17
  • mousee
    #17
    Ütősebb lenne mint a hírcsárda :D
  • sanyicks
    #16
    én is, úgyhogy hajrá :)
  • DjDano
    #15
    Függetlenül a cikk tartalmától, én senkinek nem javaslom hogy az őszi dömping előtt táblagépet vegyen, mert minden eddiginél nagyobb "ár/érték verseny" várható. A MS-t leírni/lebecsülni legalább akkora hiba, mint előre inni a medve bőrére.
  • M2 #14
    Amúgy ha igazán nagyot akar valaki döbbenteni, akkor olyanokat kell írni, hogy: "öt éven belül az Apple eltűnik a táblagépek piacáról és 99%-ban egyeduralkodó lesz a Microsoft".

    Aztán ha mégis bejön, öt év múlva ő lesz a világ szuperzseni szakértője, ha meg nem akkor senki sem fog emlékezni egy újabb hülyére.
  • M2 #13
    Vers te nem akarsz indítani egy saját hírportált? Én minden nap olvasnám az tuti!
  • Vers
    #12
    a cikkiro eleg jol latja elore a dolgokat, az alattam commentelo linux huszarok sajnos nagyon pofara fognak esni
    az androidnak szerencsere befellegzett, be is cseszne ha ez a takolmany kerulne vezeto pozicioba
  • reaper4
    #11
    ja. a régészek megtalálják majd és rácsodálkozva kérdezik majd meg.: "ez miez?" :)
  • caius marius
    #10
    HUU. Ez nagyon meredek volt.
    A microfos mint elharcos az android nagy banatara. Aztakuva.
    Abban.egeszen biztos vagyok, hogy aki ezt irta az valahol a marson jar...
    Azt meg el tunnam kepzelni, hogy a microfos megkaparintja a tabla piac 1,3%at (:)) nem tobbet. Erdekessegnek jo lesz, a jovo torteneszei szamara.
  • Papichulo
    #9
    [:)]

    "Nagy az esély arra, hogy az iPad mini a Kindle Fire-t és a 7 hüvelykes Nexust is ki fogja szorítani a piacról"

    Arra meg egyelore meg nagyobb az esely, hogy nem is letezik iPad mini

    "A Windows 8 viszont a jelenleg uralkodó Android bánatára a táblagépek felső kategóriájában szerez majd vezető szerepet"

    Szinte biztosan igy lesz.. egesz biztosan vezeto szerepe lesz... foleg amilyen kedvezoek az elso tapasztalatok a tablet-es Office-szal...

    "akkor a Microsoft minden fronton egyszerre támadva, az okostelefon szegmensben is előreléphet."

    Az biztos, hogy innen mar csak elorelepni lehet... mondjuk a "nullarol" ez nem akkora mutatvany

    [/:)]
  • sanyicks
    #8
    microsoft mióta élharcos? Nincs is táblagépe még, csak papíron :D
  • grizzly21
    #7
    Nem jellemzo az apple-re, hogy versenykepes arakkal jojjon elo. Ha ki is hoznak egy kisebb ipad-et sokkal dragabb lesz mint a vetelytarsak. Az apple-nek sosem az ar/ertek aranyt merlegelo emberek voltak a celkozonseg, es nem latom miert akarnanak ezen valtoztatni.

    Masik meg, hogy a Nexus 7 mar kijott napok ota, le van kicsit maradva a cikk.

    Az egesz tablagepes foldindulashoz pedig: nekem is van egy, en otthon sokat olvasok rajta, ami kenyelmesebb mintha gepen olvasnek ezert nekem erre kifejezetten jol jon. Egyebkent viszont az emberek tobbsege miutan megvette a tablet-jet rajott, hogy nem is kell neki - eleg sok ismerosom volt igy vele. Munkara, hosszu gepelesekre abszolut kenyelmetlen es kevesbe hatekony az asztali pc-kel szemben, rovidebb utazasokra, amikor az ember csak elovenne a buszon, nehany negyedoras emailezgetesre pedig sokkal praktikusabb a mobil. Annak aki hosszabb utazas alatt / otthoni olvasasra hasznalna annak jol jon de kb ennyi.
  • strogg
    #6
    Igen, gyanitom sokkal közelebb jársz az igazsághoz. És szeritnem az apple ha mégis kijönne kisebb ipad-al, feladná a piacformálására törekvő jobs-i utat, és egy piac után rohanó slave mode lenne a vége. Ez az apple kezdődő hanyatlását jelentené, mert történelmi tény, hogy ha nem ő ditkálta trendeket, akkor csúnyán felsült. Kvázi: más piacán versenyképtelen volt, ezért mindig saját piacot teremtett, ahol elsőként, és abszolút piacvezetőként szerepelt.
  • asgh
    #5
    Kínai gyártók pletykái alapján, nem létező termékektől vár piaci földindulást.
    Ha már spekulál, legalább az alapján tenné, ami tényleg valószinűsíthető, pl.:
    7" iPad nem lesz (helyette a pár generációval régebbi iPadok árát viszi le az apple), Amazon és Google szépen elfoglalja az alsó szegmenst (ezzel a droid lesz a legelterjedtebb tablet os, mégis az apple szedi be a profit jelentős részét), az ARM-os Microsoft Surface kb. a WP7 szintjét üti majd meg, az Inteles Surface pedig nem a tabletekkel, hanem az ultrabookokkal és az erősebb netbookokkal fog versenyezni.
  • VRSDM
    #4
    szar. bocsi. alaptalan képzelgés.
  • Zoliz
    #3
    Egyetertek. "laplet"
    Ezek annyira mar csak a profitra mennek.. semmi innovacio.
  • concrete
    #2
    Ez erősen ROTFLCOPTER kategóriába eső cikk, jelentős halucinogéngomba hatása alatt létrejövő vízióval.
  • a_n_d_r_e_w
    #1
    Atyaeg, ennyi baromsagot.