12
  • Skynet
    #12
    Nyugodtan kapcsolják le a lélegeztetőjét, felesleges életképtelen genetikai hulladék, vele is csak egyel többen vagyunk...
  • rDAVE
    #11
    A hülye, ha enne és inna akkor tovább bírná pár nappal, bár utána nem kórház lenne a vége, de legalább nem kellet volna most e miatt szünetet tartania...
    De így is csak gratulálni tudok neki és az anyjának is. Tuti látta az, hogy mit csinál a kölke és esetleg még rá is szólt, de gondolom eléggé el van már kényeztetve ahhoz, hogy leszarja mit mondanak neki és az anyját meg ennyire érdekli, hogy mit csinál...
    Egyébként soha nem értettem, hogy hogyan bírnak ennyit egy helyen lenni és valami szarral játszani. Nekem is megvannak a magam kedvenc játékai, de akkor sem bírnék eggyel sem folyamatosan ennyit játszani.
  • tomboy013
    #10
    Ezt a gyökeret is...
  • Fbn Lx
    #9
    tökmindegy, már halálra van ítélve a gyerek, mert el lett baszva a szülei által
    egyébként meg itt a válasz arra, hogy mi a legfájdalommentesebb öngyilkosság
  • Bhalage
    #8
    4 napig? nem rossz! 2 napig nem birnam (nem a MWt hanem ugy semmit kb)
    irot nagy makja van a kis faszszoponak, hogy nem allt meg a szive
  • Molnibalage
    #7
    Ha belehal, Darwin díj esélyes lett volna.
  • Bendzs
    #6
    Fogadni mernék, hogy 1 hét múlva visszakapná az X360-at "napi 1 órára", aztán 2 hét múlva meg ugyanígy folytatná...

    @stargatelost: ezen az én szemem is megakadt
  • stargatelost
    #5
    "tette kockára egészségét" - no pun intended, mi? :D :D
  • Kferro
    #4
    Hát ez az!
    Igencsak érdekes, s vizságalatra érdemes a kedves anyuka felelőssége.

  • Evoluti0N
    #3
    Anyukának nem tűnt fel, h a kölyke 4 napja nem csinál mást, csak játszik?
  • nyuny01 #2
    Most sajnálnom kell? Vagy esetleg a játékot kell okolnom ezért?
  • zaki
    #1
    idióták... :D