29
  • karajjj
    #29
    miért lennék?
  • jackson05
    #28
    karajjj te még mindig munkanélküli vagy.....?
  • naddki asheggem
    #27
  • akyyy
    #26
    jó volt ez azért. lehe,t nem hasonlit pripyatra, de mivel itthon forgatták, el lehet menni a helyszinre, és egy kis PS-el pripyatba varázsolom magam

    mnduk egy igazi túrára én szivesen elmenné:D
  • karajjj
    #25
    +1
  • Roger6
    #24
    Pont tegnap néztem meg az Otherworld-ös kritikát. Az érdekes az, hogy én pl. az általa említett hibák nagy részére fel sem figyeltem moziban, ez szerintem pozitív. Mondjuk nekem nem voltak elvárásaim a filmmel kapcsolatban, mint neki, és abszolút nem is úgy ültem be, hogy horrort nézek. Szerintem ő túl sokat várt a filmtől, ez lett a "veszte". Persze mond jó dolgokat is.
  • Kongy
    #23
    Adom.

  • IXEMGabeo
    #22
    Moziban látta, más kérdés, h egyedül. Lehet én is megtekintem majd kíváncsiságból.
  • karajjj
    #21
    moziban a vége is jó volt
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mikor elkapták a csajt, mindenki összerezzent előttem :D
  • Roger6
    #20
    Hát ő teljesen más szemmel nézi a filmet, mint egy átlagember. A film nyilván tartalmaz logikai bukfenceket, de a feszültséget az események beindulása után képes fenntartani. Legalábbis moziban. Otthon gép előtt gondolom nem annyira. A vége tényleg gagyi-szar-fos (az utolsó 5-10 perc), de nekem tetszett, nézhető, és Jurij (ha jól emlékszem a névre) karaktere is nagyon eltalált.
  • Kongy
    #19
    Azért nem véres, hentelőset, de némi vért azért esetleg... de azt is csak azért, hogy nem olyan jellegtelenül haljanak meg a karakterek, egyet leszámítva... Megint csak a Halálos kitérőt tudom felhozni, mint ellenpélda, ugyanis ott már enyhén szólva túlzásba estek a vért illetően, csak azzal próbáltak ijesztgetni.
  • IXEMGabeo
    #18
    Barátnőm látta a filmet, de az ő véleménye szerint iszonyú gagyi film. Ez persze nem jelenti azt, hogy adni kell a véleményére, csak halkan jegyzem meg, hogy film szakra jár.:) Látott elég filmet...
  • karajjj
    #17
    én ingyen néztem meg, az asszony nyerte a jegyet a neten, de engem elkapott a hangulat, bár voltak benne orbitális fasságok, közel sem egyeztek meg az eredeti helyszínekkel, a jellegzetes dolgok meg cgi-vel voltak megoldva, de az első félóra után végigparáztam a filmet, sokaknak talán azért nem tetszik, mert véres hentelős horrort vártak
  • Muttley
    #16
    Stalker fan lévén olvasgattam fórumokat a filmről "külföldiül" :)

    állítólag aki jártas a Pripyat-i helyszínekben, annak ordít, h még véletlenül sem ott forgatták
    nem a helyszínek hangulatával, fény- és hangeffektekkel érik el a hátborzongató hatást, hanem
    1) vki folyton üvölt, ordít, sikít 2) és közben rángatják a kamerát
    (amolyan Blair Witch Project módra)
    ja, és még véletlenül sincs semmi köze a Stalker témához

    ha ez így mind igaz, akkor ezért nem szabad moziban pénzt adni
  • karajjj
    #15
    te aztán kurvára odafigyelhettél... a sztori Ukrajnában kezdődik, és emlegetik, hogy mennek majd innen Moszkvába és lesz majd lánykérés is meg minden, deeeee mielőtt elindulnak Moszkvába, még elugranak erre a túrára
  • karajjj
    #14
    a trailert nem néztem meg, de nekem végig félelmetes volt a film, a magyarázat tényleg nekem is hiányzott belőle, de pl a háttal álló kislány a figyelem elterelés lehetett
  • Zenszkij
    #13
    Ezen behaltam...Nem Moszkvából mennek Pripjatyba! Moszkva előtt akarják megnézni, mivel Ukrajnán keresztül mennek és átutazóban vannak. Amennyiben kritizálsz egy filmet legalább nézd végig és úgy nyilatkozz. Egyébként egyáltalán nincs igazad ne is haragudj, nem rossz film ez. Igaz nem ömlik a vér folyamatosan és inkább a feszültségre és a hangulatra helyezi a hangsúlyt a film (16+os karika), de pont ezért nem zs kategóriás, hanem egy igen jól eltalált alkotás. Csak ajánlani tudom. A hangulata csillagos ötös.
  • Kongy
    #12
    Amúgy 16+-os, de tényleg nincs benne semmi durva.
  • Tyler1
    #11
    12 éven aluliak számára nem ajánlott? Ez komoly?

