4
  • zetortraktor
    #4
    Úristen..., azért ennyire nem lehetsz ostoba. Nem kér semmit a Fox, senki nem kérdezte meg, hogy mennyit kér, csak Fillion mondott egy számot, hogy ha lenne 300 millió dollárja, akkor megvenné a jogokat és feltenné az egészet netre. Nem azért, hogy folytassa, vagy ilyesmi. Nem lehetne folytatni. Sem a készítők, sem a színészek nem érnek rá a következő évtizedben. (Egyébként is, nyilván nem adnák el a jogokat, de ha igen, akkor nem kérnének ennyit, hiszen jóval kevesebbért jóval sikeresebb frnachise-ok jogait adják-veszik.)
  • galocza
    #3
    én is serenityvel kezdtem, firefly csak utána.
    azóta 3-4szer láttam mindkettőt, és a sorozatot sokkal többre értékelem (mondjuk csillagos ötös vs erős négyes). ha nem lett volna sorozat, többet kapna tőlem a film, az értékelés viszonylagos.
    persze ha neked a nagyfilm tetszik jobban, egészségedre, legalább láttad mind a kettőt, az értékelendő...
  • Ender Wiggin #2
    Kár, hogy a rajongói pénzgyűtés végül 1 millióig jutott csak. A g.e.c.ó. Fox meg vagy 300 milliót kér a jogokért. Mármint a Firefly jogaiért.
  • NEXUS6
    #1
    A Serenity c. mozi teccett, de a Firefy nekem felejtős volt, bár kult sorozat lett végül.