10
  • dresden1
    #10
    Ja, hogy te azt hitted, hogy a magyar filmes oldalak a warezmegjelenéshez vagy a külföldi DVD-premierhez igazítják a kritikáikat és nem a magyar mozis premierhez? Akkor ez dupla FAIL. Köszönöm.
  • nlght
    #9
    Az angol felirat 2011.11.29-én került fel a feliratok.info-ra én azzal néztem meg és ez nagyjából fél éve volt... Visszanyalt a fagyi, vagy mi? :D

    Én csak pislogok azokon a trollokon, akik fail-eznek és lámáznak, miközben fikarcnyi indoklást sem, de még semmi más egyebet sem tesznek hozzá a fórumhoz... get a life!
  • dresden1
    #8
    Mindig jót mosolygok is az ilyen FAIL-be szaladó lámákon.
  • nlght
    #7
    Jó film, de már fél éve láttam, az sg.hu-tól vhogy mindig késve érkeznek a filmajánlók
  • Wittgen
    #6
    Jó film volt, sokkal többet adott, mint a hasonló kategóriájú amcsi filmek. Látszik, hogy a norgék is tudnak, ha akarnak. Már csak a magyarokat kellene felrázni, hogy mi is tudjunk hasonlóan jó filmeket csinálni a kor igényeinek megfelelően.
  • willcox
    #5
    Ez nagyon jó film. Végre van története is a filmnek, nem csupán látvány, mint a buta bóvlivúdi gagyikban.
  • moviestar
    #4
    Nekem ez a film az ev meglepetese volt! Ugy neztem meg, hogy semmit nem tudtam rola, es vegig lekotott! Jo sztori, nagyszeru karakterek, izgalmas, vicces is.... szeretem az ilyet
  • Magnum PI
    #3
    Jajj, beugrott mire gondolsz és jogos :D.
  • Magnum PI
    #2
    Én nem emlékszem ilyen jelenetre, de akármi is volt az ha Tetovál Lányban elment a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    feldarabolt macska
    akkor biztos nem lesz gond itt sem.
  • G_ArchAngel #1
    qrva jo film, nagyon jo szineszekkel

    van benne egy jelenet, ami lehet az amerikai allatvedoknel ki fogja verni a biztositekot, azt nem tudom, hogy oldjak majd meg - esetleg kihagyjak?