11
  • garadas20
    #11
    Én most pár szuperhősös játékot játszok, gondolom a zömetek nem mmo típusú szuperhős játékkal játszik. Amit jónak veszek viszonylag az a Champions online, City of Heroes, DC universe. Ami nekem meg nem tetszett az a többi filmadaptációs változat, azok valahogy nem kötöttek le.
  • Talley
    #10
    Tudja valaki, hogy mi a Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects sztorija?
    A képregényt olvastam és az érdekes volt, csak a folytatás meg csak konzolon volt (maga a játék).
    Aki tudja az küldje el egy privátban.

    Előre is köszönöm.
  • Loverman
    #9
    Nem képesség miatt lesz valaki szuperhős hanem mert olyan dolgokat cselekszik. Amúgy meg mindegyik mozihoz kapcsolt Sega szuperhősjáték borzalmas lett (Iron Man 1-2, Thor, Hulk stb)
  • RAZOR27
    #8
    Csatlakozom az előttem szólóhoz :D a TMNT hatalmas gama volt :D ovi után órákat nyomtuk a többi kis tökivel :D
  • weskerrebort
    #7
    A nes es Teenage Mutant Ninja Turtles nekem konkrétan nagyon bejött anno 17-18 éve... rengeteget toltam és hát akkor nagyon oké volt :P
  • Ender Wiggin #6
    Batman szuperképessége az agya. Okosabb, mint Anettka és Pákó együtt.
  • Fenrir
    #5
    Nem attól lesz valaki szuperhős, hogy van valamilyen képessége?
  • GaborT28
    #4
    Sok "szuperhős" van akinek nincs szuperképessége.
  • Fenrir
    #3
    Kár , hogy Batman nem szuperhős, ő csak egy unatkozó milliomos szuperképesség nélkül.
  • vmiki88
    #2
    Batman: Arkham Aslum és az Arkham City az eddig elkészített legjobb szuperhősös akciójátékok lettek.


    De a Superman N64 az tényleg maga a katasztrófa.
  • bcrics
    #1
    És akkor jöhetnek a legjobbak is.
    Amiket kipróbáltamm és nem hánytam szivárványt tőle:

    -Xmen Origins Wolverine


    Rocksteady Batman nem fogott meg, Spiderman Shattered dimension nem fogott meg.
    Több nem jut eszembe.
    köszönöm,