13
  • Kaliki
    #13
    "Többek között a sorozatban nem fog sor kerülni a főhős egyik elkeseredett, meglehetősen szélsőséges lépésére sem"

    Mi lenne ez a lépés?
  • zetortraktor
    #12
    "Mivel nálunk nem fut a sorozat, miért lenne magyar címe?"

    Épp erre utal, hogy nincs magyar címe. Hogy nem fut nálunk. Ami elég szégyen.

    "Nem inkább azok számára is élvezetes lesz akik NEM olvasták őket?"

    Miért, azoknak nem élvezetes, ha nem követik a képregényt? Nekik tök mindegy, nekik mindenképp élvezetes.
  • metalos
    #11
    "...a magyar címmel még mindig nem rendelkező The Walking Dead 3. szezonjából...."

    Mivel nálunk nem fut a sorozat, miért lenne magyar címe?

    "....az új szezonban terveik szerint még inkább eltérnek a képregényektől, így azok számára is élvezetes lesz a sorozat, akik olvasták az első kilencvenegynéhány füzetet."

    Nem inkább azok számára is élvezetes lesz akik NEM olvasták őket?
  • scagnetti
    #10
    Akik állandóan a "Barátok Közt"-öt hasonlítják össze ezzel, azoknak javasolnám, hogy ne nézzék, a Walking Dead-et. Ezek szerint nem találnak benne semmi értékelhetőt.
    Azon kívül meg már nagyon lejárt lemez, mindent hozzá hasonlítani.
    Lépjünk már túl ezen!
  • Jawarider
    #9
    A 2. évad még barátok köztesebb plusz volt benne szerintem egy két durva hiba. Ettől függetlenül várós a 3. évad.
  • Béka Benő
    #8
    Amúgy ki nem szarja le, hogy magyar címmel még nem rendelkezik a sorozat ?
  • zetortraktor
    #7
    Aki nem vak, annak feltűnt, mert oda van írva a videóra. De miért ilyen izgalmas ez számodra?
  • nessboth
    #6
    Első évadot láttam, az kicsit barátok közt lett a végére, a második évad mozgalmasabb?
  • jeti00
    #5
    nem, én is gyanakszom h ez vlmi baromság.. nincs trailer cím nélkül, mert úgy nem reklám
  • TARTYOM
    #4
    Talking Dead csak nekem tűnt fel ?
  • scagnetti
    #3
    Már alig várom.
    SPOILER
    Azért remélem, hogy annyiban hűek lesznek a képregényhez, hogy az idegesítő Lory-t kinyírják a szezon végén, mert azt nagyon jól tették a képregényben.
  • G22
    #2
    Ez a sorozat minőségileg is jobb a Holtak Hajnalánál,sőt a Resident Evil filmnél is izgalmasabb..
  • endrev
    #1
    Húú, fantasztikus, szenzációs, TAPS, de tényleg...