71
Borderlands 2 (XBOX360)
  • kalimpa
    #31
    Na még egy nap...sőt nekem 2, mert futárral kértem a kiszállítást.
  • Landor
    #30
    nem.. legalábbis az 576ban nem... :)
  • kalimpa
    #29
    Boltban meg már simán megvehettem volna....erre a jó kis hétvégére készültem egész héten....:(
  • Landor
    #28
    téglát dobozban :Ð
  • kalimpa
    #27
    Igen, mert tegnap délután már emailt kaptam, hogy átadták a futárnak, este ugye email, hogy nem kaptak egyáltalán, erre kérdeztem rá, de nem tudott választ adni. Nem is értem az egészet, mit adtak át a futárnak?
  • Landor
    #26
    576-ba se jött csak ps3 meg pc meg ultimate loot..
    xbox nem jöt..
  • crosscut
    #25
    Úgy tudom hogy valaki itt írta hogy konzolokszervize csak ultimate loot chestet nem kapott. Ezért faszulok, hogy lehet hogy ők sem fognak kapni. Bár rákérdeztem, aztmondta tuti hogy kapnak, csak majd hétfőn.
  • crosscut
    #24
    nem állt a helyzet magaslatán? :D
  • kalimpa
    #23
    Nekem is gameshop, sima. Felhívtam őket, de akivel beszéltem nem állt a helyzet magaslatán. Más boltokba se jött meg?
  • Landor
    #22
    Gameshop, sima edition.
    Jobb híján holnap a "The Zombie Island of Dr. Ned" kieget fogjuk játszani haverral.. :>>
  • crosscut
    #21
    Landor: honnan rendelted és milyen kiadást?

    Én loot chest edition rendeltem, a gameshoptól. Remélem hétfőn tényleg lesz nekik.
  • Landor
    #20
    beszéltem velük, nekem csak hétfő... ;(
  • kalimpa
    #19
    Érdekes, este még kaptam egy levelet, hogy előrendelői csúszás...Namost akkor lesz ma Borderlands vagy nem? Mindkét levél ugye nem lehet igaz...
  • Landor
    #18
  • kalimpa
    #17
    Na a példányom a kapott email szerint átadva a futárszolgálatnak...:)
  • Landor
    #16
    Nem kamu. Beszéltem pár hete a bolttal, ahol előrendeltem. Azt mondták, hogy korlátozottan kapnak belőle és rendelési sorrendben fogják adni.
  • kalimpa
    #15
    Mondjuk érdekes módon sehol sem találok semmi infót erről...lehet, hogy csak kamu volt? :(
  • Landor
    #14
    háát, holnap megtudjuk.. :D
  • kalimpa
    #13
    Az előrendelői baseball-sapiról van valami info, milyen lesz?
  • Landor
    #12
    Már csak egy nap!!
    Addig is:


    :D
  • Landor
    #11
    :D
  • Seth
    #10
    Sanctuary, random járókelő:

    "I used to be a vault hunter like you but then i took a bullet to the knee."


    nevettem
  • Landor
    #9
    köszi
  • wedge31
    #8
    Tessék.
  • Landor
    #7
    A rucic márt a marketen vannak :))
  • Landor
    #6
    Nah most néztem gameshop.hu-n, vicc az ez az árkülönbség a két platform között :S

    Borderlands 2 Ultimate Loot Chest Limited Edition + Poszter (PC) - 29.500 Ft
    Borderlands 2 Ultimate Loot Chest Limited Edition + Poszter + DLC (XBOX 360) - 37.900 Ft

    Most a "Creature Slaughter Dome aréna DLC + Moxxi's Rocket Launcher (rakétavető)" kieg nem hiszem hogy egy 8400 forintos összeget képviselne..
  • Landor
    #5
    Nem azt mondom hogy ezt egy pörgős topiknak szánom, de pont mivel minden főbb platformra megjelenik, ha van valami box specifikus kérdés, co-op játékos társ keresés stb., akkor itt sokkal könnyebben megtalálja az ember.
  • davidka003
    #4
    Minek ennek külön topic? Mivel a játék egésze meg fog egyezni a PC-ssel így mehetne oda is minden komment.
  • hugopareiros
    #3
    Első részével igaz, hogy PC-n de sokat toltuk a koliban. Jó kis 2-3-4 személyes menetelések :).
  • Landor
    #2
    Remélem megoldják ezt boxra is... :)

    Borderlands 2 extrák az első rész játékosainak
  • Landor
    #1
    Sziasztok!

    Mivel hamarosan jön a Borderlands 2 és nincs még XBOX specifikus topicja, így most nyitok egyet.
    Kérlek mellőzzétek a warezt, a flamet, mert törlés kerülnek!

    Jó fórumozást!
    Üdv
    Landor