13
Emberbőrben
  • böröczk
    #13
    Én is így olvastam, én belenéztem az angolba (amerikai utána), és úgy már annyira nem tetszett, és mivel a sztori is különbözik az első évad után, nem nagyon erőltettem, inkább várok az amerikai verzió 3. évadjára.
  • bakkerman
    #12
    2 nap alatt lepörgettem az első évadot,gecire tetszik,nagyon jó sorozat,az angolból nem láttam még egy részt se,de ahogy olvasgattam a véleményeket sok embernek jobban bejön az amcsi verzió.
  • Fec papa
    #11
    Itt vannak az első 4 rész zenéi szerintem nagyon jó zenéket pakolnak a sorozatba, érdemes párat meghallgatni. :)
  • stargatelost
    #10
    Nem is tudom, hogy gondolhattátok, hogy lekövetik fullra az UK verziót :) Talán csak az alapfelállás, meg az első részek egyeztek, aztán szétvált a két sorozat. Itt a kommentekben leírják, hogy mi a különbség a két sorozat között.

    Én csak az UK-t nézem, de itt már a negyedik évad végére teljesen lecserélődött a szereplőgárda új karakterekre, sőt még időutazást is belevittek a sztoriba :D Biztos, hogy ilyen dolgokat, mint szereplőváltás, nem fognak meglépni az US-ben, ez csak a brit sorozatokra jellemző (pl.: Skins, Primeval)
  • böröczk
    #9
    Valóban a 13. résszel lett vége, elég kiborítóan. : D
    Belenéztem az angol verzió következő évadába, és semmi köze hozzá, úgyhogy tovább nem is néztem, várom az US verziót inkább.
  • Fec papa
    #8
    Jah amugy vicces hogy az angol részben Mitchellnek hívják a vámpírt és egy Aiden nevezetű fickó játsza.
  • Fec papa
    #7
    Hát nemtudom hogy van imdbn az angol 8 részes, és az amcsi meg 13 szóval elvileg ott van vége. De én biztos nem fogom folytatni az angollal, nézted már hogy néznek ki a színészek benne??? :D Jézusom. Egyszerűen annyira unszimpatikusnak tűnnek az amcsikhoz képest, mint valami gyenge utánzat, olyan mint amikor a koreaiak beöltöznek lolos karakternek. :D Egyáltalán ugyanugy van vezetve a történet, ha az angol rövidebb évadokból áll?
  • böröczk
    #6
    Még nem tartott ott, 11-et nézem, de szerintem az nem az uccsó rész, ha az angolt megnézed, kiderült, hogy hány részes az évad. Én tuti, tovább fogom nézni az angol verziót :P
  • Fec papa
    #5
    Hát most ha a 13. résszel zárták le a 2.évadot akkor elég gecik, lehet tudni mikor jön a 3ik? :DD
  • böröczk
    #4
    Lesz sztori is, ilyen Supnat szintű, teljesen rendben van.
    Amcsi változatnak még csak két évada van, az angol már az ötödiknél tart.
  • Fec papa
    #3
    Első rész alapján tetszik. Lesz benne egy végigvitt történet amugy, vagy csak ilyen pár részen át tartó kisebb sztorik?
  • tutituti
    #2
    nem rossz amúgy, én is nemrég kezdtem el,csak sorozattúltengést kaptam,főleg hogy elindult a nyári özön.
  • böröczk
    #1
    Furcsállom, hogy még nincs téma, nemrég álltam neki a sorozat amerikai verziójának, és nekem igen tetszik, info:

    itt

    Aki szereti a True Bloodot, Vampire diariest, ebben se hiszem, hogy csalódni fog.