10
  • Bannedusermail
    #10
    Szerintem az ütős szónak más a jelentése.
  • Zombee
    #9
    Az paraszt szemét könnyebb kiszúrni az aktuális Jóban-rosszban évaddal, mint HD-vel. A tv2 nem állt át a 16:9-es adásra, elvileg csak a retekklub ad úgy. Azt nem tudom, pl. az ATV amikor HD-ben sugároz, milyen képarányban teszi. Vagy az m1, m2, Duna...
  • BaLeeX
    #8
    Nem úgy volt hogy ősztől HD felbontásban adnak majd?

    Erre azért leszek kíváncsi, mert 5ször véletlenül odakapcsolok 4szer tuti, hogy 4:3 arányú adás megy épp, ez HD adásban még inkább mókás lesz.
    Bár én már azon sem lepődnék meg hogy ha a HD minőségből sem lenne semmi.

    Ahogy nézem az rtl-t sem foglalkoztatja ez a kérdés, hogy a sz*rjait HD vagy SD minőségben tolja le az ember torkán. Még szerencse, hogy az F1-et már nem ők közvetítik...
  • 37lz55
    #7
  • Al Ashrad
    #6
    Szerintem jó az NCIS és az NCIS LA is.
  • thomasbaker
    #5
    az m1 elég jókat vett idén, most megy a Sherlock, kezdődik az Egyszer volt hol nem volt, meg a Bosszú, a TV2-n talán meglesem a House végét ha már eddig nem tettem, a többi erre arra helyszínelő meg úgy fos ahogy van...
  • AZTA
    #4
    Maradjunk annyiban hogy mind a két féle szar. :D
  • Zombee
    #3
    Nagy Őszi Offenzíva? Atyaég! Remélem ez csak valami vicc, csupán a cikk ironizál, és nem valóban ez a tv2 szlogenje őszre.
    Amúgy ezerszer inkább az amerikai sikersorozatok, mint a házi gyártású produkciók. Hiába magyar, de híg fos az összes, akár tehetségkutató kamushow, akár szappanopera, akár egyéb "reality".
    Az nekem is meglepő, hogy az NCIS lenne Amerika jelenlegi vezető sorozata. elég egydimenziós, ráadásul a karakterek sem túl érdekesek, egy idő után pedig a nyomozósdi is unalomba fullad. A 10 évad már bőven túl van azon az egy időn szerintem.
  • ugh
    #2
    Pff
    A csi jo sorozat a miami es a new york meg nezhetok.
    De ez a ncsicnsiscs meg a losangeles az akkora rakas higszar, hogy az agyam eldobom.
    Es ezek a vezeto sorozatok?
    Gagyi..
    Maradok a discoveryknel az ng-knel meg a tobbi ilyennel, szerintem...
  • duke
    #1
    Mar megint hianyzik a szonyegbombazas opcio a szavazasbol.