9
  • narumon
    #9
    Így van. Nálam egy tévénél a képminőség és a design a legfontosabb, a többit úgyis megoldja az "ezeréves" media playerem.
  • donceleger
    #8
    Elég erre egy LAN-ba köthető tévé is, ami manapság már szinte mindegyiken van! Én most vettem egyet, egy 3D-s Plazmát, hálózatba kötöttem, AllShare megosztás a számítógépen és viszi az avi, mkv, sőt még az m2ts filmeket is 3D-ben is gyönyörűen, akár full HD-ban!
    Ennél több nem kell egy tévét illetően, elvégre az ember tévézni ül a tévé elé, nem pedig farmozni meg arckönyvezni stb.....
  • zola2000
    #7
    hasznos lehet egy böngészős tv, google+film cime+online, aztán olyan filmet néz az ember amilyent akar.

    mondjuk ahhoz elég egy kínai andoidos 40dolláros set top box.
  • KopaszIsten
    #6
    Egy újabb cikk, amiből semmi hasznosat nem tudtunk meg a hülye statisztikán kívül, ami senkit nem érdekel.
    Engem egy dolog érdekelne, hogy hogy oldják meg (milyen kontrollerrel) a kényelmes böngészést, fórumozást.
    Mellesleg akinek van már PC-je az úgyis azon fog netezni. Ez inkább azoknak lehet alternatíva, akik nem "gépeznek" ezáltal nincs otthon PC, de néha lehet ránéznének valamire a neten.

    Szóval a kedves cikkíró, ha legközelebb net TV-kről akar cikket közölni, kérem legalább az én kedvemért írjon adatokat-, tegyen be képet a hozzá járó kontrollerről, távirányítóról, mert a statisztikákat pont leszarom, ha nincs mellette olyan infó is, ami tényleg érdekel.

    Köszönöm.
  • donceleger
    #5
    Nekem is iptv-m van, de egyszer sem mentem fel a netes szolgáltatásokra! Pedig vannak hírek, rendelhetek kaját a netpincérről, faszbúk is van és még sok más, de valahogy ha tévé elé ülök, akkor én tévézni akarok! Furcsa mi?
    De lehet pár év múlva majd megköveznek ezért, mert nem megyek a fejlődés, trend után!
  • Sliderx
    #4
    Na most szerinted ez érdekel valakit?
  • hunwhite
    #3
    Na most én szarok erre a nyomorékságra...
  • willcox
    #2
    Bújtatott tréhóm reklám.
  • TheCunami
    #1
    egy jó hosszú cikk a néphülyítés tudományárol