4839
Infestation:SurvivorStories(EX-The WarZ)
  • Omlás
    #161
    Teljes mértékben csak egyetérteni tudok veled. Bízom benne, hogy a készítők is valahogy így gondolkoznak :]
  • tutituti
    #162
    ezt a kettőt nem láttam.azt hittem új:)
  • dzsagon
    #163
    Mekkora ratyi igénytelenség kell ahhoz, hogy valaki fegyvertelen zombik gyilkolásában lásson kihívást?
  • rooney8
    #164
    huhuu mit fogsz te ezért kapni :D
  • tutituti
    #165
    Mekkora ratyi igénytelenség kell ahhoz, hogy sajnáljak egy bomló tetemet aki minden zsigerében darabokra akar tépni?
    Te is majd azok közé tartozol akik a függetlenség napja filmben az ufókra rejszoltak aztán szarrá is lőtték a beammel;)
  • SZU
    #166
    A Zombi (nevezzük egyszerűen Z-nek) nem fegyvertelen. Egy normális játékban szétkapnak pikk-pakk.

    Mekkora ratyi igénytelenség kell ahhoz, hogy valaki a CODban buta német katonák zászlóaljainak gyilkolásában lásson kihívást?
  • SZU
    #167
    Egyébként a L4D is akkor lett igazi para játék, amikor bekapcsoltuk az only headshot módot és hardra raktuk.

    No ott hiába kaszáltuk ész nélkül a hordát, bizony letaroltak. Pontos fejlövések és közelharci fegyverek kellettek a túléléshez.
  • Evoluti0N
    #168
    Kinek a pap, kinek a papné. Amit leírtál az a te véleményed, a te igazságod, nem egy általános igazság. Csak azt nem értem, h ha szted igénytelenség, akkor miért foglakozol vele? Miért erőlteted meg magad azzal, h ezt beírd ide? Trollkodás, flamekeltés? Próbálj máshogy szocializálódni.
  • Evoluti0N
    #169
    Ez a #163-ra ment.
  • tutituti
    #170
    igazából egy troll.majd megnyugszik ha pár tröcsöt bekapott.
  • lammaer
    #171
    Nagyon jó ötletek, de sztem hosszútávon (egy MMO hosszú távra készül) az hogy szabványellenfelek vannak egyszerűen nemteszi életképessé a játékot egy szélesebb réteg számára, lapos lesz.

    Egy kis változatosság a szabvány zombikhoz képest sztem előnyére válik - mittomén' kutyatelepen is fertőzött a vírus, azt lehetnének zombikutyák (érdekes módon az átlagos zombiirodalom nem foglalkozik a fertőzés emberren kívüli élővilágra gyakorolt hatásával).
  • zzeN
    #172
  • rooney8
    #173
    legenda vagyok
    abban pl. vannak zombikutyák
  • oneal1
    #174
    mekkora ratyinak kell lenni ahoz hogy ezért beírjál ebbe a topicba :D lool
  • SZU
    #175
    A legenda vagyok inkább alternatív vámpírfilm, mint zombi.

    Fény égeti őket. Csapdát állítanak, tehát intelingesek.

    Ráadásul az alternatív befejezésben kiderül értik is a beszédet és kalkulálnak.
  • rooney8
    #176
    nem az a lényeg, hanem, hogy voltak benne zombi (vámpír?) kutyák :D
  • Noodlee
    #177
    Én is akartam már írni régebben is, amikor itt írta valaki, hogy az zombis film, de valóban semmi köze a zombikhoz.
  • lammaer
    #178
    Hát akkor ott van ugye a resident evil filmsorozat... ott a vírus mindent fertőzött (viszont ahogy halad előre a sorozat egyre jobban elhülyülnek az ötleteikkel)
  • ladista
    #179
    Szerintem sokan a The Walking Dead című sorozatot szeretné viszontlátni a játékban.
    De én is inkább úgy gondolom, hogy változatosságképpen jó lenne bele főszörny meg más fajta zombi is.
    Remélem, elindul a béta a hónap végén.
  • Fpocok
    #180
    Remélem nem lesz olyan, mint a walking dead, mert akkor egész idő alatt egy kurva farmon fogunk drámázni :D
  • Evoluti0N
    #181
    Ááá, megelőztél :D Pont ezt akartam írni.
  • ratgab
    #182
    Annak az volt a lényege, hogy hamis biztonságérzetet keltsen a nézőben. Te se értesz a feszültségkeltéshez...
  • ratgab
    #183
    Ha már második nap megtörtént volna, ami egy idő után megtörtént, akkor nem ütött volna ekkorát, mint így, hogy kicsit elaltatták a nézőt.
  • Fpocok
    #184
    Mivan? Az egész évad egy nagy rakás szar volt... nem keltettek itt semmi feszültséget. Simán szar volt.
  • tutituti
    #185
    trú.Ne legyen olyan.

