33
  • alien47
    #33
    "Melyik folytatás érdekel jobban?" IRON MAN 3 vagy Dexter :)
  • adampierson
    #32
    Guardians of The Galaxy, és a Hangyaember szerintem nem mozivászonra való cuccok.
    Guardians of The Galaxyról életemben nem hallottam, de így, a cikk alapján, a formáció nevéből, és a képből kiindulva, Green Lantern feeling. Kár, hogy azt már egyszer nem kajolta a nép. Hangyaember, alap, vagy nem alap bosszúálló, nem véletlen, hogy nem került bele a filmbe. Remélem, a Marvelnél valaki időben megkongatja a vészharangot. Megjegyzem: Amikor én még képregényt olvastam, a Pókember, és a Tini Nindzsa Teknőcök, no meg Garfield, volt a nagy szám. De rég is volt... :)
  • bladesoft
    #31
    Hangyaember kriptonit-ja a kemotox?
  • BrockSamson
    #30
    Igy igaz, nagyon hianyoztak a beszolasai. Avengersben is o volt a poengyaros.
  • BrockSamson
    #29
    Pokember maga csinalja meg a halovetoit? Na mostmar meg kell neznem, ha ennyire huek maradtak az eredeti kepregenyhez. En meg a felujitatlan Pokemberen nevelkedtem, amiben nem a sajat testebol lovi a halot, szoval szamomra a korabbi filmsorozat volt furcsa.

    Amugy meg tolem johet akarmennyi ilyen film. Sot minel tobb annal jobb, legalabb nagyobb az eselye, hogy lesz koztuk nezheto is. :D
  • DudeHUN
    #28
    Pedig még ez volt a legjobb Pókember film. Itt legalább egy pofázós kis tini ripacs, mint amilyennek lennie is kell :)
    A hálóvető meg pont így volt frankó.
  • billbester
    #27
    Mondjuk ezáltal azt lehet feltételezni, hogy tervbe vannak és amúgy is innen hiányzik a Hellboy 3 kiírása, amit a rendező és a szereplő is bejelentett és amúgy pont a Comic Con-on beszéltek Fekete Párducról..
  • billbester
    #26
    Én úgy vélem nem hiába volt utalás mindkettőre az eddigi filmekben bár még volt Namor-ra is meg Union Jack-re is pár.
  • zetortraktor
    #25
    Te valamiért nagyon simán benyelsz minden hamis infót. Nem volt úgy sehogy. Mindenféle pletyka van és kezdeti terv, de nem lesz semmilyen Strange, főleg nem Párduc film. A Marvelnek van vagy 15 forgatókönyve, az Ant-Man is náluk van már jó pár éve, de attól, hogy van sok szkript, nem fogják mindet megcsinálni. ("nehéz lenne felépíteni"..., ezen azért te is röhögtél, amikor leírtad, nem?)

