308
wf
  • JethroHUN
    #202
    De szánalmom gané ez játék... jön vmi boss a semmiből, nem is boss küldetés volt... Rátesz vmi szar debuffot a páncélra amit esélytelen leszedni mert persze h oxium kell hozzá... baszhatom a kukába framet vagy vehetek marketről 2500 forintért kurva oxiumot csak azért h tudjak vele játszani... ezt a szemétséget.
  • Ry0K3N
    #203
    Mifrancvan? :D
    Ebből most semmit nem értettem.
  • JethroHUN
    #204
    Az, hogy nagyon unfair dolog történt. Soloba játszottam Uranuson, első sarkon megjelentek ezek ( Grustag Three ) Természetesen meg is öltek. Kaptam a páncélra olyan cuccot mint Vor tesz rá (az ascaris negator) Azzal a különbséggel, hogy egy rohadt unfair debuff, kb 0-ra csökkenti a sebzésed grineer ellen amíg rajta van. BP-hez meg lehet oxiumért görcsölni... Amit kezdő karakterrel kínkeserves összeszedni.
    Utoljára szerkesztette: JethroHUN, 2014.09.21. 09:46:39
  • tutyimutyi2
    #205
    hogy tudom a játékban megnyitni a leveleket?
  • TomStorm
    #206
    Üdv.
    Valami PvP lehetőség van a játékban?
  • tutyimutyi2
    #207
    a napi bejelentkezési ajándékot ménem kaptam meg mikor rákattintottam az acceptre?
  • tutyimutyi2
    #208
    illetve honnét szerezhetek salvage-t?
  • Jaqen
    #209
    Jethro nem hiszem el. Elég sok játék SG fórumánál jelen vagy de Te MINDET fikáztad. Az összes unfair sz*r szerinted, mi bajod van? 40 éves kocajátékos vagy, és nem tudsz játszani? Neked mindig azzal van bajod amivel másnak nincs. Kegyetlen. War Thundert is mindent fikázol...
  • mindero
    #210
    Játszik valaki ezzel a játékkal még? Milyen névvel? Én nemrég kezdtem, de nagyon bejön eddig.
  • Ry0K3N
    #211
    Elég sokan, csak az itteni fórum igen kihalt. Prohardveren van élet, de most én is pihentetem a játékot egy ideig most.
  • wolfu79
    #212
    Sziasztok. Van pvp lehetőség benne, saját klánon belül is,azon kívül is.
    Salvage-t, meg nyersanyagokat külön bolygókon tudtok szerezni, a navigációnál ha bolygóra viszed a kurzort, ki is írja az ott eső anyagokat.
    Mielőtt fikázza valaki a játékot, pusztán azért, mert megölik, meghal, olvasson egy kis warframe wikit.Van magyar is, bár az már egy ideje nem frissül. De az angol wikit is értelmesen lefordítja a google fordító....
    Játékban leveleket megnézheted a communications /inboxban.
    Miért unfair dolog, hogy kezdőként semmid nincs? Talán küzdj meg érte, mint mindenki más...
  • Akuman
    #213
    Sziasztok.
    Egy kis szünet után de ismét játszok a Warframe-el. Szeretnék valami közösségibb játékot nem csak úgy random idegenekkel.
    Ha van klán akihez van jelentkezés (nem baj ha vegyes, angol nekem nem gond) akkor szívesen csatlakoznék.
    Köszi előre is
  • joceruza
    #214
    Helló mindenkinek!
    Most kezdtem el játszani a játékkal és azt szeretném kérdezni hogy hogyan lehet "hozzájutni" a RHINO nevezetű warframe-hoz? 5-ös szintű vagyok és nem tudom milyen szintet kell elérni,vagy mennyi XP-t kell szerezni hozzá..... Legyen kedves valaki segítsen nekem ebben!
    Nagyon köszönöm!
  • Ry0K3N
    #215
    link
    Component blueprints drop from Jackal (Fossa, Venus).

    A wikit tessék olvasgatni, minden benne van általában amit tudni szeretnél.
  • SYNEVITE
    #216
    Sziasztok.
    Most kezdtem el játékot és rendeltem HÁROM NAPJA 170 platinumot.
    Meddig kell várnom még hogy megkapjam?
    Köszi előre is a választ .
  • joceruza
    #217
    Kb. 20 mp-n belül megkaptam mindíg.
  • Metalmilitiakid
    #218
    Nemtom, hogy miként működik a játék, de annó már toltam vele és így volt egy Lvl 13 as Loki-n. Viszont most újra felraktam és teljes újrakezdést dobott nekem belépés után, gondoltam ez jó is és kezdtem egy Mag ot, mert az volt a 3 ban ami tetszett. Erre mire tutorail után felkelek a hajómon már a Loki volt ott és Arsenalban sem sehol nem lelem a Mag-et csak megvenni tudnám 175 Plat ért. Ilyenkor mivan ?
  • Ry0K3N
    #219
    Végigcsináltad a tutorialt. :)
    Akinek már előzőleg volt frameje annak nem változott semmi a tutorial végigcsinálása után.
    Framekre ne pazarolj platinumot, sokkal egyszerűbb megépíteni őket.
  • Garakx
    #220
    Ó, te atya úr isten! Jó 1 éve nem játszottam vele most feltettem megint és... JAAAJ. Annyi változás van azt se tudom mi merre hol, mi a jó fegyver jó frame stb... Nagyon fel kell zárkózni :D
  • animastudio500
    #221
    Ahogy látom kicsit lanyhult a téma, pedig a játékban folyamatosan vannak változások. Kíváncsi vagyok hány magyar klán alakult meg illetve még kiket ismertek?
  • Joob81
    #222
    Sziasztok!
    Most kezdtem a játékot nem rég.
    A kérdésem lenne, hogyan tudom unlockolni a Jupiter bolygót?
  • Lokker
    #223
    Újra kedvet kaptam a játékhoz, mondom játszunk kicsit. Újra aktiváltam az accountomat de a játék nem enged be a weboldal meg azóta nem elérhető. Ilyentájt szokott maintenance lenni?
  • Kaputelephant
    #224
    Sziasztok!
    Klánt keresek. Rank 5-os profil, 30-as Excaliburral tolom. Van esetleg magyar klán, kisebb-nagyobb csoportos tömörülés?
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2017.04.09. 13:27:54
  • Szuna
    #225
    Sziasztok! Nem keresek klánt, csak érdeklődök, hogy hány Magyar játékos játszik a játékkal még?

