12
  • Neton
    #12
    Még mindig olcsóbb függetleníteni a telód és külföldön venni egy sim kártyát sztem...
  • ptamas88
    #11
    tmobilnál jelenleg zsenitelefonnal kb 10 ft MB-onként a net úgy átlagban...na most akkor 200 ft az ennek a 20x szorosa külföldön...és ez lenne a jóhír ?
  • narumon
    #10
    Húha ez nagyon régen lehetett így. Legalábbis előfizetésnél biztosan. Nekem évek óta 3GB-os csomagom van a kezdetektől 3000 Ft volt és most azt hiszem csökkentették is.
  • TheCunami
    #9
    mindenki döntse el hogy mit akar aki arról panaszkodik hogy ki éneklik a pénzt a zsebéből attól ki is lehet énekelni ennyi
  • MrGer
    #8
    "húznak le ezek a szennyes tetvek" - butatelefon, évente pár ezer forint feltöltéssel... ennyi. húzzák lezt, aki bedől mindenféle divatos androidoknak meg oksosdolog efféléknek....
  • chuky123
    #7
    Azért nem kell félteni a távközlési cégeket olyan extraprofitot termelnek hogy még a bankok is megirigylik. Csak sajna átháritják ezt a telefonadót a felhasználókra
  • nextman
    #6
    Ez vegre egy jo intezkedes. Meg van ilyen, ugy latszik.
  • caius marius
    #5
    Igen ez télleg mutatja...
    Viktorka làtván, hogy népét mennyire sanyargatják a mobilszolgáltatók, ràjött hogyan is tunná kicsit megszorongatni ezeket a szemeteket. Hát jól megadóztatta őket. Ettől aztán helyreállt az egész ország lelki nyugalma, a gonosz mostoha meg jól megszopta.
    Ne beszélj már hülyéket!!!
    A cégek azért ilyen drágák, amiért az aktuális kormányok meg szétszopathatnak minket. Azért mert a magyar egy beszari, és ha csak csúnyát igérnek hát mindjárt maga alá piszkít.
  • okosan gyerekek
    #4
    Igen, a Djuice-nál, miután egyszer 7 mega után (tavaly tavasszal) fizettetni akartak 13000 forintot, úgy hogy az adatcsomag felhasználását a szolgáltató által bevallottan, az előfizető akár több órás késedelemmel kapja meg. Nekem néhány másodperc volt, mire leállítottam az internetem, miután megküldték az SMS-t. A gyors adatforgalmú 3G-hálózatnak köszönhetően ez a késedelem 7 megát jelentett.

    Nem beszélve arról, hogy még ha az adatforgalom betelését követően nem telne időbe, hogy elővegyem a telefonom, és a megfelelő utasításokat adjam neki, akkor is időbe telik, amíg a hálózaton keresztül fut egy SMS. Az adatforgalom pedig, például Wi-Fi megosztás esetén pörög.

    Rég meg kellett hozni ezt a döntést, hogy addig ne mehessen az adatforgalom tovább a csomagon, amíg az előfizető ahhoz hozzá nem járul.
  • okosan gyerekek
    #3
    ez kurva jól mutatja, mennyire nincsenek képben, hogy minket hogy' húznak le ezek a szennyes tetvek, aztán meg van lepődve Kroess "kisasszony", hogy miért vannak szana-széjjel adóztatva itthon a távközlési cégek. Ezért.
  • topitopi
    #2
    Azóta sokat változott (csökkent) de még mindig nem olcsó...
  • skinnyman
    #1
    "külföldi adatletöltés és internetes böngészés díja megabájtonként (egy kilobájtos számlázási egységgel): 70 eurócent plusz áfa."

    LOL, csomag nélkül az itthoni belföldi nethasználat ennek kereken a 20-szorosa volt, kb 1300 forint megabájtonként, tmobilnál és pannonnál is. Legalábbis pár éve így volt, azóta nem tudom mi ezekkel a helyzet.