    Annyira feszült lettem az évad végére hogy kaszáltam is a sorozatot!
    Úgyhogy tényleg fontos volt a feszültségkeltés úgy 12 részen keresztül...
    Ha követik az első évad feléig tartó stílust akkor igazán jó lenne.
    Vagy ha legalább egyszer beleolvasnak a képregénybe!! már a nézhető kategóriát is megüti.Így sajnos az új részek is kétségesek.szerintem persze.
  • Noodlee
    #186
    Kétségtelenül egy rakás szar volt a második évad, tele faszsággal, és idegesítő dolgokkal. Rengeteg karakter olyan dolgokat csinált, amit senki más nem tett volna abban a helyzetben.
  • lammaer
    #187
    A walking deadban már az első évadban is rengeteg állóvíz idő volt, volt amikor komplettt részek másról sem szóltak csak a beszélgetésről.
    A második ebben sztem nem lett rosszabb, itt is ugyanúgy sok az üresjárat - bár tény a farm létezése már önmagában teljesen irreális hülyeség (gyak egy fegyveres ember - otis - megvédte volna annyi időn keresztül?)

    Nem véletlen hogy a sorozat nem acsak horror hanem DRÁMA kategóriában is szerepel.

    FElirattal szerencsére jó nézni, amikor trécselnek 2x vagy 4x sebességgel pörgetem.
  • Lammer
    #188
    +1!!!!!!!
  • Lammer
    #189
    off:

    siman kiraly volt! Te is tudod mitol RPG egy RPG... benne is van a neveben... szituacioban jatszol el osszetett szemelyisegeket... lehetoleg olyan karikat amik nem hasonlitanak rad :) (Ezert imadom a Cthulhut, lehet borzongani, nyomozni meg modern eraban kutakodni, jo meselo, jok a tagok es voala jo a party is)

    A zombis tema nalam nem merul ki a splatterben... En nagyon is szeretnem, hogy a WD ebben az iranyban folytatodna :P (posztapok extrem szociodrama, vagymiaszosz)

    de ugye masok vagyunk :)
  • tutituti
    #190
  • tutituti
    #191
  • tutituti
    #192
  • tutituti
    #193
    dragunov a bal oldalinál , a jobbnál benelli m1 talán.Táskák ugyanazok,viszont jó hogy ennyire eluralkodott a természet.
    A busz meg Bay Ridge, Brooklyn.
    Létező járat!
    itt lehet megnézni az útját
  • tutituti
    #194
  • tutituti
    #195
  • rooney8
    #196
    Eddig 5 csillag, nagyon hangulatosak a kepek, remelem a jatekmenet is lesz olyan jo :)
  • Noodlee
    #197
    Valami ilyesmit akartam írni én is.
    Akarom!!!
  • SötétBarom
    #198
    Ezekkel a képekkel már félig eladták nekem... :/
  • mike01010101
    #199
    Gyönyörű képek, sőt túl szép, hogy igaz legyen. Láttunk már ilyet számtalanszor, bár tévednék.
  • Toma123
    #200
    Nálam tuti vétel lesz a játék. A képek alapján a látvánnyal nem lesz gond, viszont elég sok a hiba lehetőség egy ilyen játékban, ettől egy kicsit félek. De ha betartják az ígéreteiket és a hangulat is meglesz akkor nem lesz baj.:)