    A konkrétumokkal kell foglalkozni, nem minden példányszám növelés miatt a netre kilőtt hírrel. A Marvel Studiosnak eleve nincs akkora kapacitása, hogy ennyi filmet forgasson. A Disney picit nagyobb és tavaly összvissz 12 filmjük volt, abból is 5 animációs.
  • billbester
    #24
    Dr.Strange-el úgy volt az lesz 1. Disney-s film, de nagoyn remélem még bejönnek minimum Párduc és Strange 2014-re, mert am van rá esély nyugi! Párduccal az a baj, hogy megvan a sztori csak nehéz lenne felépíteni Wakandát, de jó lesz az nyugi :)
  • xido
    #23
    Pedig pont ez volt a legjobb húzása a rebootnak,hogy képregényhű hálóvető készítés..
  • Laza
    #22
    És akartam mondani, minek ennek folytatás? :)
  • Laza
    #21
    Ez az új Spiderman erőltetett borzalom. Az előző széria sem volt kiemelkedő ... de ez ....
    Már ott elbukott nálam, hogy a legkomolyabb képességét, a hálóvetőt maga találja fel és csinálja meg otthon ... ok, képregényfilm ... de akkor is illúzióromboló ... na meg a sok klisé ... Nem ezt vártam volna egy reboot-tól.
    Az, hogy a kis bz gyerek irritáló, csak hab a tortán :D
  • G22
    #20
    Dr Strange film, akkor nem lesz?
  • billbester
    #19
    Ez a Bosszúállók 2 előtti utolsó film lesz elvileg(Még Fekete Párduc kérdéses, hogy lesz e és h mikor)A Galaxis őrei-ben szereplő hősök közül szinte mindegyiknek van köze Thanoshoz szóval ebből kiindulva itt fogják felvezetni Thanost a BOsszúállók 2 és egyben legerősebb gonoszát (Bosszúállók stáblista utáni jelenet)
  • zetortraktor
    #18
    A képregényben sem tetszett, vagy minden infó nélkül a kép alapján mondod? :)
  • Dynamic
    #17
    Nem azért hangya, mert ha lekicsinyíti magát, akkor is a testének többszörösét bírja el?
  • Sir Quno Jedi
    #16
    Egyrész nem mókus, másrészt pl. a rajzfilmben tök jó fejek.
  • sajtosnudli
    #15
    Nekem még ez a Hangyaemberes cucc elfogadhatóbb mint a Guardians of The Galaxy. Kezdve azzal a géppuskás mókussal, gyenge az egész.
  • Sir Quno Jedi
    #14
    Ebből nem, de amilyen sikere van a nagyfilmeknek, előbb-utóbb tutira folytatják egy másik sorozatban, más alkotókkal, vagy akár ezekkel, vagy 3D animációsban, vagy rajzban. Élőszereplős filmben ez icirnyópicirnyót drága lenne, de nem fogják kihagyni. Látod, mikor a Justice League-nek vége lett, akkor is látszólag pofára estünk, de aztán jött a Young Justice és lassan jobb, mint az őssorozat (pedig csak könnyed folytatásnak szánták). Meg itt az új Ultimate Spiderman sori, az sem rossz egyáltalán (kicsit tán túl japós lett itt-ott). Green Lantern sorozat is látszólag gagyi ezzel a 3D-s animációval, de ha beleszoksz, egész tűrhető. A Thundercats remake/reboot is pipecovics. Ott a Batman the Brave and the Bold... Szóval van még azért remény.
  • Béka Benő
    #13
    Fantasztikus Négyes 3 helyett FF reboot jön szerintem.
  • Interfan
    #12
    Sajnos nem lesz több évad belőle.:(
  • Sir Quno Jedi
    #11
    Namost alaptag az Avengers-ben. Ő a tudósuk, méghozzá zseniális, technikával képes nagyítani és kicsinyíteni a dolgokat, nomeg kommunikálni a rovarokkal (innen a hangya), de pl. Ultront is ő alkotja meg stb. Ha nézed az új Avengers sorozatot (már két szezon kijött), abban ki is derül róla a lényeg. De benne van a Winter Soldier, a Guardians of the Galaxy csapat is és még sokan mások. Pazar cucc.
  • Tinman #10
    Témához:

    A legtöbb szuperhősös témát viszonylag kedvelem. Az X-Men részeket kifejezettem csíptem, de ez a Hangyaember téma, ez nekem is k. erős!

    Anno Pókember, Fantom, Rahan, Batman képregényeken nevelkedtem, de erre a fos hangyaagyrémre nem emlékszem egyikből sem. Erőltetett... nem kicsit.
  • Tinman #9
    Jól belenyúltál mert az

    Elephant Man az egyik legjobb film, ami külső devianciáról szól.

    No meg elkéstél a várakozással egy laza 32 évet :-D
  • xido
    #8
    Plastic man-t csinálhatnának..bár elég nagy a hasonlósága F4 Nyíllal...vagy Banana man-t :))
  • TreDoR
    #7
    Jaja, azon lehetne jókat rohogni :D
  • zetortraktor
    #6
    Jó lenne. Az animációs sorozat és a tévésorozat is nagyon állat volt, bár nem éppen mainstream.
  • jackoneill90
    #5
    A kullancsra emlékszik valaki? Arról nem akarnak filmet hamár hangyaember is lesZ?
  • Dynamic
    #4
    Ehh... szerinted csak azért, mert Sólyomszem nevében benne van, hogy sólyom, akkor már egy madárnak köszönheti képességeit? És mi a helyzet Rozsomákkal vagy Batmannel?
  • Al Ashrad
    #3
    Ha nem olvasod el, és nem is jársz utána, miért írsz be hülyeséget?
  • Utokverek
    #2
    nem fogom elolvasni, de remelem egy radioaktiv hangya megeroszakolta a foszereplot, es ugy lett szuperereje.
    Alig varom az elefantembert...