36
Injustice: Gods Among Us
  • grebber
    #36
    Először mozog az Injustice 2
  • grebber
    #35
    E3 2016: Injustice 2 - a hétvégén gameplayt kapunk
  • STREEX
    #34
    Srácok, mondjátok most is sokan játszanak vele online? Mert ha igen akkor megveszem a gamestarral
    Utoljára szerkesztette: STREEX, 2016.06.08. 21:47:33
  • grebber
    #33
    E3 2016: Folytatódik az Injustice: Gods Among Us
  • Skorzeny8814
    #32
    Lehetséges valahogy kikapcsolni ezt a szörnyű arany-szín filtert? A bejátszásokban nagyon szép színes a kép, de harc közben fakó és aranyozott lesz. Nagyon idegesítő.
  • MerlinW
    #31
    Végigjátszottam a sztori módot, jópofa volt. 3 órás DC rajzfilm:) Gyakorlatilag ugyanaz a rendszer mint az MKEE-ben, ugyanaz az irányítás, billentyűk testreszabhatók, nincs ezzel semmi gond. A kevesebb támadás miatt sokkal könnyebb mint az MK.
  • denevérember
    #30
    Vegyetek ugy hogy nem kerdeztem semmit!!! Bocsi! Elolvastam hogy mi a helyzet..
  • denevérember
    #29
    Srácok miért nem látom a játékot steamen? Elvileg a mai felhozatalban az is benne van 50% -ban de ezt írja ha rákeresek : An error was encountered while processing your request:

    This item is currently unavailable in your region

    Értem én hogy nem elérhető "nálunk" a játék.... Na de miért nem? Ez normális?
  • Szabi DEMON
    #28
    Megvettük, például én is. Semmi baj nincs vele, tökéletesen működik 1%-ot se adok annak, hogy lesz vele bármi problémám. Online is tökéletes, van már benne kb. 30-40 órám.
  • Skorzeny8814
    #27
    Akkor ezt most azt jelenti, hogy ez normális és nem változtatható, vagy hogy senki nem találkozott ezzel a problémával?
  • dezfafara81
    #26
    Egyébként Steam fórumon olvastam pár magyar sráctól, hogy ők is így vették meg, sőt játszottak is vele multiban... Na mindegy, majd kiderül... Azért kicsit nevetséges és elszomorító, hogy ilyen dolgok miatt nem játszhat sok magyar ember ezzel a klassz kis játékkal... :(
    Egyébként azt nem értem, hogy akkor most be van tiltva itthon, vagy csak régiózáras? Mert az azért nem mindegy...
  • Fpocok
    #25
    Pl leveszik. Bár nem tudom mennyire durva a régiózár. Magyar boltban pl nem is látom sehol (van olyan játék, amit csak steamen nem lehet megvenni, boltban igen).
  • dezfafara81
    #24
    Például?
  • Fpocok
    #23
    Lehet.
  • dezfafara81
    #22
    Sziasztok!
    Mivel alapban régiózáras lett PC-re az Ultimate Edition, muszáj volt külföldi oldalról megvennem a játék serial-ját, melyet hál'istennek a Steamen aktiválni tudtam, föl is települt, már játszok is vele... Csupán 20 GB-t foglal :)
    Szóval a kérdésem csak annyi, játszik-e még valaki a steamen (eredetivel) Magyarországról, és emiatt, hogy régiózáras, de hivatalosan megvettem, és MAGYARORSZÁGról játszok, lehet-e valami bonyodalom belőle? Mondjuk egy idő után letiltják, stb...?

    Előre is kösz az információkat!
  • Skorzeny8814
    #21
    Nem lehet csinálni valamit a színekkel játék közben? A bejátszásoknál szép színes az egész, de amint feláll egymással szemben a két ellenfél, jön valami hülye színtelenítő effekt és tompák lesznek a színek. Vagy csak nálam van valami elrontva? Nem találtam benne ilyen beállítást.
  • Szabi DEMON
    #20
    Például ez.
    A játék community hub -ját olvasgatva steamen, a vásárlók nagyon elégedetlennek tűnnek. Mindenki patchért sír és panaszkodik.
  • Fpocok
    #19
    Nevetséges ez a letiltósdi... magukkal is kiszúrnak ezzel.
  • Since
    #18
    Ez érdekes, köszi az infót. Éppen azon csodálkoztam hogy még valamelyik nap láttam steamen a játékot, aztán hirtelen nem reklámozták, nem tudtam hogy mi van. Kíváncsi lennék hogy melyik "jelkép" miatt tiltották be a játékot :)
  • Szabi DEMON
    #17
    Európában még meg sem jelent. Steamről és egyéb online shopból (pl.: GreenManGaming) nem lehet megvenni, ugyanis az országban régiózáras. (Tényleg csak és kizárólag nálunk, elvileg valamelyik DLC skin kommunista jelképhasználata miatt. A Warner döntése ez, nem idehaza tiltották le a játékot. Ha minden igaz ez a DLC a konzolos kiadásokhoz se vásárolható meg.) A Warner, nem hajlandó válaszolni semmilyen érdeklődő levelemre, hogy jajj ugyanmár hagy költsem el a pénzem nálatok, de nem. Ami röhej. Találtam fizikai kópiát árusító üzletet. Ide is írtam levelet, ők se válaszoltak, de előrendeltem, majd meglátjuk mi lesz belőle. A Steamen VPN-es ügyeskedéssel megvehető, de online nem fogsz tudni játszani, így nem látom értelmét. A gift verziója megszerezhető pl.: a tf2outpost-on keresztül 12-15 kulcs körül, a felhasználhatósága kérdéses. Xbox-on egy barátomnál kipróbálva azt kell, hogy mondjam igencsak örülnék neki. Egyébként gondoltam tört verzióra ideiglenes megoldásként, és tekintettel arra, hogy nehogy már nekem kelljen küzdeni azért, hogy elkölthessem a pénzem, de a torrentoldalak felhasználó szerint egyik törés sem hibamentes.
  • báttyó02
    #16
    azért pár képet beteszek. igaz nem teljesen fullosak, mert hajlamos kifagyni ha nagyon felhúzom











