5
  • gkalcso
    #5
    Közösségi oldalak kiválóan eltávolítják a "zajt" a megőrzésre érdemes tartalmakról.

    PC emulátor OS futtatásához, azon commodore 64 emulátor retro játékokhoz. Mindez iwiw/fb/stb alá alkalmazásként, majd internet archive-ról internet emulátorral ;)

    Bannedusermail: Szerintem is gondot okoz a beépített elromlás. Persze ez is szűri a "zajt".
  • nextman
    #4
    Javasolnam nekik a pdf archive formatumot. Direkt erre van kitalalva.
  • Bannedusermail
    #3
    Úgy 2000 környékén, még az első fideszkormány felvetette, hogy a Nyugatinál kellene létrehozni egy kormányzati negyedet. Persze csak jövübeli tervként a tervezett következő ciklusukra. Na ugye mindenki képben van, hogy nem jött össze nekik a duplázás. Egyszer csak felvetette Gyurcsány, hogy legyen kormányzati negyed a Nyugatinál, ahogyan azt korábban Orbánék is tervezték. Na, azonnal beindult a Szíjjártótól a Kósáig mindenki, hogy nehogymá, ez pazarlás, meg csak mutyi, nem kell ez. Csuklóból, úgy, hogy nem is emlékeztek arra, hogy ez az ő régi korábbi ötletük. Valami rémlett, és megnéztem a fidesz.hu-n, a nagy fidesz ötletek között, hogy mi a programjuk, meg terveik, meg hogy látják a jövőt, mit kéne meg mit nem.
    Letölti az ember pdf-ben, és megnézi.

    Gyerekek, baszod pár óra múlva már nem volt fent a honlapjukon.
    Volt, nincs, eltűnt, és a Szíjjártó Petike zokszó nélkül letagadta, hogy valaha is lett volna ilyen tervük.
  • Bannedusermail
    #2
    Csak én nem értem, hogy mit kommenteltél vagy te magad se?
  • endrev
    #1
    Na igen, talán nem kellene bénázni az adattárolást illetően... De fogunk, köszönhetően a fogyasztói társadalomnak.