srácnak egy email-t , hogy ez és ez van és kaptam tőle egy steam kulcsot!
    Tök rendes volt!
  • Laza
    #76
    Kár hogy sok másik boss csak egyszerű kaszabolás/lövöldözés.
    A sárkány is egyszerű volt a jeges elementállal, a kriptás is a fénnyel ... ráadásul ha csinál magának az ember 1-2 db regen potit és az aktuális páncélban van, akkor nagyon ezek sebezni sem tudják ... na meg a dupla nyílvesszős íj is brutális.

    Ez volt eddig az egyetlen boss, aki nem lehetett rongyosra spamelni :)
    Mondjuk az a miniboss is tetszett, aki mindig magához rántott a tüskék felé és a kötéllel kellett visszaügyeskedni :)
  • chris0000
    #75
    igen,jól ki lett találva NEURON :))
    én most fejeztem be! :)
  • Laza
    #74
    Este voltam az 'agyas' bossnál, sikerült párszor felbasznia :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Főleg mikor már rájöttem, hogy ki kell dobáljak mindent az inventoryból, de volt, hogy egy próbánál mégis bent felejtettem a glóriát ..... grrrrrr .... csak kicsit baszott fel :D
  • chris0000
    #73
    sikerült befejezni?
    szétverted már a billentyűzetet? :))
  • chris0000
    #72
    igen én is sokszor próbálkoztam mire sikerült.
    a nedves padlót is megcsináltam.
    még most se sikerült befejezni a végét.
    majd meglátod,meg mindenki aki elér oda.
    ne makarom lelőni a poént.
  • Laza
    #71
    Eddig a 9 óra játék alatt 2 kihívást találtam meg, pedig ütögetem a falat rendszeresen.
    Ebből az egyik, hogy ki kell bírni egy percig a kődobálós folyosón ..... hát az milyen genya, 2x is elmentem már 10mp alá, de akkor direkt megdobál több kővel a szemét :)
  • Laza
    #70
    Én most normálon nyomom (talán közepesnek írja), ott néha ment magától. De egyébként sűrűn visszamegyek, mert az átjárókon pikk-pakk lehet közlekedni :)
  • chris0000
    #69
    az a legjobb mikor nyomod,nyomod... meghalsz és nem mentettél. :)
  • chris0000
    #68
    én is minden apróságra figyelek,de a kihívásokból alig találtam meg párat.
    nehezebb fokozat nem lesz?10k kill,h jön össze?3x-or végig kell vinni ahhoz a játékot.
  • chris0000
    #67
    azon már túl vok.
    teljesen nem tudtam még befejezni.
    a készítő jól kitalálta,h véletlenűl se legyél idegroncs :)
  • Laza
    #66
    Én csak most mentem ki a kertbe ... bár eddig csak 2-3x nyomtam :)
    Na meg mindent maxra csinálok ahol csak járok. Még a szaros világítást is feltolom mindenhol :)
  • Fpocok
    #65
    Még nem, pedig már ott tartok, ahol a shieldelős varázslók vannak.
  • chris0000
    #64
    vki végig vitte már?
  • chris0000
    #63
    steamen nyitottam unepic hungary fórumot,de senki se írt.
    a játék amúgy nagyon tetszik.
    kevesen játszanának vele?
  • chris0000
    #62
    én megvettem steamen.
    multit nem próbáltam.
    a vége fele járok... nehéz++ fokozaton.
  • Fpocok
    #61
    Én is játszok, de multit még nem próbáltam. Nincs kivel.
  • cikasz
    #60
    Én megvettem amikor még nem steam-es volt. Most nem tudom aktiválni mert nem elérhető a szerverük! Hát rohadjanak meg.
  • Laza
    #59
    Látom nagyon pang a topic, pedig 2012-ben még kész sem volt a játék :)

    Valaki megvette a Steamen? Jó lett a multija? Vártam mostanában egy kis akcióra, de csak nincs :) Mindegy, 7 eur sem sok érte :)
  • zeze97
    #58
    Van egy hely , azthiszem ott látsz lovagokat először és alulról lehet felmenni. Ott a második emeleten találsz egy ajtót halálfejes (vagy koponyás) csontvázfejjel. Azon bemész és felülről átslisszansz, ezután felmész a létrán és ott is vagy.
  • Haquomer
    #57
    Nekem az a bajom hogy a könyvtár kulcsát megkaptam, minden teremben voltam már és minden mellékküldetést megcsináltam, mégsem tudok tovább menni. Ez miért lehet? Nem találom a szörnyet amit ki kell ütni a következő kulcsért.
  • cikasz
    #56
    Erre most odamentem a beirás után és ott volt az asztalon :(
  • cikasz
    #55
    Én most a Higanyt nem találom :( Elvileg egy szobában kellene lennie ahol egy söprű is van , de ott nem lelem :(
  • gagax
    #54
    A katakonbákba van az isteni fény ahol vissza tudod változtatni az eredetire.
  • MauroN
    #53
    A folyosók résznél vannak emberek, akik átváltoztatják a fegyveremet. Azok ellen mit lehet tenni?
  • Noodlee
    #52
    Nekem már a lávás résznél elgurult a gyógyszerem, ezért kicsit pihentetem a játékot.
  • cikasz
    #51
    A polipcsápok dobták a vizben :)
  • gagax
    #50
    nem azokra gondolok :D haenm a falon másznak azok akékszinü áttűnő polipok v tintahalak v mit tom én mik azok :D azok adják asszem :D
  • tutituti
    #49
    jaj de hülye vagyok.A varjúnál a toll van,a csatornában a csápok dobják ja.
  • gagax
    #48
    A csatornákba találsz a polipoknál amik a falon másznak :)

    De am lehet venni tekercset arra h ha nem találsz valamit akkor az megmondja h hol találod v a térképre kirakja a jelet h harcolni kell érte v elvan rejtve :)
  • cikasz
    #47
    megnézem köszi bár ott már voltam a fekete tollért.
  • tutituti
    #46
    Varjúknál próbálkozz.Ahol magasra kell ugrálni.
  • cikasz
    #45
    Én most épp fekete tintát nem nagyon találok sehol :( Kellene az egyik küldihez
  • DarkHorSe
    #44
    Ja, az a boss tenyleg egy rakas szar, kb abba is hagytam miatta a jatekot. Jatszani akarok, nem szopni.
  • gagax
    #43
    harna bankba minden potit és teleport cuccot dobj le és utánna menni fog :) használd az élet varázslatot és ütögesd és sima ügy lesz :D de hidd el én is téptema hajam :D
  • tutituti
    #42
    nem.odáig el se jutottam.
  • cikasz
    #41
    Ledobtad a földre az italaid a csata elött?
  • tutituti
    #40
    te figy.
    Mennyire basztad fel magad a Neuron agyszem szörnyön a könyvtárban.Mert atomjaira törtem már a szobát kb. ugyanis 3 napja küzdök és ha már éppen megölném akkor a suicide támadással szétölöm magam.
    hajam tépem ki egyenként már.
    Azt értem hogy weapon mastery scrollt olvasok magamra,meg így is ~230at sebzek de látom sikerült azt elérni hogy kb ölhetetlen legyen.
  • tutituti
    #39
    van az alap dungeonban egy faszi. őnála lehet emailt küldeni/fogadni + kódot beírni.