    Brutális horror lehet, a Győzike show is 12-es karikával futott :)
  • sanyicks
    #10
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a lények úgy lettek, hogy robbanás után a kihaltság miatt, tudósok mentek oda kísérletezni, felfedeztek egy új "dimenziót" ahol az élőlények tudata van, ezzel kísérletezve véletlenül instabillá tették a környéken azt, majd a robbanásból megmaradt sugárzás és az instabilitás összejátszásval fura veszélyes lények jelentek meg, és fizikai anomáliák...


    ja bocs ez egy másik csernobili történet :D
  • tutituti
    #9
    Inkább várj akkor a stalker sorozatra én azt mondom.
  • Kongy
    #8
    Ami még vicces volt, hogy kispórolták a vért, pedig pont ez egy olyan film, ahol lehet vérengzősködni. :DD Oké, nem Halálos kitérő szinten, de azért könyörgöm, ha már meghalnak bizonyos karakterek egy kis nyomatékot lehet adni nekik. Némelyik totál jellegtelenül hal meg, de nem is némelyik, hanem az összes.
  • Norby646
    #7
    Engem is érdekel ez a film. Meglempődtem hogy itt forgatták, az előzetesben azt mondtam volna hogy pripjatyban készült. Persze ha az ember jobban odafigyel... :) Mondjuk itt nem nehéz utánozni egy olyan helyszínt... :DD

    A stalker-t nagyon szerettem, szóval kíváncsi vagyok a filmre. :)
  • tutituti
    #6
    Istenkáromlás!
    Mindenki aki kicsit is szereti a horrort vagy legalábbis a csernobilban történt katasztrófa és annak érája alapján készült filmek/könyvek/játékok kedvelője annak MOST szólok bele se pillantsom annyira szörnyű unalmas és szedettvedett zs-kateg filmet sikerült összehozni!
    És ahogy máshol olvastam.A legnagyobb baki.Oroszországban van moszkva,Ukrajnában csernobil.közötte van 1000km.Tehát akkor a filmben hogy is van ez?szuperzsigulival mentek?
    Lényeg a lényeg.Nekem nem tetszett.nálam az ótvar szintet SE üti meg.
  • Kongy
    #5
    figyelem! Spoileres lehet

    Nekem nagyon nem tetszett. A trailerben kb ellövik az összes ijesztgetős részt, ezen felül 1-szer ijedtem meg úgy tényleg a filmben. A hangulat az elején piszok jó, mikor besötétedik, akkor van a tetőpont, aztán leül az egész, és majdhogynem unalmas lesz... Semmi sincs megmagyarázva, vannak érthetetlen motívumok, pl az a háttal álló kislány mi volt? Egyszerűen nincs értelme. Ez nem ijesztő, ez frusztráló. A vége legalább jó volt.
  • karajjj
    #4
    ez volt a legnagyobb, amit magyar nyelvvel találtam, de én kérek elnézést, egyébként google megmondta volna, hogy a paranormal activity alkotójától
  • davidka003
    #3
    Szeretem mikor olyan a kép, hogy nem lehet elolvasni mi van ráírva.


    A ?????? alkotójától?
  • karajjj
    #2
    jöjjön a spoileres rész:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Teljesen jól össze van rakva, még a cgi is rendben van, viszont az istenért nem bírtam túltenni magam rajtam, hogy Magyarországon forgatták és nem Pripjatyban :D, látszott a környéken, hogy nem olyanok a házak. A sztori nem rossz, viszont hiányzott a magyarázat, hogy mégis hogyan lettek azok a lények, plusz azt hittem lesznek benne eredeti felvételek, de azok sem voltak, csak a trailerben. A vége viszont nagyon rendben volt.
  • karajjj
    #1
    Pár hete mutatták be a hazai mozikban a filmet, tegnap sikerült megnézni, és megmondom őszintén, nem bántam meg. Egész jó ijesztgetős film lett. Stalker fanoknak kötelező... :D

    port.hu