13
  • Interstate 95
    #13
    Akkor valamilyen szinten az Ncore is fizetős, elvégre lehet támogatni őket.
    A fizetős oldalak nagy része nem torrent, hanem data forgalmon alapul, azokat én is utálom mert egyrészt tele vannak szarva reklámmal, ha meg nem veszel prémium accot akár fél óra is lehet mire lejön néhány mega.
  • TARTYOM
    #12
    Opera turbo rulz
  • amitakartok
    #11
    És ahhoz mi közük? Ez kb. olyan szintű hülyeség, mintha a Microsoft jogdíjat akarna szedni az Euronicstól azért, mert egy Euronics üzletben Sony reklám van a falon. Most mondtam egy random példát de a lényeg érthető.

    Meg aztán a reklámbevétel rögtön el is megy szerverköltségekre. Esküszöm, a nonprofit fájlcserélés (ami lopás) még jobban bassza a csőrüket, mint a pénzes (ami hamisítás); biztos azon vannak berágva, hogy van olyan hülye aki ezért nem kérne zsét.
  • Tetsuo
    #10
    A britek termeszetesen. Most a legtobben attertek a kat.ph-ra es lehet, h az lesz a kovetkezo.
  • Lazarus
    #9
    A reklámokból van némi bevételük
  • Hedgehunter #8
    Olyan ez mint a hydra, egy fejet levagsz ketto no helyette....
  • amitakartok
    #7
    "További lépéseket fogunk kezdeményezni az illegális oldalak ellen, akik úgy töltik meg a pénztárcájukat, hogy megkárosítják a zenészeket."

    Miről beszélnek ezek?! A Pirate Bay nem fizetős oldal, semmilyen anyagi hasznuk nem származik a tevékenységükből. A fizetős oldalakat viszont nem bánnám, ha kiütnék; nem lenne kár értük.
  • eto demerzel
    #6
    nem is vagy angliaban.
  • jézusom
    #5
    Még jó, hogy az én torrentkliensemnek nem szólt senki a blokádról
  • FoodLFG
    #4
    Briteknél má mindenki operát használ. Nem véletlenül:

    Opera Web Browser Unblocks The Pirate Bay
    http://torrentfreak.com/unblock-the-pirate-bay-120705/

    Az opera Turbo lényegében proxyként működik.


    A hírben szereplő "zenészek" pedig 10 évvel le vannak maradva a technológiai és társadalmi változásokkal kapcsolatban. Az ilyen emberekkel dicsőség kibaszni (szerintük: meglopni). :DD
  • GaborT28
    #3
    PirateBay
  • psishock
    #2
    a kalozok vagy a britek? :D
  • Tetsuo
    #1
    Rohadjanak meg.