13
  • NEXUS6
    #13
    Pedig, minz producer nem csak a pálya széléről nyilatkozik, hanem eléggé magának érzi a produkciót!:D
  • Ender Wiggin #12
    Ez még regényben is nonszensz, nemhogy filmen. A pattogatott kukorica zabáló népnek már elzsibbadt a nemlétző agya a sok szartól, amit eléjük öntenek a vájúba.
  • Béka Benő
    #11
    "erről most hallok először... "
    Nem Dögöljbeleapusztában kéne élned, vagy gyakrabban kéne netezned !
  • Merces
    #10
    nem nyerget tesz a hátukra és nem szál le még meg nem döglenek.......
  • dresden1
    #9
    Ez mindig olyan vicces, amikor valaki azt hiszi, hogy ő már a kezdetektől fogva megmondta volna. :)) Ez is épp úgy lehetett volna siker, mint egy élőholtakkal bunyózó kalóz, vagy egy mitikus teremtményeket kardozó görög hős sztorija.

    Főleg, hogy egy sikerkönyvből készült.
  • Zombee
    #8
    Bátor, ámde balga tett volt erre így rögtön elsőre 69 milliót költeni, így első ránézésre eléggé B filmes, trash sztori, aztán persze a regényt elolvasva kiderülhet, hogy nem így van, de én nem hinném.
    Ez pont ugyanaz a szitu, mint a Cowboys vs. Aliens, bár ott az alkotók még bátrabbak voltak, több pénzből, sztárokkal forgattak.

    nlght: az sg-n is volt cikk a filmről, plakát, trailer, miegymás.
  • GaborT28
    #7
    "Nem lett kirobbanó siker a vámpírokat ölő amerikai elnök"
    Ki hitte volna...
  • nlght
    #6
    lol erről most hallok először... és mivel öli a vámpírokat? Lincolnnak öltözteti őket, a vámpírok meg kirohannak a napra? :D
  • Zombee
    #5
    Így van. Láttam a plakátot, mintha nagy betűvel rajta is lenne a neve, gondolom sokakat megtéveszt, illetve el sem olvassák az apró betűs részt. Ő csak az egyik producer, a pénzt hozta, nem valószínű, hogy nagyon belefolyt volna az alkotásba.
  • Wittgen
    #4
    Nem Tim Burton filmje, olvasd el újra a cikket. Amúgy meg nem kell leoltani őt sem, mivel VAN egyedi látásmódja.
  • tomboy013
    #3
    Nem csoda hogy nem sikeres. Az utolsó jó vámpíros film az Interjú a vámpírral volt. Azóta számomra vicc az összes...
  • NEXUS6
    #2
    Az a poénos, amit annak tartasz.


    Az alkotók szempontjából ciki, ha rajtuk nevetsz és nem velük.


    Én azon röhögök, hogy Tim Burton azt hiszi van humorérzéke, meg egyedi látásmódja, pedig nincs!
  • TARTYOM
    #1
    Pedig ötletesnek tűnt, bár addig jobban tetszett amíg ilyen poénosnak gondoltam nem olyannak amit a készítők komolyan gondolnak