19
  • caius marius
    #19
    Ez biztos? A gugli még nem talált fel semmit?
  • caius marius
    #18
    Miből gondolod, hogy az alma csak azért gyűjti a felhasználói adatait mert ő a kíváncsi fáncsi? Persze az alma csak azért teszi ezt, mert szeretne a felhasználói élményen javítani, végső soron ez pedig a vásárló érdekeit szolgálja. Az, hogy mindezt titokban tette, csak a véletlen műve...
  • narumon
    #17
    Hát egyelőre nincs miért perelnie mást mert nincs nagyon saját találmánya. Amint majd lesz és lépegetnek előre, majd ő is belelép ebbe amikor rájön, hogy milliárdokba kerül valaminek a kifejlesztése. Nem volt még cég aki nem így tett volna.
  • G_ArchAngel #16
    Nem tudom melyik a rosszabb:
    - az Apple, amely tularazott termekeket arul
    - a Google, amelyik az emberek szemelyes adatait arulja
  • caius marius
    #15
    Majd akkor mondhatjátok, hogy ez is olyan mint az apple.
    De addig...
  • Sir Ny
    #14
    Miért, mit készít a google? ( amúgy a motorola rendszeresen és folyamatosan pénzeket szedett, pereltetett, és kitiltattatott )
  • narumon
    #13
    Majd fog.
  • Skynet
    #12
    Csak a google nem perel mindenkit fossá nevetséges ürügyekkel mint az apple (lásd ikonok,forma,stb).
  • Skynet
    #11
    Apple... Ha megszerzik a Twitter-t akkor pár hónapra rá perelni fogják a Samsungékat amiért az ő telefonjaikban is vannak "közösségi" megoldások..:)
    Kb ilyen szinten mozog az apple...Szánalmas.:)
  • narumon
    #10
    Ez nagyon ott van, kb én is így néztem a hozzászólására :)
  • narumon
    #9
    "Lehet feltűnt nekik, hogy már nem is annyira sikeresek... :)"

    Nézőpont kérdése. Története legjobb évén van túl, lehet hogy ez másnál nem siker, nem tudom....

    "Szinte azonnal észrevették az android térhódítását"

    Az android térhódítása miért befolyásol bármilyen sikert? A Windowsnak sincs semmi köze más cégek sikeréhez pedig 90% a részesedése. Nagyon nem értem miről beszélsz (vagy teljesen mások a sikerről alkotott elképzeléseid)

    "ezért aztán gondolták, na most aztán máshol is megvetjük a lábikónkat."

    Eddig is ezt csinálták.
    Számítógép gyártóként elsőként léptek be a zeneiparba, elsőként a telefon iparba, elsőként a könyviparra, stb stb

    "Aztán majd megveszünk minden szabadalmat, és jól teret nyitunk az innovációnak."

    Erről szól a világ ezt csinálja az összes cég, pont a google is.
  • G_ArchAngel #8
  • bakvarnyu
    #7
    Minden napra jut apple cikk.
  • caius marius
    #6
    Na még egyszer.

    "Bármennyire is sikeres a számítógépek, az okostelefonok és a táblagépek piacán az Apple, az online hálózatok területén eddig nem számít meghatározónak. A cég ezen akart változtatni."
    Lehet feltűnt nekik, hogy már nem is annyira sikeresek... :)
    Szinte azonnal észrevették az android térhódítását ezért aztán gondolták, na most aztán máshol is megvetjük a lábikónkat. Aztán majd megveszünk minden szabadalmat, és jól teret nyitunk az innovációnak.
  • caius marius
    #5
    "Bármennyire is sikeres a számítógépek, az okostelefonok és a táblagépek piacán az Apple, az online hálózatok területén eddig nem számít meghatározónak. A cég ezen akart változtatni."
  • caius marius
    #4
    :D
  • Sir Ny
    #3
    nehogy már az alma egye a madarat!
  • NullZ3r0
    #2
    Egyvalami miatt lenne jó egy Apple-féle közösségi oldal: működne. Ellentétben a Facebook-kal pl. Sokszor el sem küldi amit írok, szar, kereshetetlen tartalom, minden összehányva egybe, ember keresés funkció használhatatlan, stb.
    És hozzá lenne egy normális letisztult felület. Mert ezen a Facebook-on még infósként is nehezen igazodok ki (igaz, nem is használom sokat).
  • Andr0
    #1
    az lesz a vége hogy a Gugli fogja megvenni