    Tudtok egy jó helyet mutagen farmolásra? Derelict küldetésen kívül.
  • Wikingragnar
    #226
    Sok elvileg, bar a jatekban jo ha 1el talalkoztam.Altalaban haverokkal jatszom 3-4 fo, pont eleg akarmire, farm stb ,egyedul rohadt unalmas es nehez mivel a jatek egy coop bazisra epult. Od-n kivul alertet szoktam tolni. De szerintem derelict ha sietsz, ha nem akk alert.
  • Maxtreme
    #227
    Nagyon durva hogy milyen szinten fejlődik ez a játék... Elég nagy a kísértés hogy újra előszedjem :)





    Zseniális :)
  • tomy88trance
    #228
    Én is előszedtem jó pár év után, nos annyi minden van,hogy csak úgy kapkodom a fejem,de szerencsére van segítség :D Egyelőre nem bántam meg,hogy visszatértem :)
  • Masakari
    #229
    Detto, pár hete mi is megint elővettük...."Farm ahol élünk" :D
  • MerlinW
    #230
    Két új nagy kieg és jön a sacrifice folytatása is.


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.07.08. 12:39:48
  • Sunrider924
    #231
    Na ez hidegrazos volt, par honapja kicsit meguntam a jatekot kb 800 ora utan es csak forumrol kovetem mi tortenik, aztan jott a Sacrifice es most ez hat oriasi. A Fortuna zeneje nem megy ki a fejembol, hihetetlenul eltalaltak, a Railjack az tul szep hogy igaz legyen es a New War attol meg most is borzongok, hat hajra igy kell ezt csinalni.

    Free to play :))
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2018.07.09. 02:14:29
  • MerlinW
    #232
    "Ninjas play free" :)
  • bigmano
    #233
    Üdv ha játszik ezzel még valaki flashpointer néven ujra ráfüggtem pár év kihagyás után...szivesebben kockulnék társaságban
  • MerlinW
    #234
    Recruit chat-en írd be hogy keresel magyar klánt/csapatot, rengetegen vannak.
  • tutyimutyi2
    #235
    Csupán kiváncsiságból kérdem hogy miért kaptam frost prime-ot plusz primary és melee fegyveről is prime az után hogy egybekötöttem az accomat a twitch-el?
    Tudtommal a frost prime-os dolog már lejárt és twitch prime-om sincsen már egy jó ideje.
  • MerlinW
    #236
    Az egy bug, Trinity-t kellett volna kapnod, páran Frost-ot kaptak. Mondjuk az fura, hogy 2 hónap alatt nem javították a hibát.
  • tutyimutyi2
    #237
    És e mellé még kaptam Soma Prime-ot, Scindo Prime-ot(meele) és egy Vistapa Prime Syandana-t is.

    Ha írok a supportnak hogy trinity-t kellet volna kapnom akkor megügyezik és kicserélik frost-ot trinity-re vagy a frost mellet még hozzám vágják a trinity-t is? :D
  • MerlinW
    #238
    Frost prime szett 220plat, Trinity szett 65plat így szerintem csak lapulj meg :D
  • Infrath
    #239
    sziasztok! játszó pajtikat keresnék discord -al
    +20 fölötti korosztály
    ne legyél túl kezdő, de "end game" -es se
    (olyan 15-25 közötti enemy -ket öldösöl épp story ban)(olyan 3-5 "mastery rank" között)
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2018.08.20. 20:23:11
  • tutyimutyi2
    #240
    Az ayatan sculpturékat hol tudom eladni hogy megkapjam az értük járó endót?
    Avagy mennyi platinát érhet pl az ami ayatan starokkal együtt 2700 endót ér?
    Illetve a kereskedést meg lehet valahogy oldani offline is?
  • xFreex
    #241
    Mars Maroo's Bazaar. Konkrétan Maroo-t kell keresned, ott áll egy pult előtt és nála beválthatod a szobrokat endo-ért.
    Árat nem tudok mondani, nem sokan vesznek szobrot, ha még is akkor a Sorti jutalmas csillárt preferálják, az adja a legtöbb endot.