4
  • donceleger
    #4
    Áll leejtős csavar az lenne, ha kiderülne a 3. rész végére, hogy az első és második részben is és persze a 3. részben is csak és kizárólag alkolholmentes italt fogyasztottak és csak a képzeletük szüleménye volt az egész! Aztán jöhet az esküvő!
    A film végén pedig kiírják tanító jelleggel, hogy az alkohol öl, butít, nyomorba dönt!

    Amúgy nem tudtam elképzelni, hogy egy ilyen jellegű filmet hogyan is lehetne folytatni. Mert a továbbiakban inkább át kellene élni és jól bebaszni nekünk is, mintsem másodjára is megnézni, hogy hogyan rúgnak be! Aztán mikor megnéztem a második részt, akkor rájöttem, hogy nem is lehet folytatást csinálni neki! Teljesen ugyanaz volt az egész, unott, fapofával néztem végig a filmet. A 3. részt még letöltve se nézem meg a legunatkozósabb pillanatomban sem!
  • Hirvaer
    #3
    Állítólag(!) arról fog szólni, a pufi diliházba kerül és onnan akarják majd őt a többiek megszöktetni.
  • Etinger
    #2
    Azért adott pár dolog egy kis ízt :) De így van, kis újdonság nem ártana :)
  • DjDano
    #1
    A Másnaposok 2 teljesen ugyanaz mint az 1 csak más a szituáció... Persze nem volt rossz, de a 3. részeb belevihetnének valami áll leejtős csavart.