39
Sevencore - Forces under the reign of yesterday
  • Zsoo62
    #39
    Szevasztok! Játszik még valaki a játékkal, lehet magyar guildot találni?
  • Nyuffnyuff
    #38
    Én is játszom vele, azon a néven, mint amivel itt vagyok. Tetszik a játék, csak instászni egyedül nem lehet, anglolul meg nem beszélek jól h lehívjak valakit.
  • Hikoro
    #37
    Na tegnap este ki is lett próbálva! Nem rossz játék, traning szigetet megcsináltam, és meg is néztem 2 class-t, az egyik a warrior volt a másik a gunner, és most vacillálok melyiket nyomjam igazán..
    Amúgy nem rossz játék, csak így az elején érdekes, hogy télleg vegyítettek pár MMO-t és nekem még így kicsit átláthatatlan, de majd csak lesz valahogy. :)
  • Hikoro
    #36
    Most töltöm lefele, kíváncsi leszek milyen lesz! :)
  • Tutemeny
    #35
    Mivel többen jelezték, hogy Mefy által alapított Lovagok guild neve nem túl szerencsés, így a guild újraalakult Fekete Sereg néven. Jelentkezni lehet a guildbe a következő tagoknál: Hungarian, Lambo, Morcos
  • kalmi
    #34
    Hali tegnap este elkezdtem a játékot nem rossz olyan mint ha 1-2 játékot mmot kevertek volna (sokat ki próbáltam már :) ) Morcos ha nem gond felvetelek ha majd fen leszel rád írok Tynike néven vagyok
  • Tutemeny
    #33
    Azért többen vagyunk mint ketten ;) A lovagok nevű magyar guild várja az érdeklődőket :)
  • David9317
    #32
    Akkor már 2 emberke játsszik vele. Nemsokára lehet én is csatlakozom, mert még csak most tudtam letölteni.:)
  • Vaxi
    #31
    Songoku néven leszek fent :)
  • Tutemeny
    #30
    Vaxi milyen néven vagy fent? Engem Morcos néven megtalálsz
  • Vaxi
    #29
    elindult az open beta. sok időm nem lesz vele játszani, de csak megnézem majd :)
  • Vaxi
    #28
    holnap (nálunk holnap után) indul az open beta
  • Tutemeny
    #27
    Köszi :) Amúgy Kíváncsi vagyok mikor nyitják meg az open beta státuszt, mert az eu szervereken 8 nappal a close beta befejezése után ez megtörtént. Szerintem legrosszabb esetben is csak napok kérdése, ha jól tippelek :)
  • David9317
    #26
    Akkor sok szerencsét és kitartást hozzá.Amint látod -még reggel- én be is regiztem.:)
  • Tutemeny
    #25
    Én is nagyon várom :) Addig is csinálgatom neki a honlapot :) Kellene találni egy jó kis guild nevet is majd :)
  • David9317
    #24
    Köszi a választ!:)
    Ha nincs lagg az jó lesz...akkor nem kell mást tenni, mint várni az OB-t.Remélem csipkedik magukat.
  • Tutemeny
    #23
    Darki: Igen az EU verzióban csak német és francia nyel van. Az angol csak az amerikai szervereken lesz elérhető, de teljesen lagg mentesek. Hogy OB mikor lesz az amcsi szervereken, egyenlőre nem tudni, pedig amikor véget ért a CB, akkor azt írta a GM, hogy pár napon belül. Azóta semmi újabb reakció vagy hír.
    xido: van benne körverseny is, igaz nem a mountokkal, hanem kis lebegő járgányokkal :DDD
  • xido
    #22
    ó ha egyszer már valaki ezekkel a járművekkel meg hátasokkal berakna egy limitált résztvevő számú körversenyt,mekkora üdítő jelenség lenne a szokásos cséphadarás mellett:))
  • David9317
    #21
    Amúgy az EU-s verzióba csak német meg francia nyelv van?:O Mert az már OB-ban van. Az USA verzióba lett vége a CBnek.
  • Tutemeny
    #20
    Köszi :) Igyekszem hamar befejezni, csak közben azért néha dolgozni is muszáj :) Remélem több ember is meglátogatja és akkor már megérte a munkát :)
  • Vaxi
    #19
    fasza lett :)
  • Tutemeny
    #18
    Sziasztok. Összedobtam egy kezdetleges kis honlapot a játéknak. Ha van kedvetek térjetek be oda és elkezdhetjük szervezgetni a guildet. A honlap címe: http://sevencore.comlu.com/
  • David9317
    #17
    Videók nézegetve egy próbát megér, lehet benézek az OBre...legalábbis addig amíg várok a másik gpotato-ós játékra:)
  • Vaxi
    #16
    elvileg néhány napon belül indul az open
    http://cdnetworks.gpotato.com/US/downloader/Sevencore_US_Downloader.exe
    próbáld meg ezen letölteni addig, nem tudom, sikerül-e :D
  • Noodlee
    #15
    faxa!
    Akkor hagyom is az oldalt a csipába, amúgy is szivat :)
  • Vaxi
    #14
    vége a CBT-nek, az OBT hamarosan indul
  • Noodlee
    #13
    Sziasztok!
    A #7-ben lévő oldalon regisztráltam, meg is jött a levél egy aktiválási linkel, majd a linket megnyitva kér egy aktiválási kulcsot, amit persze nem találok a mailben.
  • Vaxi
    #12
    nekem is tetszik a játék, én a caballal is nagyon szépen elvoltam, ahogy mondtad, heti 3-4-5-6 órát játszogattam vele.
    ebben viszont megvan minden, amit a cabalban hiányoltam, első sorban az, hogy TUDOK UGRANI! :D


