10
  • who am I 7
    #10
    és az még jó ár is..ha trékomnál kapható lenne, akkor triplája lenne..nem is értem egyébként, miért nincs egy magyar szolgáltató legalább..olcsóbb lenne az egész.A tré is egy akkora féreg cég, h kimondani nem lehet..voda is.Olyan kartel van, h az 7szentség...az állam semmit nem csinál, h megvédené az embereket.Jellemzően roamingnál is a magyart húzzák le..tiszta vicc.Lehet tényleg kintről fogok telót rendelni (akár épp egy ilyet, mert eléggé bejön, külsőre is meg hw-ra is)
  • errorista
    #9
    erre még rájön az áfa+vám, és meg is van a duplája
  • shamanist
    #8
    gondolom a kinaiak sem hülyék hogy bukjanak egy mobilon (1999jüan ~ 71 ezer)
    akkor mennyit kaszálhatnak azok akik okos telefont árulnak és a duplájáért...

    :-[
  • Guren
    #7
    az a xiaomi eléggé szimpatikus
  • zola2000
    #6
    +pár gyártó tol alá qwerty billentyűzetet/gamepadot stb
  • zola2000
    #5
    szerintem több különbség van két androidos telefon között, mint két windows phone között, androidnál legalább a felülettel lehet variálni nem kicsit.
  • Ferrer
    #4
    Nagyon érdekes.. kár, hogy szinte mindegyik androidos telefon egytől egyig ugyanaz.
  • narumon
    #3
    Az a beta felíratú telefon a képen elég jól néz ki. Designra tetszik.
  • dyra
    #2
    Xiaomi Phone 2 nem kicsit jó vétel lesz ennyiért. Nem bánnám ha itthon is lehetne majd kapni.
  • okosan gyerekek
    #1
    ami a Xiaomit illeti, én nem lennék olyan biztos egy ilyen után és ennyiért...