21
  • setuh
    #21
    Mondja az elejen,hogy nincs nala semmi mas,csak az mert utazgat epp...
  • zola2000
    #20
    Az biztos (irány az ebay).
  • who am I 7
    #19
    ja, jó béna :D

    Na de egyébként akkor kéremszépen a 200 dodó nettó árra vonatkozott vajon, anno a nagy beharangozásnál?Egyébként az asus trafó jobban tetszik..de ez persze jobb, és jobb áron lesz, pedig lehetne több is...viszont, ha itthon 100 fölött lesz, tuti kintről rendelik..
  • csimmasz
    #18
    Ez nekem sem világos.
    Én lehet suttyó vagyok az ilyesmihez de valszeg egy késsel estem volna neki a ragasztó szalagnak, és talán még arra is figyeltem volna hogy éle is legyen ne egy darab bothoz hasonlítson a vágóképessége!
  • cateran
    #17
    Hat...arra gondoltak mar, hogy nem 1 muanyag evopalcikaval kellene megprobalni atvagni a ragasztoszalagot? Legalabbis kezdetnek nem lenne rossz. Utana lehet javitani az ujjak koordinaciojan.
  • wintercounter
    #16
    Sajnos a dobozok ilyenek :D Több videó is felkerült, hogy mennyire nehézkes a nyitása, vannak már mixek ahogy többen is szerencsétlenkednek vele.
  • cateran
    #15
    Egesz kivancsi lettem, hogy hol lehet ilyen szerencsetlen balfaszokat talalni:D Elete nagy kuzdelme lehetett ez a doboznyitas...
  • sanyicks
    #14
    itthon 120-ért adják... a 90-k nagyon óvatos volt...
  • rajdi
    #13
    ügyes a srác, tuti hogy szívsebész :o)
  • ProgServ
    #12
    Ó b+ miez? Miért nincs törlés? Áááááá!



    Szóval a videó.
  • ProgServ
    #11
    Ezt a zseniális kicsomagolást figyeljétek! :DDDD



    Muuhhhahhaa
  • asgh
    #10
    Vers egyike a helyi MS trolloknak, nem kell komolyan venni, ő amolyan "falu bolondja" errefelé.
  • BoneHeart
    #9
    "kb. 90.000Ft-ért adják nekünk."
    nesze neked 200 dollár, az itthoni vásárolók nagyrésze megint külföldre fogja elbaszni rá a pénzét, mert ott tényleg 200 dollár lesz.
  • lordsithlord
    #8
    Részlet a nexus7.hu-ról:

    "Magyarországon várhatóan szeptemberben érkezik 16GB-os kiszerelésben és kb. 90.000Ft-ért adják nekünk."

    Kíváncsian várom.
  • Linkout
    #7
    Egy: igen kifinomult vélemény megnyilvánítás
    Kettő: Ha benned Árpád Vére buzog, akkor én szégyellem magam miattad.
  • senki687
    #6
    Én szeretnék egy ettől sokkal jobbat, de olyan még nincs és nem is lenne rá pénzem. Úgyhogy majd veszek kb. 10 év múlva, mert akkorra talán már használható is lesz, talán az ára is elfogadható lesz, és valószínűleg addigra már elérhető lesz normális sebességű mobilnet még Biharröcsöggén is, mert jó minőségű internet lefedettség nélkül megette a fene az egészet.
  • rajdi
    #5
    Megnéztem a Gamestop oldalát, és csak a 16GB verzió van fenn. ja meg 250 dodóért. Akkor most MI VAN?
  • mad mind
    #4
    Még ha igazad is lenne, akkor is tahó módon fogalmaztad meg. Így, hogy igazad sincs, csak szimplán tahó vagy.
  • Vers
    #3
    semmire se valo ocskasag, idiotaknak
  • skinnyman
    #2
    Az enyém már megvan, a többit leszarom :D
  • wintercounter
    #1
    Hát mégis mi a jó büdös francra számítottak (már elnézést a kifejezésért). Egy olyan terméket adnak előállítási áron, ami más gyártóknál a 120-150 Ft körüli kategóriában jelenhet meg... Még az is megérné, ha újracímkézném és eladnám kétszeres áron saját márka alatt...