  • báttyó02
    #15
    kár érte. mondjuk azt észrevettem hogy nagyon hasonló mint a MK, értem ezalatt a pozitív és negatív dolgokat is...így gondolom a multi is ugyanolyan felejtős
  • Fpocok
    #14
    1. STEAM-re nem lehet megvenni.
    2. Nem támogatják a PC-t, ezért nem is vesszük meg.
    Szóval jah... lehet csak te nyomod :D
  • báttyó02
    #13
    csak én játszok vele? :D
  • kill3r21
    #12
  • mester1987
    #11
    Pre-Purchase Now - Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition

    Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition is Now Available for Pre-Purchase on Steam and is 10% off!*

    Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition enhances the bold new franchise to the fighting game genre from NetherRealm Studios. Featuring six new playable characters, over 30 new skins, and 60 new S.T.A.R. Labs missions, this edition packs a punch. In addition to DC Comics icons such as Batman, The Joker, Green Lantern, The Flash, Superman and Wonder Woman, the latest title from the award-winning studio presents a deep original story. Heroes and villains will engage in epic battles on a massive scale in a world where the line between good and evil has been blurred.

    *Offer ends at 10AM Pacific Time on November 12, 2013.
  • Seth
    #10
    Te nem szereted a verekedős játékokat, azt hiszem ennyi a magyarázat :)
  • Fehercsoki
    #9
    Ennek a játéknak nincs semmi értelme=/
  • Fókameister
    #8
    Nem csak konzolra jött ki?
  • kill3r21
    #7
    Képz!




  • Dark Messiah
    #6
    Borotválkozás: -eredetileg az 'old school' story szerint az anyja borotválja meg mindig, és természetesen tartanak otthon egy kis szilánkot az ő nagy zöld végzetéből (kryptonite).
    Fénykép: -ha néztél már képregényt, mesét, filmet stb. akkor tudhatnád hogy a róla készült képeken mindig az égboltot szeli ketté, lásd Jimmy Olsen képeit mindig le hurrogja Perry White mivel nem látszik Superman-ből igazán semmi, nem véletlen a mondás sem: It's a bird? It's a Plane? No! It's Superman!
  • Ulthane
    #5
    Miaúúúúúúú, itt a Macskanő trailer
  • vg
    #4
    Másképp fésüli a haját, és szemüveges. Fényképezni nem lehet, mert olyan gyorsan mozgatja a fejét, hogy a fényképen elmosódik. Na meg persze ügyetlennek, vesztesnek állítja be magát való életben. Borotválkozni tükörben, a szeméből kijövő lézerrel borotválkozik. Doomsday egyszer majdnem kinyírta kriptonit nélkül, nézd meg a rajzfilmet.
  • Rowlend
    #3
    Ez csak egy képregényhős.
  • EnxTheOne
    #2
    Ebben benne lesz superman ugye, és valamit nem értek vele kapcsolatban:
    1, Ö ugye egy szupersztárnak minösül a világban, de hogy hogy nem ismerik fel? Álcázásként másképp fésülködk ami szerintem nem tul hatékony.

    2, Soha nem borostás, de hogy hogy? Elvileg sebezhetetlen. De akkor hogy borotválkozik? ELvileg még wolferine adamintium karmai kicsorbulnának nem? AKkor egy gagyi acél zsiletet feldarabolja a borostája.


    3, kriptoniton kivül lelehet gyözni valahogy?
  • Ulthane
    #1
    Sziasztok!

    A tavalyi Mortal Kombat után én kíváncsian várom, mi sül ki ebből a játékból, az eddig bemutatott anyagok tetszetősek.

    Biztos ehhez is lesz majd egy rakat DLC! :)

    Nightwing és Cyborg