16
  • hitman08
    #16
    Cruise jóval több, mint tehetséges színész. Magánélete, avagy egyéb tényezők miatt sokakban kelthet ellenszenvet, viszont illik felismerni a nyilvánvalót, ha már szemed készül kiszúrni: korunk egyik legjobbja az ipse. És hogy aláír pár bugyuta filmhez, ugyan melyik nagy névvel nem esett meg hasonló soha? Ja és csak úgy megsúgom, hogy nem a színészek írják a forgatókönyvek párbeszédeit.
  • alien47
    #15
    Hugh Jackman-féle meg egész nézhető csak nem kell nagy elvárásokat támasztani felé.
    A csaj pl sunázható a vámpír fő-gonosz meg egyenesen isteni.

    "Hát nincs neked szíved? -NINCS!" örökérvényő jelenet!
  • alien47
    #14
    " Tom meg tehetséges színész" ugye ezt csak viccnek szántad. Tom amit mostanában alakít pl Mission Imposible x. rész az olyan, mint Dolph Lundgren a filmjeiben. Nulla mimika, kókemény sebezhetetlen g@ci felállás, jelentéktelen párbeszédek.
    "He Michael esnek a csavaralátét árak a tőzsdén" stb.

    Inkább adják ezt a filmet Dani De Vitonak mint annak a gyökér Tom C nak.
  • Zombee
    #13
    Szerintem sem volt az rossz film - egyszer nézős akciófilm, de annak bevált. Bár nem tudom, hogy lehetne komolyabban megcsinálni. Véresebbre lehet, de komolyabbra nem tudom.
    Azt meg be kell látni, hogy A sötét lovagban komolysága ellenére is van egyfajta komolytalanság, mégiscsak egy denevérnek öltözött milliárdos kerget extrém rosszfiúkat. A szuperhősös téma ezt a komolytalanságot szuperképesség nélkül is magában hordozza, az éjsötét hangulat sem mosná le. De ez persze nem baj, csak kezeljük helyén a dolgokat.
  • xido
    #12
    Egyáltalán ilyen "friss" filmből mi a toszért kell máris reboot pláne olyan műfajban,ami sajnos reneszánszát éli és fél évente valami buta szörnyhentelős szar elkészül?
    Legjobb embernek ott van hozzá James Purefoy
  • Fresh Duke
    #11
    Szerintem jó volt a Van Helsing. Tom meg tehetséges színész, talán megbirkózna ezzel a szereppel is, viszont személy szerint utálom a rebootokat, szóval inkább csinálnának valami folytatást. (Még ha másik színésszel is.)
  • TreDoR
    #10
    Nem.
  • tomboy013
    #9
    Ezt most komolyan írtad?
  • Csaba007
    #8
    "Csúnyán elhasalt" hol?!? Max Amerikában kevesebbet hozott,de messze nem rossz eredményt produkált...
  • Jawarider
    #7
    ".....gyatra Van Helsing" - enyhe kifejezés.
  • TreDoR
    #6
    Jaja, milyen szar volt az interjú a vámpírral-ban...
  • AZTA
    #5
    Nem volt az olyan rossz sztem. Tomi meg egy lekvár.
  • csabipapo
    #4
    Jah ,lehet,hogy ellehetne mesélni komolyabban ezt a szuperhősös műfajt,csak ehhez olyan színészek is kellenek akikre valóban illik egy karakter és emellé még jól is játszanak, Tom Cruise-ra szerintem egyik sem illik.
  • NEXUS6
    #3
    A Trópusi viharban isteniek voltak együtt.
    És ott volt még Robert Downey Jr. is, aki meg a Sherlock filmekben már bizonyította, hogy mennyire jó ebben a viktoriánus kori szerepben.

    Egy Trópusi vihar II. - vempejör nájt lenne a legjobb választás!
  • cstommy
    #2
    Miért pont Tom Cruise? nála még Ben Stiller is jobb lenne :D
  • NEXUS6
    #1
    Szerinkább akkor már inkább jobb ha van Helsing, mintha Lincoln van a mozikban!