    az, hogy a mountom egyben a petem is, és fejlődnie kell, hogy elbírjon, ez valami zseniális ötlet :D
    a grafika is tetszik. nyilván tele van klisés mmo dolgokkal, de ezek kötelezőek.


    összegezve, sok f2p mmo-t megnéztem már, de ez eddig a legjobb.
  • Mazarex
    #11
    Amint lehet, alapítok klánt, mondjuk Hungarian Soldiers néven, ha másnak is van hasonló terver, hajrá, nekem nem lesz elég időm, hogy napi 12 órában toljam.
  • Mazarex
    #10
    Noss, nálam a gyenge grafikát kárpótolja a sok szép mount ami mind elérhető lesz. Lv 22őn már egy pár küldetésre a mechanikus mountot is kipróbálhattam, alig várom, hogy kijöjjön, mint mondtam, a zárt bétának legkésőbb hétfő este vége, addig ha van idő lv23ig el lehet jutni, ott már van egy 2 fős insta. De kasztok terén van egy olyan érzésem, hogy a pisztolyos gunner op, dungiba a sima mobokat én öldögéltem, a tank társ, csak akkor jött, ha vmi bossféle volt az útban, mindent összevetve, ha beleméllyed az ember, el lehet szórakozni, egyedül az a 200 szinr kezdésnek kicsit sok. De mint cabalban, addig is sok móka várhat ránk.
  • csgj
    #9
    Ő... hát... izé. Nekem nem tetszik, nekem ez túl gyenge minőség. Kár. Azt hittem, ennél azért legalább egy fokkal jobban be fog jönni. Azért nektek jó szórakozást hozzá! Lehet, hogy csak én vagyok finnyás. :-)
  • csgj
    #8
    Nahát, köszi! :-D
  • Vaxi
    #7
    parancsoljatok
    http://mmoattack.com/giveaways/sevencore-beta-key-giveaway/
  • csgj
    #6
    Eddig még nem dobtak meg beta kulccsal, de ha kapok tőlük, akkor én is kipróbálom. Nem tűnik olyan borzasztónak, bár már rengeteg mmo-ban csalódtam.
  • Vaxi
    #5
    a pet/mount rendszer nagyon tetszik. sok jó dolog van benne, meglepő, hogy free2play.
  • Mazarex
    #4
    Noss gondolom amint lesz élesben, lesz mac verzió, igen elég cabalos, de az aionra is hasonlít.
  • Vaxi
    #3
    nekem tetszik. a cabalhoz tudnám hasonlítani, de annál jobb valamivel. köszi :)
  • Andr0
    #2
    érdekel nem néz ki rosszul... mármint a grafika elmegy meg érdekes ez a 3 különböző faj.
    Van belőle Mac verzió?:D nemtudod véletlen?
  • Mazarex
    #1
    http://en.sevencore.gpotato.com/teaser/

    A szokványos tömeg mmo a gpotato gondozásában, magas szint, nevelhető pet/mount system, pvp, klánok, egyenlőre 3 faj és 3 kaszt, egy-egy gyors és lassú szubkaszttal, ezen a hétvégén fut a Closed beta, de remélhetőleg nemsokára indul Open beta. Az első pár óra után nem fogott el egetrengető \"csak ezzel tolom a következő 1 évben\" érzés, de élvezhető a játék.

    Itt egy kis leírás az mmovault jóvoltából, nemsokára egy kis first time experience vidót is felraknak, mivel találkoztam a karijukkal.
    http://www.mmo-vault.net/sevencore/article/2012/07/sevencore-preview

    Szerintem egy próbát megér!