17
Workaholics avagy A munka hősei
  • hungary27
    #17
    köszi! nem is tudtam hogy csinálnak hozzá feliratot
  • tutituti
    #16
    Kijött a 9-10hez a felirat!
    http://tinyurl.com/aqckzz5
  • Police88
    #15
    Annyira megy, hogy már véget is ért. Megnéztem eredeti nyelven felirat nélkül és ha eddig tetszett a sorozat akkor ezeken a részeken be fogsz kulázni a röhögéstől :D:D:D részről részre egyre jobbak :D
  • hungary27
    #14
    sajnos
  • tutituti
    #13
    sajna a harmadik évad javában megy de senki se fordítja:/
  • hungary27
    #12
    :DD jó rész
  • tutituti
    #11
    kivágtam ezt a részt mert ahányszor megnézem könnyesre röhögöm magam:D

  • Police88
    #10
    Harmadik évadhoz készít valaki feliratot? Már a nyolcadik részt tapossa és sehol semmi.
  • Kolonc
    #9
    ja, engemet a felhőtlen filadelfiára emlíkeztet
  • kifli
    #8
    elmebeteg egy sorozat :)
  • hungary27
    #7
    Nekem ez a kedvenc részem:
  • jackoneill90
    #6
    Nézhető.
  • theone91
    #5
    3×01 Messze a legjobb rész eddig. :D

    Imádom.
  • tutituti
    #4
    Én most azon röhögtem mikor rovarmentesítés volt náluk és addig az irodában begombáztak.Két évad most lett meg.újra nézem a napokban.
  • Thaddeus
    #3
    Kedvenc részem mikor ellopják a sárkányukat és bemennek az iskolába "nyomozi". Azt a részt vagy 4-szer megnéztem, annyira tetszett.
  • Tyler1
    #2
    Párszor belepillantottam. Nem rossz, de 1-2 poént leszámítva sokat nem is nevettem rajta.
  • tutituti
    #1






    Három kicsit sem munkafüggő idióta fiatal nap mint nap felveszi a harcot a - dolgozó emberekre jellemző - hétköznapokkal. Nincs túl könnyű dolguk, hiszen legtöbbször a másnaposság ellen is küzdeniük kell; amikor azonban kivételesen nem, hőseink minden alkalmat kihasználnak, hogy csúnyán betépjenek. Persze a fű mellett egymás vérét is szívják kegyetlenül, a poénok pedig garantáltan betalálnak.

    Személy szerint a három eltérő figura nagyon kiegészítik baromságban egymást.
    jó poénok vannak benne.
    egy kis ízelítő: