21
Free-to-Play online fps
  • Anonymusx
    #21
  • Anonymusx
    #20
    :((

    Vége lesz a Bullet Runnak, pedig ez volt az egyetlen multi fps játék, amivel el tudtam lenni, a többi nem nagyon jött be...

    Valaki tud ajánlani helyette valamit?
  • Prince23
    #19
    Interjú
  • Corten
    #18
    Meg kell mondjam nem sok reményt fűztem a játékhoz, de kellemesen csalódtam lejátszottam pár kört, az egyetlen a dolog ami zavar, nem tudom hogy ez szerver oldali vagy be lehet-e állítani, az hogy nincs ponthatár, csak idő. Amúgy kezdő fegyver is teljesen normális és használható, nem úgy mint a legtöbb játékba.
    Újratöltés meg külön tetszik, ha megcsinálsz párat egy huzamba akkor pontot is kapsz érte.
  • Fpocok
    #17
    Nem nagyon tudok egyelőre véleményt mondani... olyan, mint egy cod. A vásárlás részébe még nem folytam bele, csak két kört nyomtam összesen:
  • Lbaxta
    #16
    Beléptem a játékba és egy error jelenik meg [ERROR:Itemshop error (703)
  • Fpocok
    #15
    Ez jó:
    Elindítottam újra. Egyből egy error üzenet fogad és be sem logol... csak pörög a háttér, hallom a hangokat és nem csinál semmit. :D
  • Rowlend
    #14
    Ugyan ez nekem is. Plusz fél óra volt mire bekerültem a szaros menübe.
  • Fpocok
    #13
    Valaki próbálta?
  • Fpocok
    #12
    Se hivatalos oldal nem megy, se steamen nincsen topikja. gugli nem dob ki semmit. A játék bekaphatja a lomposom.
  • Fpocok
    #11
    Oké. Feladtam. Egyelőre szó szerint játszahtatlan a játék. Talán pár nap múlva...
  • Fpocok
    #10
    Fasz kivan... fél órája ez fogad mindig. Még egy játékba sem tudtam bekerülni.
  • Prince23
    #9
    15 perces játékmenet
  • csgj
    #8
    Szerintem nem olyan rossz, de hosszútávon elképzelhető, hogy unalmassá válik. Na meg idegesítővé is, ha mások szupercuccokkal és képességekkel támadnak ránk, mert nekik van pénzük... X'D Szóval igen, ez igaz... De játékpénzből is meg lehet venni ezeket a holmikat, csak sajnos irtó lassan gyűlik a pénz, főleg, ha bénázok... :-/

    Ez a Firefall tényleg jobbnak is tűnik, könnyen be lehet jutni a bétába?
  • oreal
    #7
    Ez a jatek par honappal ezelott meg Hedone neven futott.De leginkabb ugy nez ki a dolog hogy nem futott es tovabb adtak a jatekot,uj nevet kapott es most egy ujjabb kiado probalkozik vele.Nem latok benne sok fantaziat,kokemenyen pay to win a dolog a free to play az csak a beetetes.
    Aki nagyon fps-re vagyik inkabb a firefall-t ajanlanam neki.
  • csgj
    #6
    Azt hiszem, ezt hat éve láttam utoljára.
  • godga
    #5
  • csgj
    #4
    Ja, hát arra én is rájöttem, hogy annak lesz a legkönnyebb vele, aki vásárol is cuccokat... :-/ De nem csak fps-eknél van így. Ott van még például az NFS World. Ugyanez a szitu.
  • Fpocok
    #3
    Úgy látom egy újabb pay to win fps...
  • csgj
    #2
    Fantasztikusan el is szúrtam az első hozzászólást. XD


  • csgj
    #1
    http://images.fpsguru.com/articles/images/3000/2341/BR_BetaAnnouncement_Logo.jpg

    A Bullet Run egy nemrég indult ingyenes online fps, melynek jelenleg még csak beta verziója van. Regisztrálni kell, és reménykedni a meghívásban.

    - Régebbi cikk róla itt az SG-n.







    Egyelőre persze még bugos, laggol olykor, plusz szerintem sok apróság később kerül bele. Nekem tetszik, jól elszórakoztam vele. Leányzó karakterrel játszom, Becky néven találhattok rá... Aztán majd meglátjuk, meddig nyüstölöm. :-D